Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
NewmanČlenMně se třeba líbí Mythos n‘ DJ Cosmo – Send Me an Angel a taky to sem nepíšu :oD
6. 5. 2007 v 2:04 odpověď na: Fajn Summer Weekend | 22.-23.6.2007 | Vrak Beach Bar Ústí nad Labem #18616
NewmanČlenJak jsi na to přišel? :-D:oD
NewmanČlenHlasoval jsem pro ASOT, ale strašně rád a pravidelně poslouchám i TATW a Spiritual Moment od Aly & Fila, občas to říznu i GDJB…
NewmanČlenRikeya: slečna se stuhou řádila i vedle mě vepředu, přišla mi chvílemi dost „high“ :oD
NewmanČlenbtw kdyby někoho zajímalo, odkud je ten set, který Rich rozdával, tak je to záznam guestmixu z Intuition 118 z 4. dubna
NewmanČlenTak ačkoliv jsem se nejvíc těšil na set od Airbase, tak jedničku s * si zaslouží Rich Mowatt! Vyrys to už psal přede mnou, ale i tak to řeknu: jsem rád, že stále ještě existuje někdo, kdo dokáže odehrát set opravdu jen plný melodie bez všelijakých pazvuků:-) Na parketu v průběhu jeho setu byla bezpochyby nejlepší atmosféra, lidi si to očividně užívali:-P Pak přišel Jezper a v první půlce setu mi jen dokázal, proč tak miluju jeho produkci, Garden State, Roots a hlavně pak do té doby neslyšená (nevím, možná úplná premiéra) tracku Genie 2007 a tím mě dostal do kolen, protože se mu to neskutečně povedlo (že, DanYjeli;-)) 😛 Pak přišla docela nudná techy pasáž, ve které mě zaujal snad jen Cruiser a Mighty Ducks a celý set zakončil nádherným One Tear Away, který postavil už docela zmírající parket na nohy 😀
Díky všem vystupujícím a lidem, které jsem tam potkal, byla to nádherná noc:-) A Richovi za podepsané CD :´-)) A Štěpánovi za FKN feat. Jahala – Why (Aly & Fila remix) 🙂
NewmanČlenStoupa: Teď jsem byl kupovat lupeny a prý jich bylo ještě 152 v prodeji, takže bych se nebál 😉
NewmanČlenSpadne a ne jednou :oD
NewmanČlenVoe řvu tu do polštáře jak želva, nějak takto -((-((-((:oD
NewmanČlenJá jsem reagoval na Dejvise, tvůj příspěvek tam ještě nebyl, když jsem ho psal :oD
NewmanČlenI na mě? 😀
NewmanČlenTak to by měl hrát plno žhavých hitů 😀
NewmanČlenjj, Roman to shrnul za mě, cítil jsem to stejně 🙂
NewmanČlenJá na takovou velkou akci do zahraničí jedu taky poprvé, bude to zážitek 😛
NewmanČlenTento remix se mi líbí víc než ten předchozí, nemůžu si pomoct 🙂
-
AutorPříspěvky
