TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

Reklama



Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 1,575)
  • Autor
    Příspěvky
  • nexxie
    Člen

    když už i Klapča z toho má pozitivní dojem, tak na tom albu opravdu něco bude sm3
    já jsem zamilovanej až až, jen mě Markus naštval že I’m Where It Went Wrong, Tears a Katowici
    tak moc usekal 🙁

    nexxie
    Člen

    myslim že bychom sem měli dávat spíš věci který se nám nelíbí než takovýhle katastrofy, u kterých bude stejně sto procent příspěvků negativních 😉

    odpověď na: něco pro zasmání #198015
    nexxie
    Člen

    [img]http://kecy.roumen.cz/15_years_ago_vs_now.jpg[/img]

    nexxie
    Člen

    já si gdjb poslech pěkně v noci a bude to nejspíš aspirant na CDA roku 🙂

    odpověď na: Hurts – Sunday (Paul Van Dyk Remix) #197826
    nexxie
    Člen

    nuda! jediná basa je old and cool, jinak další pop s..t v rádoby trance kabátu sm18

    nexxie
    Člen

    so far stokrát lepší než volume 1 sm5

    1. Gypsy Room
    2. Red Star – <3
    4. I’m Where it Went Wrong – <3
    7. Katowice – like
    8. Tears – <3
    13. Saints – like

    nexxie
    Člen

    60. Dakota – Tears

    všechno bude rozhřešeno příští týden v Dakota edici GDJB 😉

    odpověď na: Transmission 8, 19.11.2011 #197434
    nexxie
    Člen

    [quote kreeki]Poliak nehrál na TM4, ale na TM5, to je jedna věc. O jeho kvalitách, to je pochopitelně věc čistě subjektivní (oblíbená výmluva že), nicméně můj názor je takový, že ho považuju za amatéra. To, co předvedl na zmiňované TM bylo šílené, vůbec se to tam nehodilo (pamatujete to, co znělo jako remixovanej crazy frog?). Za mě nikdy více, čistě jen můj osobní názor z toho, co jsem ho měl možnost slyšet sm6[/quote]

    jj TM08, moje chyba.. už se mi to slívá dohromady. Ale to ni nemění na tom, že ten jeho set nebyl na zvracení!
    Pravda, zahrál jeho Monoxide bootleg na Progcorn (je zvláštní že si pod tim každej představí žábu a ne třeba originál)
    ale mimo to tam dal spoustu jiných klasik De Jongovo – Mono, Pannonii, Ghosts’n’Stuff, This is Silence, Coma Aid a
    další progresivní tracky 😉
    Myslím že by se tu měli spíš lidi bát skupinový terapie od A&B než nějakého zahřívacího setu Poliaka, stejně tam skoro
    všichni razí po tlačenicích u šaten až kolem 22. hodiny.

    odpověď na: Transmission 8, 19.11.2011 #197375
    nexxie
    Člen

    [quote prochi]tak a full lajna je venku:
    Vypada ze Poliak si zaplatil dalsi hrani a znicil tak sanci, ze nekdo poradny zahraje na TM jako warmup[/quote]

    jděte už s těmahle trapnejma kecama do haj*lu. Poliak s UM spolupracuje, hrál jim na X eventech a na TM4 zahrál
    jako warmup dj hodně dobře. Že se ti nelíbí jak hraje je tvůj problém..

    nexxie
    Člen

    NA: Dakota – Katowice
    40. Dakota – Saints

    odpověď na: Pleasure Island festival #197186
    nexxie
    Člen

    [quote K1aptcha]no minule tam před Nitrousem valil tvrdej tech trance, což nevim, jestli bylo v 16 hodin to pravé ořechové sm2[/quote]
    já si spíš vybavuju monster progressive, tech mám spojenej s Oxidem

    odpověď na: Arnej pres. 8 Wonders – X #197150
    nexxie
    Člen

    [quote Nosala]Nepřipomíná vám to The Race od Ferryho?[/quote]
    +1

    nexxie
    Člen

    co to tu plácáte, nespamujte mi topic o singlu recenzema na booring album sm16

    nexxie
    Člen

    šit, ukázky smazaný.. edit jsem viděl už někdy začátkem roku a nelíbil se mi, na SpaceLine Remix se těším.. snad to někdo brzy reupne

    odpověď na: Mekki Martin – The Wonder [U.Recordings] #196605
    nexxie
    Člen

    no myslím že tyhle dve věci tu nejsou (naštěstí) zrovna dvakrát populární sm3

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 1,575)