Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
SandeagleČlenNo já se určitě mírnit nebudu takže jo, houpačka… 😀
SandeagleČlenPodle všeho možná dokonce tyas nebude hrát až poslední sm15 to by mi úplně stačilo 😀
SandeagleČlenStoupa: 100 internetů tobě sm15
SandeagleČlenTak mufa určitě, vzhledem k tomu že je to i kolega na radiu a už hezky pěkně dlouho… za mě ano sm4
SandeagleČlen[quote Ronny K.][quote Sandeagle][quote Freezer]na trancefixu se to jen hemží komentama od producentů, nebo v chatu při asotu, nevidim na tom vůbec nic šptného...[/quote]
že? to jako člověk když něco umí tak automaticky už nesmí nikam psát nebo jak to teda je? sm15[/quote]Nenenene, maji totiz zakaz, pac forum neni pro ne. sm15[/quote]
sm7
SandeagleČlen[quote Freezer]na trancefixu se to jen hemží komentama od producentů, nebo v chatu při asotu, nevidim na tom vůbec nic šptného...[/quote]
že? to jako člověk když něco umí tak automaticky už nesmí nikam psát nebo jak to teda je? sm15
SandeagleČlen[quote Anonymní uživatel]
Ktery "profik" se vybavuje na foru? [/quote]
http://www.audiopioneers.net/forum/ bejt tebou bych si prošel users 😉24. 8. 2011 v 12:40 odpověď na: Nová akce v Toustru která dá možnost představit se novým DJs #199703
SandeagleČlenHodně štěstí, snad vám to vyjde 🙂
SandeagleČlenfreezer: já en kontrolouju tady tracklist a koukám jestli to jde bud nahoru nebo dolu… pokud je dobrá šnůra tak občas naladim
SandeagleČlen[quote Ronny K.]. No a jestli to dam jeste na konci, tak se jeste budu ucastnit afterparty. To se ale jeste uvidi :-D[/quote]
no to bys jako měl sm15
SandeagleČlenAha tak pak už chápu tu analogii, kterou sem četl na jiném forusm15
„Look at the winners of TOP100 through past years, look at the Tiesto, his music before and his music now… Look at the Armin, now and before… Now guetta, look at his mus… oh wait !“
SandeagleČlenNemáte náhodou někdo list vítězů od začátku ankety až po minulý rok?
SandeagleČlen1. Sean Tyas
2. Armin van Buuren (Lepší Armin než david)
3. Dash Berlin
4. Aly & Fila
5. F1D0
SandeagleČlen[quote Freezer]mě se Banshee líbilo, ale By The Way byla celkem šitka, tohle je ještě oproti tomu super samozřejmě[/quote]
Jo tak bezesporu určitě banshee je vypalovačka… ale u BTW si nejsem jistej jestli bude i v klubu mít ten požadovanej feeling…
SandeagleČlenNo stejnej problém jako s veranem a banshee… krom breakdownu je synták moc zakopanej a nevýraznej…
Co se týče nedávného releasu, tak ten vyšel pod Tytanium Recordings a tam se prej sean bude snažit narvat co možná nejmíň energickýho upliftu, jelikož je formálně pod Spinnin‘, tak uvidíme.
Za mě tak 6,7 / 10 -
AutorPříspěvky
