Úvod › Fóra › Trance Diskuse › Sensation White 6.6.2009 – O2 Arena Praha
- Toto téma obsahuje celkem 648 odpovědí. Do diskuze (121 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel
tweakman a poslední změna proběhla před 16 roky a 11 měsíci.
-
AutorPříspěvky
-
30. 1. 2009 v 1:26 #115951
Anonymní uživatel
Hostja mam v piči čo tam bude dam si dve kolesa a bude sa mi šecko pačit aj keby tam mali hrat oldisku 🙂
29. 1. 2009 v 22:42 #115937
nexxieČlenIvoNinja : uplne mi mluvis z duse..
29. 1. 2009 v 22:39 #115935
garrlousANGELČlen2 Paul: ja chodim na takovy akce od 16 a nikdy sem zadnej problem nemel se vstupem…ae je to taky mozna tim ze uz v 16 sem mel skoro 2m a holil sem se od 13 sm15 takze pokud nevypadas jako dite tak to neni problemsm11
29. 1. 2009 v 22:12 #115928Anonymní uživatel
HostPrávě nevím, nechce se mi dávat prachy do něčeho, kde nevím, zda je úspěch zaručen 🙁
29. 1. 2009 v 21:12 #115919
leqtrikČlenPaul:čeče nevim,zažil jsem na transmission jak prede mnou tak mladeho kluka nepustili,ale mozna budes mit stesti:)nech si narust vousa a uvidis:-D
29. 1. 2009 v 20:55 #115918Anonymní uživatel
HostMám šanci projít vstupem jako 16letý?
22. 1. 2009 v 2:01 #114964
IvoNinjaČlenA mozno vas zaujme aj moja foto galeria z Amsterdamskeho Sensation 2008 s tematikou OCEAN OF WHITE -> http://websound.eu/online/foto/920/sensation-white-ocean-of-white-5-7-2008-amsterdam-arena-amsterdam-netherlands
pripadne
mnou natocene videjka z akcie – tu je playlist -> http://www.youtube.com/view_play_list?p=274C4DFF98763D4A
22. 1. 2009 v 1:52 #114963
IvoNinjaČlenAk chcete vediet, co zazijete v Prahe, ale v ovela mensom, mozte si precitat moj report tu:
Part 1: http://websound.eu/online/articles/11025/party-report-sensation-white-2008-amsterdam-pt1
Part 2: http://websound.eu/online/articles/11043/party-report-sensation-white-2008-amsterdam-pt2
Show to bola rozhodne najvacsia aku som doposial za moj zivot na vlastne oci videl a to som bol uz naozaj na mnohych big eventoch.
Amsterdam ArenA je velkolepa a je to naozaj trosku ina kava ako v O2 Arene, i ked osobne by som bol velmi rad, keby sme v Bratislave
mali nieco aspon ako je O2 Arena, lebo to tu chyba ako sol.To vsak nemeni na veci , ze hudobne je Sensation uz naozaj cisty house. Tento event sa vydal naozaj do silnych komercnych vod, co mu nevytykam,
z hladiska biznisu a marketingu si tak polepsil a zarucil i to, ze kazdym rokom je Sensation rychlejsie „SOLD OUT“. Minuly rok to bolo uz za 2
rekordne hodiny predaja (ano, 50.000 vstupeniek !). Bohuzial som sa pocas setov DJov nerad pristihol, ze sa jednoducho nudim a ze tam
chyba nieco, co by ma povzbudilo a tym je pochopitelne trance. To znamena, ze tento rok sa uz ani ja urcite nezucastnim Sensation v Prahe a ti,
ktori tuto show na Amsterdamskej premiere nezazili si ju i ked v znacne okresanej forme v Prahe urcite uziju.21. 1. 2009 v 23:10 #114948
styk pohlavsonČlen[quote Muff]Ja si myslim ze nebude zadne tranceove jmeno, minule v rozhovoru pro TV rikali ze sensation white v tomto roce bude house, trance jmena dovezou na transmission.[/quote]
Myslím, že alespoń jedno jméno bude.. Bylo v Sydney, bude v Amsterdamu, myslím, že bude i u nás.. sm4
Ale i kdyby nebylo, zapařím si rád tak jako tak. sm321. 1. 2009 v 22:44 #114947
MuffČlenJa si myslim ze nebude zadne tranceove jmeno, minule v rozhovoru pro TV rikali ze sensation white v tomto roce bude house, trance jmena dovezou na transmission.
21. 1. 2009 v 22:11 #114944
styk pohlavsonČlen[quote editka]jjjj...bez lineupu listek nekoupim.....Bejt to co na silvestr v nemecku,tak se unudim....[/quote]
to zase nebude, v Německu je holt minimal hodně nahoře..sm4 Ale nepočítej víc jak jedno tranceový jméno.. sm4
21. 1. 2009 v 21:49 #114941
editkaČlenjjjj…bez lineupu listek nekoupim…..Bejt to co na silvestr v nemecku,tak se unudim….
21. 1. 2009 v 21:45 #114940
styk pohlavsonČlen[quote dusantt007]neviete mi povedat, kedy to uz bude oficialne? 😀 ci sa mam tesit alebo predavat listok :D[/quote]
Cca 1.3. bude venku line-up – podobně jako loni.
21. 1. 2009 v 16:35 #114901
dusantt007Členneviete mi povedat, kedy to uz bude oficialne? 😀 ci sa mam tesit alebo predavat listok 😀
21. 1. 2009 v 10:56 #114869
delicate.sČlenKdyby byl Sander, tak to by mě možná donutilo koupit si lupen… Ale zatím čekám co vyjde za lajnu sm3
-
AutorPříspěvky
- Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.
