TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaDistance 19.4.2007 v pražském Cafe Touster

16.04.2007

Po úspěšném prvním díle párty Distance se k vám opět vracíme a to ve čtvrtek 19.4. Jak již bylo zmíněno, DISTANCE je nová klubová noc v klubu Cafe Touster, kterou pořádá pražský DJ LIT. Párty si dala za úkol představit publiku v našem hlavním městě DJe ze všech koutů České Republiky a nejinak tomu bude i tentokrát. DJ LIT je mladý pražský DJ. Hlavní styl, který prezentuje je progressive trance. Djingu propadl již v roce 2004. V té době však pouze z PC. Teprve o rok déle ovšem nakoupil techniku a vrh se na mixování z desek. A koho že si pozval na druhé pokračování párty DISTANCE? Pozvání přijal host z Pardubic, a sice DJ Martinez, který se představil i na premiérovém díle této párty a nutno říci, že podle kladných reakcí party people, se jeho electro house rozhodně líbil. Ovšem on sám nemá rád “škatulkování” a na otázku, který styl vlastně hraje odpovídá: “Je to jedna velká hádanka.” Nechme se tedy překvapit co si na nás přichystá tentokráte.

Druhým hostem je, sice DJ pocházející z Prahy, ale za to velice exkluzivní. Není jim nikdo jiný než pan ZOOROPA. Je opravdu málo lidí co by neznali jeho skvěle zpracovaná videa z nejrůznějších akcí po celé ČR, které se pomalu stávají legendárními. Mimo práce s filmem se ovšem ale věnuje i DJingu. Připravit se tedy můžeme na exkluzivní hodinu a půl dlouhý psy-trancový set.
Pakliže vám chybí nějaké to povyražení v pracovním týdnu nebo se prostě jen nemůžete dočkat víkendu a chcete si poslechnout kvalitní hudbu, je pro Vás párty DISTANCE tou správnou volbou. Začínáme již ve 20 hodin a jak již bylo řečeno, můžete se těšit na progressive trance a trance v podání DJe LITa, house a electro house DJe Martineze až po psy-trance v podán speciálního hosta pana Zooropy. Takže ve čtvrtek 19.4. v pražském Tousteru naviděnou…
Více info na:
www.djlit.eu
www.cafe-touster.cz
line-up
20:00 – 21:30 DJ LIT
21:30 – 23:00 DJ Martinez
23:00 – 00:30 Zooropa
00:30 – the end All together

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.