Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
SHPČlenPrincezna Mononoke
SHPČlenJasně.
88 bodů – M.i.k.e
64 bodů – kuchtajz
[b]63 bodů – iamek[/b]
52 bodů – SHP
44 bodů – ondrab
32 bodů – Kreeki
25 bodů – Phat K
24 bodů – DjDkD@ve
17 bodů – Andrews
15 bodů – beyond infinity
14 bodů – Freezer,
13 bodů – Natix
12 bodů – pupim, BoRo
11 bodů – corsten30, castlefipo,malarkey
10 bodů – Sq4Raa, Sandeagle
9 bodů – Dolvich
7 bodů – Starf
6 bodů – dukelak, , Sickboy, Lukin_
5 bodů – Kucas, Tigi, K1aptcha
4 body – Hellman, Nevim,Alexx, Tecko
3 body – Bobr, dance-girl, Majklhauske
2 body – Gep, majo, Hustey, andre, Totem,Star_Guitar,Ruuda
1 bod – Leosh, Sompet, Ics, Smaaller, Organic, Magico, tomsto, Djkoma, wenca,DanYjel, seven, Adam, leqtrik
SHPČlen[img]http://i41.tinypic.com/ao49hy.jpg[/img]
SHPČlenSmrtonosná past 2?
SHPČlenMasakr.
SHPČlenFreeser: Se jim smějou furt, ne?
SHPČlenVčera jsem si zkusil zahrát Alana Waka.
Je to hodně atmosferické, dobře zpracované
a hlavně skvěle hratelné. Celkový koncept
hry se světlem je super. Hodně to připomíná
Twin Peaks. Graficky na vysoké úrovni.
Šest let vývoje a zkušený tým Remedy je
ze hry znát. To se zas budou Xboxáři
vysmívat majitelům PS3…
SHPČlenZe Spartaka jsem viděl půlku pilotu a vůbec
mě to nebavilo.
SHPČlen83 bodů – M.i.k.e
63 bodů – kuchtajz
[b]59 bodů – iamek[/b]
51 bodů – SHP
44 bodů – ondrab
30 bodů – Kreeki
25 bodů – Phat K
23 bodů – DjDkD@ve
17 bodů – Andrews
15 bodů – beyond infinity
14 bodů – Freezer,
13 bodů – Natix
12 bodů – pupi
11 bodů – corsten30, BoRo,castlefipo,
10 bodů – Sq4Raa. malarkey
8 bodů – Sandeagle
7 bodů – Starf, Dolvich,
6 bodů – dukelak, , Sickboy, Lukin_
5 bodů – Kucas
4 body – Hellman, Nevim,Alexx, K1aptcha, Tecko, Tigi
3 body – Bobr, dance-girl, Majklhauske
2 body – Gep, majo, Hustey, andre, Totem,Star_Guitar,Ruuda
1 bod – Leosh, Sompet, Ics, Smaaller, Organic, Magico, tomsto, Djkoma, wenca,DanYjel, seven, Adam, leqtrik
SHPČlen[img]http://i44.tinypic.com/a315k.jpg[/img]
SHPČlenThe Jacket
SHPČlenRec 2, ale střílím slepejma
SHPČlen24.7. No to jsou dementi…
SHPČlenDarksiders jsem dohrál. Je to dobré a docela
i dlouhé.
SHPČleniamek: jj, přesně tak.
-
AutorPříspěvky
