Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
nexxieČlenkdyž už i Klapča z toho má pozitivní dojem, tak na tom albu opravdu něco bude sm3
já jsem zamilovanej až až, jen mě Markus naštval že I’m Where It Went Wrong, Tears a Katowici
tak moc usekal 🙁
nexxieČlenmyslim že bychom sem měli dávat spíš věci který se nám nelíbí než takovýhle katastrofy, u kterých bude stejně sto procent příspěvků negativních 😉
nexxieČlen[img]http://kecy.roumen.cz/15_years_ago_vs_now.jpg[/img]
nexxieČlenjá si gdjb poslech pěkně v noci a bude to nejspíš aspirant na CDA roku 🙂
nexxieČlennuda! jediná basa je old and cool, jinak další pop s..t v rádoby trance kabátu sm18
nexxieČlenso far stokrát lepší než volume 1 sm5
1. Gypsy Room
2. Red Star – <3
4. I’m Where it Went Wrong – <3
7. Katowice – like
8. Tears – <3
13. Saints – like
nexxieČlen60. Dakota – Tears
všechno bude rozhřešeno příští týden v Dakota edici GDJB 😉
nexxieČlen[quote kreeki]Poliak nehrál na TM4, ale na TM5, to je jedna věc. O jeho kvalitách, to je pochopitelně věc čistě subjektivní (oblíbená výmluva že), nicméně můj názor je takový, že ho považuju za amatéra. To, co předvedl na zmiňované TM bylo šílené, vůbec se to tam nehodilo (pamatujete to, co znělo jako remixovanej crazy frog?). Za mě nikdy více, čistě jen můj osobní názor z toho, co jsem ho měl možnost slyšet sm6[/quote]
jj TM08, moje chyba.. už se mi to slívá dohromady. Ale to ni nemění na tom, že ten jeho set nebyl na zvracení!
Pravda, zahrál jeho Monoxide bootleg na Progcorn (je zvláštní že si pod tim každej představí žábu a ne třeba originál)
ale mimo to tam dal spoustu jiných klasik De Jongovo – Mono, Pannonii, Ghosts’n’Stuff, This is Silence, Coma Aid a
další progresivní tracky 😉
Myslím že by se tu měli spíš lidi bát skupinový terapie od A&B než nějakého zahřívacího setu Poliaka, stejně tam skoro
všichni razí po tlačenicích u šaten až kolem 22. hodiny.
nexxieČlen[quote prochi]tak a full lajna je venku:
Vypada ze Poliak si zaplatil dalsi hrani a znicil tak sanci, ze nekdo poradny zahraje na TM jako warmup[/quote]jděte už s těmahle trapnejma kecama do haj*lu. Poliak s UM spolupracuje, hrál jim na X eventech a na TM4 zahrál
jako warmup dj hodně dobře. Že se ti nelíbí jak hraje je tvůj problém..
nexxieČlenNA: Dakota – Katowice
40. Dakota – Saints
nexxieČlen[quote K1aptcha]no minule tam před Nitrousem valil tvrdej tech trance, což nevim, jestli bylo v 16 hodin to pravé ořechové sm2[/quote]
já si spíš vybavuju monster progressive, tech mám spojenej s Oxidem
nexxieČlen[quote Nosala]Nepřipomíná vám to The Race od Ferryho?[/quote]
+1
nexxieČlenco to tu plácáte, nespamujte mi topic o singlu recenzema na booring album sm16
nexxieČlenšit, ukázky smazaný.. edit jsem viděl už někdy začátkem roku a nelíbil se mi, na SpaceLine Remix se těším.. snad to někdo brzy reupne
nexxieČlenno myslím že tyhle dve věci tu nejsou (naštěstí) zrovna dvakrát populární sm3
-
AutorPříspěvky
