- Toto téma obsahuje celkem 8,006 odpovědí. Do diskuze (47 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel
Anonymní uživatel a poslední změna proběhla před 14 roky a 3 měsíci.
-
AutorPříspěvky
-
10. 11. 2009 v 20:15 #145851
SandeagleČlenNo vy ostudy, to tu melo bejt hned minutu po vložení 😀
9 bodů – Sickboy
7 bodů – Freezer, [b]K1aptcha[/b]
6 bodů – Natix
5 bodů – Newman, Sandeagle
4 body – hellman
3 body – Leosh, Lukin_
2 body – Kreeki, dukelak, Kucas, 2Sexy, mountainer
1 bod – beyond infinity, majklhauske, seven, Johnvas, Ruuda, wenca, Andrews, tomsto10. 11. 2009 v 20:14 #145850
K1aptchaČlenCRW – I Feel Love (PHATT Remix)
10. 11. 2009 v 19:55 #145849
SandeagleČlenTak ted jednu super rychlovku, a upozornuju na exact mix name sm15
ps: jestli to tu bude dlouho tak ste obyčejní negramoti 😀
Sakra Ostudy 😀 13x staženo a nikdo neví… takovej prazáklad 😀
10. 11. 2009 v 19:51 #145848
Lukin_Člen9 bodů – Sickboy
7 bodů – Freezer
6 bodů – Natix, K1aptcha
5 bodů – Newman, [b]Sandeagle[/b]
4 body – hellman
3 body – Leosh, Lukin_
2 body – Kreeki, dukelak, Kucas, 2Sexy, mountainer
1 bod – beyond infinity, majklhauske, seven, Johnvas, Ruuda, wenca, Andrews, tomsto10. 11. 2009 v 19:45 #145846
SandeagleČlenRafael Frost – Minimum (Minimum)
10. 11. 2009 v 19:29 #145844
SickboyČlenZkusim: Street Punk – White Russian?
EDIT: Spíš to ale bude nějakej Frost…
10. 11. 2009 v 19:18 #145843
Lukin_Členvidím že nikdo nic tak nahodím malou nápovědu.
track vyšel na labelu [i]Flashover Recordings[/i]
[img]http://www.alaska-in-pictures.com/data/media/19/winter-scenic-with-hoar-frost_1977.jpg[/img]10. 11. 2009 v 18:27 #145837
SandeagleČlenlol
[quote-0=Freezer]- nadávky a slovní útoky jsou povoleny! sm0[/quote-0]
sm15
10. 11. 2009 v 17:55 #145834
SickboyČlen[quote Freezer]Sickboy: ok tak abys neřekl, že ti na něj šahám, tak jsem to vyřešil jinak sm4 kdyžtak na ty pravdila mrkněte a kdo má nějaký připomínky tak sem s nima, jo a kdyžtak poraďte v čem děláte ukázky, já používám sound forge ale vy určitě i jiné...[/quote]
Jsem si dělal srandu. sm3 Napsal jsi to pěkně. sm4 Já používam GoldWave (ale pokud se nepletu ne úplně tu nejnovější verzi). Rychlý, jednoduchý, intuitivní ovládání a dají se tam snadno tvořit různý vychytávky (fade in/out apod.) Dokonce se v tom dá udělat i plynulej přechod mezi dvěma tracky. Doporučuju!
10. 11. 2009 v 17:39 #145833Anonymní uživatel
NeaktivníSickboy: ok tak abys neřekl, že ti na něj šahám, tak jsem to vyřešil jinak sm4 kdyžtak na ty pravdila mrkněte a kdo má nějaký připomínky tak sem s nima, jo a kdyžtak poraďte v čem děláte ukázky, já používám sound forge ale vy určitě i jiné…
10. 11. 2009 v 17:37 #145831
Lukin_Člen[url=http://www27.zippyshare.com/v/36595681/file.html]jedeme dál koloušci[/url]
10. 11. 2009 v 17:36 #145442Anonymní uživatel
Neaktivní[size=large][b]STRUČNÁ PRAVIDLA
– úkolem je uhádnout track v ukázce, odměnou za uhodnutí je jeden celej krásnej bod a možnost udělat další ukázku pro ostatní soutěžící
– je potřeba uhodnout konkrétní název, včetně verze
– lze i tipovat a střílet od boku, ale v tom případě si lijete moč na hlavu, protože tím napovídáte soupeřům
– ukázka by se měla žánrově týkat tranceu a jeho podstylů
– ukázka může být libovolně dlouhá, doporučeno je 15 sec. (ukázka se dá vytvořit například v programu Sound Forge, ale určitě je jich spousta dalších, doporučený host server je zippyshare)
– dávejte pozor na umazání názvu skladby, včetne id3 tagů! dále dávejte pozor abyste se do soutěžení moc nezažrali a nepřipálili si tak večeři!
– pokud dlouho nikdo nereaguje na ukázku (několik hodin) tak jste zřejmě vybrali obtížnou věc, v tom případě se buď nahodí delší ukázka, nebo jiný úsek tracku nebo přímo slovní nápověda, čí formou obrázků)
– tabulku aktualizuje vždy autor poslední ukázky (po uhodnutí), vyjímka je povolena pouze v případě, že je tento autor delší dobu nepřítomen
– nadávky a slovní útoky jsou povoleny! sm0
[/b][/size]10. 11. 2009 v 17:25 #145830
SickboyČlen[quote Freezer]dovolil jsem si upravit první Sickboyův post a dát tam stručná pravidla, přeci jen může se tu objevit nějaký nováček, tak ať ví o co jde...[/quote]
To sis jako dovolil dost! sm12
10. 11. 2009 v 17:23 #145829Anonymní uživatel
Neaktivnídovolil jsem si upravit první Sickboyův post a dát tam stručná pravidla, přeci jen může se tu objevit nějaký nováček, tak ať ví o co jde…
10. 11. 2009 v 17:19 #145828
SickboyČlenMmm rychlovčička!
9 bodů – Sickboy
7 bodů – Freezer
6 bodů – Natix, K1aptcha
5 bodů – Newman
4 body – Sandeagle, hellman
3 body – Leosh, [b]Lukin_[/b]
2 body – Kreeki, dukelak, Kucas, 2Sexy, mountainer
1 bod – beyond infinity, majklhauske, seven, Johnvas, Ruuda, wenca, Andrews, tomsto -
AutorPříspěvky
- Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.
