Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
BinaryČlenjj vypadá to na fake. Teď má vyjít Impossible, o tomhle nikde není řeč.
15. 5. 2007 v 10:08 odpověď na: Cosmic Gate (Nic Chagall,Bossi) 13.07.07 – T-Mobile Arena, Prag, Czech Republic #20731
BinaryČlen:oD
15. 5. 2007 v 9:30 odpověď na: Cosmic Gate (Nic Chagall,Bossi) 13.07.07 – T-Mobile Arena, Prag, Czech Republic #20725
BinaryČlenBěhem doby se navíc oznámila série hip hop festivalů, které ať chceme, nebo ne, návštěvnosti akce také nepomohou.
Odkdy choděj hopeři na trancový akce? %-)
14. 5. 2007 v 19:10 odpověď na: Cosmic Gate (Nic Chagall,Bossi) 13.07.07 – T-Mobile Arena, Prag, Czech Republic #19822
BinaryČlenDocela jsem se tam těšil, halovku o prázdninách jsem ještě nezažil, mohlo to bejt fajn. Každopádně CV se tim předvedla v hodně negativním světle. :_)
BinaryČlenJuj, ten už tady dlouho nebyl. :oD
BinaryČlenAndrews: Dík za tipy. 😉 Jj, moc takových věcí nevychází a je to škoda. Z tohohle stylu se mi nejvíc líbí:
Airwave – Sunday Break
Probspot – Heatsink
Pinkbox Special – Nice Guys Finish Last
Benz & MD – Visceral (Probspot Remix)
Eelke Kleijn – Knowledge Breaks
Björn Small – Breaks EP
David West – Carrier / Envy
a spousta věcí od Retroida, Planisphere, Alexe Stealthyho ad.
BinaryČlenAndrews: Já jsem electro ani jiný styly nikdy moc neposlouchal, takže pro mě je třeba electro basovka příjemnej novej prvek, kterej ty skladby osvěžuje. Ale pro ty co to maj naposloucháno odjinud, tak to samozřejmě není nic nového. 🙂 A když už jsme u těch stylů, tak už delší dobu se mi hodně líbí breaks. Ne čistej breakbeat, ale v „progressive-trance podání“ jak ho dělá třeba Probspot, Airwave a další. I brejkový vsuvky v trance/prog skladbách zní dobře.
BinaryČlenJe pravda, že rozdíl mezi Heaven a Love you more nebo Anthem je minimální. Obojí je pop / eurodance.
BinaryČlenI v dnešní době vznikají kvalitní tracky, problém je, že se ztrácí v šedivé mase průměrných a podprůměrných releasů. Nicméně ovlivňování trancu electrem mi vůbec nevadí, to že se styly v rámci EDM ovlivňují je dobře. Držet se pořád soundu z 90. let by nevedlo nikam. Pro mě je vrchol trancu v letech 1998 – 2006, jen letos už to mírně upadá. To co bylo na počátku a v průběhu 90. let není můj šálek kafe. Pro mě zlatá éra začíná až s For An Angel a Binary Finary. 🙂
BinaryČlenProblém je v tom, že když songy podobného ražení někdo zahraje na halový akci, tak většina lidí šílí a je v extázi. Tak je to i s dalšíma popovýma shitama. Holt velká část českých trancařů jsou latentní popíkáři. :_)
Proto má trance obecně mizernou pověst.
BinaryČlenJo, bezva. Jeden z těch lepších upliftingů. 🙂
BinaryČlenNj tak se budem všichni respektovat a nebude o čem diskutovat.
Tvorba SVD se mi dřív hodně líbila (Pumpkin, Bling Bling, Dark Roast, A.K.A. atd. atd.), ale remixovat klasiky nebo rockový tracky mi přijde laciný a ubohý. To samý dělá i Durand a dřív to dělal Tyas (už s tim snad skončil). Takže to neni nějaká moje antipatie vůči Sanderovi, ale obecná kritika tohohle trendu. 😉
BinaryČlenLidi, kdo jinej? Nejsem sám, komu se poslední SVD tvorba nelíbí, takže na tom asi něco bude…
BinaryČlenceero: To je fakt no, ale neni jedinej, jehož tvorba zesračkovatěla. Např. Fred Baker, Marcel Woods, Phynn a spousta dalších už taky nejsou co bejvávali…
BinaryČlenOno je to z louže pod okap. Nevidím moc rozdíl mezi sračkou od SVD a sračkou od někoho jinýho. Každopádně SVD by zasloužil titul loser roku. :_)
-
AutorPříspěvky
