TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

Reklama



Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 151. až 165. (celkem z 3,579)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na: Poznej film #173101
    SHP
    Člen

    Dogville

    odpověď na: Hardstyle & Hardcore (Gabber) #173080
    SHP
    Člen

    Majkl: Připadá mi, že jsi mimo.

    odpověď na: Decibel outdoor festival 2010 #173073
    SHP
    Člen

    Back2School, Darkness4Life, Hardcore4Life jsou super.
    Pár dobrejch DJs je i na Pussy Lounge a zdejší osazenstvo
    asi ocení Remember stage.

    odpověď na: Hardstyle & Hardcore (Gabber) #172771
    SHP
    Člen

    A proč si nejel nebo neletěl chytrolíne?
    Kdo nezažil DefQon.1, ten neví, co je festival…

    odpověď na: Gamesy #172596
    SHP
    Člen

    Slintám z Nintendo 3DS

    odpověď na: Poznej film #172573
    SHP
    Člen

    96 bodů – M.i.k.e
    82 bodů – iamek
    76 bodů – kuchtajz
    58 bodů – SHP
    44 bodů – ondrab
    [b]36 bodů – Kreeki[/b]
    28 bodů – DjDkD@ve
    25 bodů – Phat K,
    17 bodů – Andrews, malarkey
    15 bodů – beyond infinity
    14 bodů – Freezer, Sandeagle
    13 bodů – Natix,pupi
    12 bodů – BoRo, Dolvich
    11 bodů – corsten30, castlefipo
    10 bodů – Sq4Raa
    9 bodů – Starf
    6 bodů – dukelak, , Sickboy, Lukin_, K1aptcha, Kucas
    5 bodů – Tigi, Tecko
    4 body – Hellman, Nevim,Alexx
    3 body – Bobr, dance-girl, Majklhauske, Gep
    2 body – majo, Hustey, andre, Totem,Star_Guitar,Ruuda
    1 bod – Leosh, Sompet, Ics, Smaaller, Organic, Magico, tomsto, Djkoma, wenca,DanYjel, seven, Adam, leqtrik, Dexx, nexxie, Hunter

    odpověď na: Poznej film #172558
    SHP
    Člen

    [img]http://i49.tinypic.com/33d8owo.jpg[/img]

    odpověď na: Poznej film #172463
    SHP
    Člen

    Derailed

    odpověď na: Poznej film #172438
    SHP
    Člen

    Nepoznáte Worfova dědečka? Dave má bod.

    96 bodů – M.i.k.e
    82 bodů – iamek
    76 bodů – kuchtajz
    57 bodů – SHP
    44 bodů – ondrab
    35 bodů – Kreeki
    [b]28 bodů – DjDkD@ve[/b]
    25 bodů – Phat K,
    17 bodů – Andrews, malarkey
    15 bodů – beyond infinity
    14 bodů – Freezer, Sandeagle
    13 bodů – Natix,pupi
    12 bodů – BoRo, Dolvich
    11 bodů – corsten30, castlefipo
    10 bodů – Sq4Raa
    9 bodů – Starf
    6 bodů – dukelak, , Sickboy, Lukin_, K1aptcha, Kucas
    5 bodů – Tigi, Tecko
    4 body – Hellman, Nevim,Alexx
    3 body – Bobr, dance-girl, Majklhauske, Gep
    2 body – majo, Hustey, andre, Totem,Star_Guitar,Ruuda
    1 bod – Leosh, Sompet, Ics, Smaaller, Organic, Magico, tomsto, Djkoma, wenca,DanYjel, seven, Adam, leqtrik, Dexx, nexxie, Hunter

    odpověď na: Poznej film #172385
    SHP
    Člen

    Ee. Největší nápovědou je samotná postava na screenu. Zaměřte se na ní.

    odpověď na: Poznej film #172381
    SHP
    Člen

    Není to „startrek“.

    odpověď na: Poznej film #172367
    SHP
    Člen

    A nedávejte už nikdo Fourth Kind, byl tu už čtyřikrát.

    odpověď na: Poznej film #172365
    SHP
    Člen

    [img]http://i46.tinypic.com/116neqb.jpg[/img]

    odpověď na: Poznej film #172345
    SHP
    Člen

    Fourth Kind. Stálice tady koukám. 😀

    odpověď na: Hardstyle & Hardcore (Gabber) #172260
    SHP
    Člen

    Tak DefQon.1 2010 se povedl na 95%. Nemůže mít sto, protože můj první, loňský DefQon.1 musí zůstat nepřekonatelný.  Stage opět nepřekonatelný, každá ojedinělá. Pláž v Almere je magický místo, nádhera. Hodinu jsem seděl na pláži a užíval si ten pocit. 😀 Organizace perfektní, závěrečný ohňostroj nádhera.

    K jednotlivým vystoupením:
    Tymon B2B Negative A – Měli hrát po sobě, ale střihli si set spolu, jako na Masters of Hardcore: Voice of Mayhem. Hrají totožný industrial hardcore styl, takže jim to sedne. Paráda. Jely tracky a remixy vlastní produkce i Nosferata a Catscana. Parádní set a konečně si z něj něco pamatuju. Na rozdíl od MoH. 🙂 10/10

    Pak jsem slyšel kus Simona Undergrounda a přišlo mi to hodně dobrý. Hrál industrial hardcore, UK hardcore a terror. Docela slušný výplach.  8/10
    Pak fakt jenom chvilku jsem si poslechl Torzion & Mez a to nebyl industrial hardcore nebo industrial hardtechno ale pure industrial sound. Plech, skřípání, vrzání, továrna. Hodně hustý. 7/10

    Další na řadě byl Stormtrooper, který válel libozní industrial hardtechno a industrial hardcore. Svištělo to jak se má, ale já pak odběhl na main stage, kde hráli… 10/10

    Legendární Charly Lownoise & Menthal Theo. Drtily happy hardcore a early hardcore. Svoje pecky jako Stars i tracky jako Neophyte – Braincracking a Always Hardcore. Hráli taky tuším Diss Reaction – Jiieehhaa – (Angerfist refix). Bomba všech bomb. 10/10
    Dál mě nohy zanesly na pláž, odtamtud na Endymion. Nejlepší set, co jsem si od nich slyšel.

    Poslední regulérní set, co jsem slyšel, byl Partyraiser vs. Unexist. Totální industrial hardcore nálož. Nejvíc mě dostalo, jak pařili na dubstep intro a pak jak začali hrát Tymon – NT001 ty vokály a začátek melodie a pak najednou přechod a začali hrát Unexist – Attack. Hroznej rozmrd. Na stagi byl i Tymon. Dál hráli věci jako Satronica – Life Blood Pain Death (Tymon remix) apod.

    Pak super ohňostroj na největší stagi světa. Nějakej disko hardstyle a pak industrial hardcore námrd Lenny Dee – Forgotten Moments (Ophidian Remix) a pak parádní Wildstylez – No Time To Waste, official Defqon.1 Anthem (The Viper’s Black Mix). Ohňostroj paráda.

    Letmo jsem slyšel The Propheta hrát early hardcore, paráda jako The Viper b2b Panic. Chvíli jsem slyšel i Traxtorm Stars (Mad Dog, Anime, Amnesys). Dobře to válel i Bryan Fury, ale na breakcore/UK hardcore jsem neměl moc náladu. 😀 Je to společně s Dominatorem nejlepší festival. Kdo nebyl, ať lituje. 43 000 lístků bylo vyprodáno za 25 minut! Tak rok chci znovu.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 151. až 165. (celkem z 3,579)