Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
LeoshČlentak snad něco lehčího a novějšíhosm4
LeoshČlenDJ Eco – Question Mark (Sebastian Brandt remix)
konečně snad jeden track stihnusm0
LeoshČlen[quote kreeki]Natix +1, chtělo by to spád na začátek a jen to prokládat občas těžkejma věcma sm2[/quote]
jo, na obtížnost ukázek jsem se taky snažil poukázat už na začátku, ale vyfuckoval si mě, že nemůžeš za to, že neznam všechno… ale pak to tady dopadá stejně jak v posledních normálních contestech, že vás tady hádá 5 lidí mezi sebou… myslím, že původní myšlenka byla trochu jinásm18
LeoshČlenArnie se s tim nemaže…sm2
[img]http://media.novinky.cz/910/189105-original1-ifmbo.jpg[/img]
zdroj: http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/182884-schwarzenegger-do-veta-zakona-ukryl-nadavku.html
LeoshČlenaha, tak z toho nepoznám fakt nic… celá ukázka je pořád to samý dokola, nic specifickýho mi připadásm6
LeoshČlenkua, zrovna sem to taky našel, ale pozdě..sm8
LeoshČlenChcete, aby Tiesto zahrál na Vaší svatbě? Vezměte se přímo v areně! LOLsm0
LeoshČlenv Pozořicích? není to někde poblíž Rýmařova?sm16
LeoshČlen30. 5. 2009 v 0:19 odpověď na: 29-05-2009 – AH. FM – 3 Year Anniversary Massive Celebration! #129835
LeoshČlenz těch, co sem navečer slyšel, se mi nejvíc zamlouval Langesm5
teď doposlechnu synesthesii a jdu to zalomit do postele…sm4
LeoshČlenovšem tahle fotka s babkou vlevo dole, co ukazuje fakáče je nejvíc nejlepčísm2
[img]http://media.novinky.cz/917/169178-original1-5owt4.jpg[/img]
23. 5. 2009 v 10:58 odpověď na: 29-05-2009 – AH. FM – 3 Year Anniversary Massive Celebration! #129103
LeoshČlenjj, vím o tom z jejich upoutávek už delší dobusm5
LeoshČlenDobré předvolební klipy do eurovoleb mají Moravanésm15
LeoshČlenjá naopak zkratky FIFO a LIFO znám moc dobře z účetnictví, protože to jsou jedny z možných metod účtování zásob – kdo studuje nebo vystudoval alespoň obchodku, něco o tom určitě ví, koho by to zajímalo mohu napsat více… navíc ten obrázek to názorně ukazuje Last In – First Out vs. First Out – Last Insm0
LeoshČlen[quote pokoko]mám dotaz. paya tu házel link na video jak hrál pvd live s orchestrem ve frankfurtu. Nemáte někod ten link...Vgooglit mi to nešlo a v jakém topicu to bylo si taky nepamatuju...Thx[/quote]
myslím, že to bylo u Trance Energy, zkus se podívat…sm4 -
AutorPříspěvky
