Úvod › Fóra › Playlisty, Tracklisty › Tracklists – Sensation White, Sazka Arena Prague, 02-06-2007
- Toto téma obsahuje celkem 64 odpovědí. Do diskuze (30 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel
Paya a poslední změna proběhla před 19 roky.
-
AutorPříspěvky
-
4. 6. 2007 v 0:32 #24467
mountainerČlena teď nevim, jestli to byl Armin nebo Sander, ale hrálo se i Lemon and Einar K – Hope, jak jsme se Sickboyem identifikovali, taky moc pěkná věc 😛
3. 6. 2007 v 23:56 #24460
armindČlenposledny song Sebastiana Ingrossa bol uuplne uzasny, myslim ze to bol Lustral – Everytime 🙂 ale neviem kt. rmx to bol…. 😐 hladal som na nete rozne a nasiel som najviac podobny tento
Lustral – Everytime (funkagenda remix)3. 6. 2007 v 23:07 #24453
milanČlennj, tak sem se spletl já:oD…..ten burianův set jsem moc nevnímal:-)
3. 6. 2007 v 22:52 #24449
PayaČlenTigi: souhlas. s Ronskim i s Prahou … já jsem si pořád nebyl jistý, jestli to byla nebo ne, protože to byl úplně nový remix …
3. 6. 2007 v 22:09 #24438
TIGIČlenPodle me Burian nehral Ronskiho – the space we are. Ale muzu se mejlit :O)
3. 6. 2007 v 21:49 #24433
milanČlenA v jednom rozhovoru jsem četl, že Burian chce na Sensation zahrát jeho novinku….tu neznám, takže ani nevím, jestli hrála:-D:-D
3. 6. 2007 v 21:48 #24432
milanČlenKdyž se tak dívám, co mám zapsaný v mobilu, tak Guetta hrál myslím jako dvojku Axwella – I find U..Až nebudu nahrávat narozeniny Afterhours, tak si to pustím pro upřesnění:oD
Jo a Burian hrál Ronski Speed – The space we are, ale kdy nevím..mě na chvilku klekla baterka, tak tam nemám poznamenanej čas:-D3. 6. 2007 v 21:43 #24431
TIGIČlenMichael Burian – Praha (ID remix)
Tohle hral Burian jsem si tedka vzpomel 🙂3. 6. 2007 v 21:40 #24430
PayaČlentak podle toho videa, co visí na homepage trance.cz, tam byly chybky, takže možná takhle
Sensation The Megamix @ Sazka Arena Prague 02-06-2007
01. Meck feat. Dino – Feels Like Home (Marco V Mix)
02. Eddie Toneick – Deeper Love
03. Erick E – The Beat Is Rockin‘
04. Alex Gaudino – Destination Unknown
05. Eric Prydz vs. Floyd – Proper Education
06. Mason – Exceeder
07. Fedde Le Grand – Put Your Hands Up 4 Detroit
08. Phunk-A-Delic – Rockin‘
09. Bodyrox – Yeah Yeah
10. Outwork feat. Mr Gee – Elektro
11. Camille Jones – The Creeps (Fedde Le Grand Mix)
12. Sharam – PATT (Party All The Time)
13. Moby – Go (ID Remix)
14. Blur – Song 2
15. Sander Kleinenberg – This Is Sensation
16. Ferry Corsten – Rock Your Body Rock
17. Way Out West – The Fall (Richard Durand Remix)
18. DJ Tiësto – Adagio For Strings
19. Thomas Bronzwaer – Constellation (John O’Callaghan Remix)3. 6. 2007 v 21:28 #24429
LukaSHČlenTrochu doplním Armina… 🙂 Ty edity berte s rezervou, ale orig verze to stopro nebyly… 🙂
Armin van Buuren feat. Jan Vayne – Serenity (Sensation 2007 Re-Edit) (Byl to Original Mix ale jen s jednim breakdownem a navíc v tom byly zvuky, který v origu nejsou… 🙂 )
Armin van Buuren feat. Racoon – Love You More (Sensation 2007 Outro Edit)
Filo & Peri feat. Eric Lumiere – The Anthem (John O’Callaghan Remix)3. 6. 2007 v 21:26 #24428
PayaČlenvýborně, jen tak dál … jinak ten Analog Feel se mi jako original nezdál 🙂
3. 6. 2007 v 21:14 #24426
garrlousANGELČlenherdek…ja chci ty setiky-((
3. 6. 2007 v 21:11 #24425
BinaryČlenTenishia – Outsiders byla v Cosmic Gate remixu a zazněla jako druhá, hned po Life Less Ordinary v Rank 1 Remixu, což byl úvodní track Arminova setu. Breakfast zazněl taky někde na začátku… 😉
3. 6. 2007 v 21:04 #24422
ceeroÚčastníknedaju sa niekde stiahnut sety? :-/
3. 6. 2007 v 20:49 #24419
milanČlenID 18 in Megamix – Thomas Bronzwaer – Constellation – John O Callaghan rmx:oP
-
AutorPříspěvky
- Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.
