Hehe sem rad ze se libi….ten M. Koglin & Sunny Lax uz sou potvrzeni(navic Stjopa Vs Vyrys a Deepress Vs Phil Albedo) …cele to bude to na 3 stage – nahore chillout live act z polska – neco jako Air (dnes by melo prijit potvrzeni), druha stage bude temer plne v rukou Bassline House Mafia ze slovenska:P…doufam ze se nam vsecko povede a budete spokojeni…kazdopadne se nebojte posilime tam ten prisernej zvuk & svetelnej park …a pokusime se i o nejaky Deko ale nejsem si tam stim moc jistej