Úvod › Fóra › Trance Diskuse › Z našich přehrávačů…
Označeno štítky: packers and movers
- Toto téma obsahuje celkem 5,470 odpovědí. Do diskuze (153 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel
a poslední změna proběhla před 3 roky.
-
AutorPříspěvky
-
24. 9. 2007 v 14:15 #40947
SHPČlen2 majklhauske: To nebudou Angerfist, Danny Masseling neprodukuje terrorcore, kdyžtak darkcore a poslouchatelnej 😉
24. 9. 2007 v 14:12 #40946
SHPČlen2 Garamond: Jo to je gut 🙂
24. 9. 2007 v 13:32 #40938
StarfČlenPaul van Dyk – Energy 03… mazec 😉
24. 9. 2007 v 13:19 #40934Anonymní uživatel
Neaktivníchicane – love on the run (blank and jones remix)
slyšim teďka prvně, na di.fm.. vynikající pecka:-OB-]23. 9. 2007 v 12:36 #40785
NuldaÚčastníkGiuseppe Ottaviani – Live @ Popkomm Night 2007, Berlin, Arena (21-09-2007)
Lange – Live @ TrancePodium.com, 1 year birthday party (SG.FM) (13-09-2007)
21. 9. 2007 v 13:28 #40614
garamondČlenN.O.H.A. – Dive in Your Life
20. 9. 2007 v 17:47 #40334
majklhauskeČlenmno a tedka jsme si dal ejšte trochu vic trancy.. http://www.discogs.com/release/541195 ale jen tak o rok starší…;-) když už jsem to prohrábl ten archiv…
20. 9. 2007 v 17:11 #40325
K1aptchaČlenu mě Armin’s day 😛
VA – Armin van Buuren – Universal Religion (CD 2003)
VA – Armin van Buuren – Universal Religion 2004 (live from Armada @ Ibiza)(CD 2004)
VA – Universal Religion 3 (live from Armada @ Ibiza)(mixed by Armin van Buuren)(CD 2007)
pecky 🙂20. 9. 2007 v 17:02 #40323
hokyČlentak dnes sem sjížděl klasiky v podání čtyř CD ASOT classics vol 2 mňamka:-P
20. 9. 2007 v 17:01 #40321
majklhauskeČlenty vole človek vás chvili nechám bez dozoru a prej brutalitka normální hardcorek..
co je potom tohle ? http://uk.youtube.com/watch?v=Cd7Svv0MEaQ 😀
jinak jsem si trochu zavspomínal na doby kdy trance byl trancem..;) aneb tedka mi tu rhaje toto
15. 9. 2007 v 9:32 #39344
Sq4RaaČleninferno: Jj, u toho ruffian řádí jak svině :oD. Bomba věc.
14. 9. 2007 v 19:39 #39296
infernoČlen2 SHP
Trošku brutalita ne? 😛 Jinak Anička ta drtila jumpstyle i na letišti před gatem :oD
EDIT: Kua dyť to hrál Promo jako přídavek na qlimaxu :-O
14. 9. 2007 v 11:17 #39152
SHPČlenDance-girl> Pokud si to dobře pamatuju, tak to s Outblastem drtili :oD
[url=http://userbarmaker.com/][img]http://img258.imageshack.us/img258/4563/601177015180de3.png[/img][/url]
[url=http://userbarmaker.com/][img]http://img411.imageshack.us/img411/6189/01177016577tx8.png[/img][/url]
[url=http://userbarmaker.com/][img]http://img254.imageshack.us/img254/9788/331187710848mw3.png[/img][/url]
[url=http://userbarmaker.com/][img]http://img405.imageshack.us/img405/8079/881181490442tc9.png[/img][/url]
[url=http://userbarmaker.com/][img]http://img117.imageshack.us/img117/2581/891187710965uk0.png[/img][/url]
[url=http://userbarmaker.com/][img]http://img525.imageshack.us/img525/2893/511181491078vq5.png[/img][/url]14. 9. 2007 v 11:10 #39148
dance-girlČlenSHP: Jumpstylistka prej :oD jsem měla jednou chuť na něco lehčího :oP
a song pěknej, to hrál Promo na SB, ne? 🙂14. 9. 2007 v 10:44 #39137
SHPČlen2 dance-girl: Ty jumpstylistko, víš co s váma mi hardcoristi děláme, že jo?:oD
Moje tvrdá duše teď nemůže žít bet G-Shock – Demons (Promo mix)
Pokud se najde někdo, kdo je zasvěcen, tak ať si pustí video níže, slabým povahám nedoporučuji. A ten název je opravdu takovej, jakej jsem napsal výše.
[url=http://userbarmaker.com/][img]http://img258.imageshack.us/img258/4563/601177015180de3.png[/img][/url]
[url=http://userbarmaker.com/][img]http://img411.imageshack.us/img411/6189/01177016577tx8.png[/img][/url]
[url=http://userbarmaker.com/][img]http://img254.imageshack.us/img254/9788/331187710848mw3.png[/img][/url]
[url=http://userbarmaker.com/][img]http://img405.imageshack.us/img405/8079/881181490442tc9.png[/img][/url]
[url=http://userbarmaker.com/][img]http://img117.imageshack.us/img117/2581/891187710965uk0.png[/img][/url]
[url=http://userbarmaker.com/][img]http://img525.imageshack.us/img525/2893/511181491078vq5.png[/img][/url] -
AutorPříspěvky
- Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.
