TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaDJ Sasha onemocněl a posouvá termín

29.06.2005

Od managementu Dje Sashi nám před několika hodinami přišla nepotěšující zpráva, že DJ Sasha nemůže v termínu 4.7.2006 v Praze ze zdravotních důvodů vystoupit. Kromě pražského termínu ruší i vystoupení v Dubai 29.6.2006 a v Belfastu 1.7.2006. V tuto chvíli jednáme o poprázdninovém termínu. Co se předprodejů týče, zatím se zastavují, vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín, popřípadě je bude možné od 15.7.2006 vrátit na pobočkách Ticketpro. Tady je oficiální vyjádření managementu Dje Sashi: It is with much regret that Sasha will not be playing tonight at Mala Sportovni Hala on Tuesday 4th July due to severe sickness. The doctors have advised him not to dj. We have been working continuously throughout the day to find a replacement but unfortunately we have had no luck. We are making every attempt to re-schedule the date and will keep you posted on this. Our sincere apologies to everybody
Excession: The Agency
Omluvu najdete také na oficiální stránce Dje Sashi www.djsasha.com
Věříme, že nám zachováte přízeň a děkujeme za pochopení této nepříjemné situace.
www.smartentertainment.cz
———————————————————-
Věř nebo ne: Sasha skutečně do Prahy přijede! Lístek stojí do 15. června jen 290 korun! Nejprve se šuškalo, že světový TOP DJ Sasha přijede už v prosinci loňského roku, poté všem jeho fanouškům zaplesalo, když byl oznámen termín 14. dubna 2006. Jenže ouha, v daném termínu se nakonec konala obří párty Vibrations a k tomu Sasha dal přednost americkému turné. Ani třetí pokud nevyšel, 14. července nakonec taky nedopadlo. Bude tedy Sasha vůbec? ANO BUDE! 4. července 2006, v podvečer státního svátku učitelů Cyrila a Metoděje přijede Sasha do pražské Malé sportovní haly se svou vizí progressive trance vyškolit české trance publikum a ukázat nejaktálnější trendy a zvuk tohoto tanečního stylu. Po sérii několika tranceových masových akcí se tak dočkámě konečně opravdového mistra stylu, který sám o sobě říká, že hraje trance pro dospělé a zralé publikum. Progressive Trance 4 Adults!
Podpoří ho jeho speciální host, projekt Audiofly. Další dávka nefalšovaného UK progressive si vychutnáte v podání Luca Saporita a Anthony Middletona, dvojice Djů, o nichž se za poslední 3 roky hodně mluví. Proslavili se hity jako Release Yourself, Worry, Rockin It, Do Your Hear nebo Circles. Brzy si je pořádně představíme a poslechneme, sledujte weby a rádiové taneční speciály. Čest domácích budou hájit dva z našich nejlepších: Rai a Martin Gredner. CD mix Raie k XMAGu máme v plánu v dohledné době, ale Martin Gredner se už může pochlubit svým CD Progressive Future k červnovému XMAGu. Na Red Zone uslyšíme britské projekty Splitloop a Skool Of Thought s našimi Josefem Sedloňem a Stanzimem.
Chceš lístek o 200 korun levněji? Tak si ho kup do 15. června za 290 Kč + poplatky.
Více info najdeš průběžně na www.smartentertainment.cz nebo www.djsasha.com
UK PROGRESSIVE TRANCE
04.07.2006 MALÁ SPORTOVNÍ HALA, VÝSTAVIŠTĚ PRAHA 7
DJ SASHA (UK), AUDIOFLY (UK), MARTIN GREDNER, RAI
RED ZONE: SPLITLOOP (UK), SKOOL OF THOUGHT (UK), JOSEF SEDLOŇ, STANZIM

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.