Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
RendolfČlenmoguai , hmmmm, tak to klobouk dolu, ale ta hard stage je zatim slabota, chce to brennana a nebo noiscontrollers
RendolfČlenAle zase otázka je, kolik by stála 12ka, když 10ka byla za 40,-
RendolfČlenAle oni by z tý 12ky stejně udělali 10ku…sm15
RendolfČlentaky myslim 0,5… Chce to flášu Finský a pár Monstrů a pak už to jen udržovat těma ředěnýma pivama…sm0
RendolfČlen[quote Anonymní uživatel]Rendolf: mno ale výbornej stánek od začátku až do konce, těšim se už jak sviňa:-)[/quote]
Jo a stánek s pivem byl taky výbornej od začátku až do konce :Dsm15
RendolfČlen[quote kameja]Rendolf: teda pokud aspon bude trance stan trochu vic nazdobenej jak loni, kdy to trochu odflakli a soustredili se na techno stan...
Jammie:krome ah.fm neposloucham zadny radio a pc si nebude zaneradovat housem...[/quote]
To jo, trance stan byl tak třetinový oproti technu, spíš takový stánek…sm15
RendolfČlen[quote kameja]dyt je to house z radia boha jeho, party na pleasure zije ve stanech nebo na resetu, ale rozhodne ne na na mainu....[/quote]
Má pravdu ten chlapec…sm13 Trance stan a Hardstyle stage…
RendolfČlenDolikus: Přesně tak, každej normální člověk se netlačí hodinu ve frontě, ale někde popíjí a jde teprve až třeba na desátou, když už hraje někdo zajímavej…
24. 5. 2011 v 0:10 odpověď na: PAUL VAN DYK presents EVOLUTION WORLD TOUR 2011! in Dresden 1.6.2011 #197286
RendolfČlenDoufam, že jste si pro nás připravili něco pořádnýho, ne nějaký uspávačky… sm0
23. 5. 2011 v 18:37 odpověď na: PAUL VAN DYK presents EVOLUTION WORLD TOUR 2011! in Dresden 1.6.2011 #197266
RendolfČlenTo už se mohl PvD stavit i v Teplicích o víkendu, když je to takovej kousek…sm19
Tomangel: nahraj set PvD a pak nám ho tam pusť… sm11
RendolfČlenAle je tam Kaiiiiii
RendolfČlenNebojte lidi Gareth to jistí… sm11
RendolfČlenwoooohoooo crypsis jako loni…
RendolfČlen[quote hectic]
Rendolf: já teda nevim, ale s pohybem jsem neměl nejmenší problém[/quote]
Hmmm, to jsi ale musel zabloudit do VIP…sm15
RendolfČlenZlatá Transmission, hudebně paráda, ale ty prostory byly malý na jména jako ATB, Cosmic Gate, nevim, proč tam cpou tolik lidí, nedalo se tam ani hnout!!! Ale jestli to bude příště v Incheba aréně, tak to bude paráda…
-
AutorPříspěvky
