Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
SHPČlenDogville
SHPČlenMajkl: Připadá mi, že jsi mimo.
SHPČlenBack2School, Darkness4Life, Hardcore4Life jsou super.
Pár dobrejch DJs je i na Pussy Lounge a zdejší osazenstvo
asi ocení Remember stage.
SHPČlenA proč si nejel nebo neletěl chytrolíne?
Kdo nezažil DefQon.1, ten neví, co je festival…
SHPČlenSlintám z Nintendo 3DS
SHPČlen96 bodů – M.i.k.e
82 bodů – iamek
76 bodů – kuchtajz
58 bodů – SHP
44 bodů – ondrab
[b]36 bodů – Kreeki[/b]
28 bodů – DjDkD@ve
25 bodů – Phat K,
17 bodů – Andrews, malarkey
15 bodů – beyond infinity
14 bodů – Freezer, Sandeagle
13 bodů – Natix,pupi
12 bodů – BoRo, Dolvich
11 bodů – corsten30, castlefipo
10 bodů – Sq4Raa
9 bodů – Starf
6 bodů – dukelak, , Sickboy, Lukin_, K1aptcha, Kucas
5 bodů – Tigi, Tecko
4 body – Hellman, Nevim,Alexx
3 body – Bobr, dance-girl, Majklhauske, Gep
2 body – majo, Hustey, andre, Totem,Star_Guitar,Ruuda
1 bod – Leosh, Sompet, Ics, Smaaller, Organic, Magico, tomsto, Djkoma, wenca,DanYjel, seven, Adam, leqtrik, Dexx, nexxie, Hunter
SHPČlen[img]http://i49.tinypic.com/33d8owo.jpg[/img]
SHPČlenDerailed
SHPČlenNepoznáte Worfova dědečka? Dave má bod.
96 bodů – M.i.k.e
82 bodů – iamek
76 bodů – kuchtajz
57 bodů – SHP
44 bodů – ondrab
35 bodů – Kreeki
[b]28 bodů – DjDkD@ve[/b]
25 bodů – Phat K,
17 bodů – Andrews, malarkey
15 bodů – beyond infinity
14 bodů – Freezer, Sandeagle
13 bodů – Natix,pupi
12 bodů – BoRo, Dolvich
11 bodů – corsten30, castlefipo
10 bodů – Sq4Raa
9 bodů – Starf
6 bodů – dukelak, , Sickboy, Lukin_, K1aptcha, Kucas
5 bodů – Tigi, Tecko
4 body – Hellman, Nevim,Alexx
3 body – Bobr, dance-girl, Majklhauske, Gep
2 body – majo, Hustey, andre, Totem,Star_Guitar,Ruuda
1 bod – Leosh, Sompet, Ics, Smaaller, Organic, Magico, tomsto, Djkoma, wenca,DanYjel, seven, Adam, leqtrik, Dexx, nexxie, Hunter
SHPČlenEe. Největší nápovědou je samotná postava na screenu. Zaměřte se na ní.
SHPČlenNení to „startrek“.
SHPČlenA nedávejte už nikdo Fourth Kind, byl tu už čtyřikrát.
SHPČlen[img]http://i46.tinypic.com/116neqb.jpg[/img]
SHPČlenFourth Kind. Stálice tady koukám. 😀
SHPČlenTak DefQon.1 2010 se povedl na 95%. Nemůže mít sto, protože můj první, loňský DefQon.1 musí zůstat nepřekonatelný. Stage opět nepřekonatelný, každá ojedinělá. Pláž v Almere je magický místo, nádhera. Hodinu jsem seděl na pláži a užíval si ten pocit. 😀 Organizace perfektní, závěrečný ohňostroj nádhera.
K jednotlivým vystoupením:
Tymon B2B Negative A – Měli hrát po sobě, ale střihli si set spolu, jako na Masters of Hardcore: Voice of Mayhem. Hrají totožný industrial hardcore styl, takže jim to sedne. Paráda. Jely tracky a remixy vlastní produkce i Nosferata a Catscana. Parádní set a konečně si z něj něco pamatuju. Na rozdíl od MoH. 🙂 10/10Pak jsem slyšel kus Simona Undergrounda a přišlo mi to hodně dobrý. Hrál industrial hardcore, UK hardcore a terror. Docela slušný výplach. 8/10
Pak fakt jenom chvilku jsem si poslechl Torzion & Mez a to nebyl industrial hardcore nebo industrial hardtechno ale pure industrial sound. Plech, skřípání, vrzání, továrna. Hodně hustý. 7/10Další na řadě byl Stormtrooper, který válel libozní industrial hardtechno a industrial hardcore. Svištělo to jak se má, ale já pak odběhl na main stage, kde hráli… 10/10
Legendární Charly Lownoise & Menthal Theo. Drtily happy hardcore a early hardcore. Svoje pecky jako Stars i tracky jako Neophyte – Braincracking a Always Hardcore. Hráli taky tuším Diss Reaction – Jiieehhaa – (Angerfist refix). Bomba všech bomb. 10/10
Dál mě nohy zanesly na pláž, odtamtud na Endymion. Nejlepší set, co jsem si od nich slyšel.Poslední regulérní set, co jsem slyšel, byl Partyraiser vs. Unexist. Totální industrial hardcore nálož. Nejvíc mě dostalo, jak pařili na dubstep intro a pak jak začali hrát Tymon – NT001 ty vokály a začátek melodie a pak najednou přechod a začali hrát Unexist – Attack. Hroznej rozmrd. Na stagi byl i Tymon. Dál hráli věci jako Satronica – Life Blood Pain Death (Tymon remix) apod.
Pak super ohňostroj na největší stagi světa. Nějakej disko hardstyle a pak industrial hardcore námrd Lenny Dee – Forgotten Moments (Ophidian Remix) a pak parádní Wildstylez – No Time To Waste, official Defqon.1 Anthem (The Viper’s Black Mix). Ohňostroj paráda.
Letmo jsem slyšel The Propheta hrát early hardcore, paráda jako The Viper b2b Panic. Chvíli jsem slyšel i Traxtorm Stars (Mad Dog, Anime, Amnesys). Dobře to válel i Bryan Fury, ale na breakcore/UK hardcore jsem neměl moc náladu. 😀 Je to společně s Dominatorem nejlepší festival. Kdo nebyl, ať lituje. 43 000 lístků bylo vyprodáno za 25 minut! Tak rok chci znovu.
-
AutorPříspěvky
