TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

Reklama



Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 2,125)
  • Autor
    Příspěvky
  • Sandeagle
    Člen

    No já se určitě mírnit nebudu takže jo, houpačka… 😀

    odpověď na: Trancefusion 3 – 14.4.2012 #199924
    Sandeagle
    Člen

    Podle všeho možná dokonce tyas nebude hrát až poslední sm15 to by mi úplně stačilo 😀

    odpověď na: Tranceband #199748
    Sandeagle
    Člen

    Stoupa: 100 internetů tobě sm15

    Sandeagle
    Člen

    Tak mufa určitě, vzhledem k tomu že je to i kolega na radiu a už hezky pěkně dlouho… za mě ano sm4

    odpověď na: Tranceband #199736
    Sandeagle
    Člen

    [quote Ronny K.][quote Sandeagle][quote Freezer]na trancefixu se to jen hemží komentama od producentů, nebo v chatu při asotu, nevidim na tom vůbec nic šptného...[/quote]
    že? to jako člověk když něco umí tak automaticky už nesmí nikam psát nebo jak to teda je? sm15[/quote]

    Nenenene, maji totiz zakaz, pac forum neni pro ne. sm15[/quote]

    sm7

    odpověď na: Tranceband #199734
    Sandeagle
    Člen

    [quote Freezer]na trancefixu se to jen hemží komentama od producentů, nebo v chatu při asotu, nevidim na tom vůbec nic šptného...[/quote]
    že? to jako člověk když něco umí tak automaticky už nesmí nikam psát nebo jak to teda je? sm15

    odpověď na: Tranceband #199732
    Sandeagle
    Člen

    [quote Anonymní uživatel]
    Ktery "profik" se vybavuje na foru? [/quote]
    http://www.audiopioneers.net/forum/ bejt tebou bych si prošel users 😉

    Sandeagle
    Člen

    Hodně štěstí, snad vám to vyjde 🙂

    odpověď na: A State Of Trance 2008 – 2018 (Radio Show) #199687
    Sandeagle
    Člen

    freezer: já en kontrolouju tady tracklist a koukám jestli to jde bud nahoru nebo dolu… pokud je dobrá šnůra tak občas naladim

    odpověď na: 13.8.2011 – Parnik Danceradia #199342
    Sandeagle
    Člen

    [quote Ronny K.]. No a jestli to dam jeste na konci, tak se jeste budu ucastnit afterparty. To se ale jeste uvidi :-D[/quote]

    no to bys jako měl sm15

    odpověď na: DJ Mag 2011 #199221
    Sandeagle
    Člen

    Aha tak pak už chápu tu analogii, kterou sem četl na jiném forusm15

    „Look at the winners of TOP100 through past years, look at the Tiesto, his music before and his music now… Look at the Armin, now and before… Now guetta, look at his mus… oh wait !“

    odpověď na: DJ Mag 2011 #199205
    Sandeagle
    Člen

    Nemáte náhodou někdo list vítězů od začátku ankety až po minulý rok?

    odpověď na: DJ Mag 2011 #199183
    Sandeagle
    Člen

    1. Sean Tyas
    2. Armin van Buuren (Lepší Armin než david)
    3. Dash Berlin
    4. Aly & Fila
    5. F1D0

    odpověď na: Sean Tyas & Bjorn Akesson – Zahi #199093
    Sandeagle
    Člen

    [quote Freezer]mě se Banshee líbilo, ale By The Way byla celkem šitka, tohle je ještě oproti tomu super samozřejmě[/quote]

    Jo tak bezesporu určitě banshee je vypalovačka… ale u BTW si nejsem jistej jestli bude i v klubu mít ten požadovanej feeling…

    odpověď na: Sean Tyas & Bjorn Akesson – Zahi #199080
    Sandeagle
    Člen

    No stejnej problém jako s veranem a banshee… krom breakdownu je synták moc zakopanej a nevýraznej…
    Co se týče nedávného releasu, tak ten vyšel pod Tytanium Recordings a tam se prej sean bude snažit narvat co možná nejmíň energickýho upliftu, jelikož je formálně pod Spinnin‘, tak uvidíme.
    Za mě tak 6,7 / 10

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 2,125)