Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
f1d0Člen[quote ics]f1d0 : doufam ze tam mas De Ponti & Jasmin vs. Connel & Callaghan - Hypnobomb (F1D0 vs. Biohazard Mashup) , uplne to zeru, co treba nejakej velikonocni darek? :D[/quote]
To jsem vynechat nemohl sm0 . Jinam mrkni na idj.cz, máš tam ode mě zprávu sm4
[quote sandeagle]Aby za to filip ještě nedostal ban od armady, podle toho co se poslední dobou děje sm15[/quote]
Holt asi nebudu v příští show hrát Going Wrong sm19 sm19 sm0 (mimochodem, název toho tracku tak nějak ilustruje ten poslední tah Armady sm2 )
f1d0ČlenHonzu jsem prošvihl, ale dám rozhodně ze záznamu sm5 . A co se mě týče, tak doufám, že nezklamu, dělal jsem, co jsem mohl sm0 .
Každopádně, co jsem zatím slyšel (tři sety ráno a teď Petr, chybějící dám ze záznamu), tak bomba, Czech in the Mix má opravdu vysoký standard sm3
f1d0Člen[quote Sandeagle][quote Palda61]Bojím se Sandeagla kolik mi dá hvězdiček sm0[/quote]
No jen se boj, upozornuju že automatických 5* je protekčně za můj track v setu sm15[/quote]
tak to jsem v pytli sm0
f1d0Člen[quote Sandeagle]10:14 Jemnota jemenota jemnota sm15
Essentia: [img]http://www.ipodnikatel.cz/images/star2.gif[/img][img]http://www.ipodnikatel.cz/images/star2.gif[/img][img]http://www.ipodnikatel.cz/images/star2.gif[/img]
Jet Fever: zatim [img]http://www.ipodnikatel.cz/images/star2.gif[/img][img]http://www.ipodnikatel.cz/images/star2.gif[/img][/quote]bylo by dobré vědět, kolik hvězdiček může člověk maximálně dostat sm0
Edit: jo, tohle už jde sm0
f1d0ČlenLadim sm2 . A takhle po ránu ideální setík, jen co je pravda sm5
f1d0ČlenÚterý snad budu moc ladit plus minus celý den, takže jsem hodně zvědav, co jste si, mládeži, přichystali sm2
f1d0Člen[quote Starf]
poridil sem si Lemura http://jazzmutant.com/lemur_overview.php sm4[/quote]
Hezky pěkně, jaké jsou první dojmy? Já jsem vždycky slintal, když jsem s ním viděl nějaká videjka, ale pro hraní trancu to je zbytečný luxus, takže jsem o koupi ani neuvažoval sm3
f1d0Člen[quote Joe][quote f1d0]Holt člověk se nikdy nezavděčí všem sm2 .[/quote]
Já to nemyslel špatně, líbilo se mi, jak se s tím Palda vyblbnul, ale z tý muziky by mi hráblo 🙂 Naprosto mi spadla čelist na konci u Mystery Land, to mi nedělejte takový šoky :)[/quote]
V pohodě, já jsem to nijak špatně nebral sm4 . Ono se to takhle těžko posuzuje, na domácí poslech třeba tahle muzika nemusí úplně každému šmakovat, ale třeba kámoš, co tam hrál, a hraje spíše progressive byl z tohodle úplně na větvi – na akci to pak vyzní úplně jinak sm3
f1d0Člen[quote Joe][quote f1d0]Palda: Už jsem ti to říkal, na akci, ale ještě to zopáknu - super setík, přesně moje krevní skupina sm5[/quote]
Jojo, dobrá technopárty, ale já bych odtamtud zdrhal, až by se mi za patama prášilo sm0[/quote]
Holt člověk se nikdy nezavděčí všem sm2 .
f1d0ČlenSand: Jak Stargazing, tak Butterfly a teď i to poslední ID znějí luxusně, výborná práce panáčku sm5
f1d0ČlenPalda: Už jsem ti to říkal, na akci, ale ještě to zopáknu – super setík, přesně moje krevní skupina sm5
20. 3. 2010 v 13:14 odpověď na: Trance Session 2010 – 5th anniversary – 23.10.2010 (Manuel le Saux, Ronny K., Eddie Sender, Lazarus, F1d0, Peter Muff,…) #162531
f1d0Člen[quote Muff][quote Electribe][quote Muff]Tak, další DJ, který na této akci bude má jméno podobné jako jedna postava z večerníčku sm0[/quote]
Že by Emanuel Le Saux i s Makovou Pannenkou? sm15[/quote]
Myslel sem strýčka F1da sm0[/quote]
Asi tu má většina mezery v tak důležitých věcech, jako jsou postavy českých večerníčků sm0
Jinak se osobně nemůžu dočkat, tenhle večírek, to bude opravdu pecka sm5
f1d0ČlenNeškodil by tomu o něco kratší breakdown, ale jinak rozhodně palec nahoru, moc dobrej track sm3
f1d0Člen[quote Anonymní uživatel]muze mi nekdo vysvetlit co dela ten link na shahuv track v offic oznameni ?[/quote]
To bude asi tím, že to je Electribeho remix sm4
f1d0ČlenPřijde mi to taky jako dobrý nápad. 2x do měsíce mi přijde optimální, aspoň se tu všichni zájemci průběžně prostřídají.
Co se administrace týče, navrhuju založit thread (nebo se rovnou použije tenhle), kde by se lidi hlásili na jednotlivá data a v prvním příspěvku by byl harmonogram, kdo kdy bude hrát. Plus by se tam taky vždycky mohl nechat link a tracklist posledně odehraného setu a malá upoutávka na set následující.
A jinak by ten thread sloužil k diskuzi ohledně pořadu, komentování setů atd.
Jinak co se času na namíchání setu týče, když by se nás tu sešlo třeba 10 (což si myslím, že klidně víc), tak to je vystaráno na 5 měsíců, takže bych se být váma nebál, že se nebude stíhat. Pokud třeba nemáte s tvorbou setů, jejich nahráním atd, takovou praxi, tak si třeba řeknete o prostor za měsíc nebo za dva sm4 .
-
AutorPříspěvky
