TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaEMAs Paul Van Dyk Night v Berlíně – soutěž o 2×2 vstupenky

13.10.2009

Představovat umělce, který si říká Paul Van Dyk, skutečně není potřeba. Jestliže máte pocit, že jste tohoto djje a producenta neslyšeli dlouho naživo, máte nyní díky našemu serveru velkou příležitost. Přinášíme vám totiž soutěž o 2×2 vstupenky na jeho chystanou akci 31.10.2009 v berlínské Columbiahalle. Jde o akci s názvem European Music Awards 2009 Paul van Dyk Night, která je jakýmsi intrem akci MTV European Music Awards, která se letos koná také v Berlíně o týden později. Proč tedy vyrazit zrovna na tuto akci? Paul Van Dyk vydal v nedávné minulosti best-of album Volume, dále pak povedený singl Home, který vznikl ve spolupráci se zpěvákem Johnny McDaidem. Když k tomu připočteme fakt, že tohle bude návrat Vanditu poprvé od roku 2005 do slavné Columbiahalle, není moc o čem přemýšlet. Abych nezapomněl, na této akci vystoupí i hvězdný doprovod, ostatně posuďte sami: Nick Warren (Hope Recordings), London, Giuseppe Ottaviani (VANDIT Records), Rome a Filo and Peri (VANDIT Records), New York City. A do Berlína je to dneska autem skoro tak daleko, jako třeba z Prahy na Šumavu.
Zpěvák John McDaid se podílel již na singlu Time of our Lives a stejně jako v roce 2003, i letos se objeví na party a zazpívá tuto skladbu naživo. Co se týče hostů, Nick Warren by měl představit své nové album We love machine. Giuseppe Ottaviani zase nedávno vydal album Go! a stejně tak i dvojice Filo and Peri má nové album, nazvané Nightplay. To všechno dohromady je záruka te nejaktuálnější trance muziky, která může směle konkurovat i těm největším halovkám u nás.
—————————————————————–
Soutěž o 2×2 vstupenky na EMAs Paul Van Dyk Night v Berlíně

Používá Paul Van Dyk Facebook a Twitter?
a) Jen Facebook
b) Jen Twitter
c) Obojí
d) Ani jedno

Pro výhru stačí odpovědět na naši otázku a poslat do 21. října správnou odpověd na tento e-mail. Otázku zkopírujte do těla emailu a na další řádek napište odpověd. Podepisujte se pravým jménem a příjmením. Výherci bude kontaktován emailem po skončení soutěže. Pokud se Vám automaticky nevyplní do předmětu emailu text TRANCE.CZ – Soutěž o 2×2 vstupenky na EMAs Paul Van Dyk Night v Berlíně, zkopírujte si jej tam také. Hodně štěstí! Prosíme, aby se soutěže účastnili jen ti, kteří mají skutečný zájem 31.10.2009 do Berlína v případě výhry vyrazit, děkujeme!
—————————————————————–
VANDIT NIGHTS presents:
Paul van Dyk (VANDIT Records), Berlin
Nick Warren (Hope Recordings), London
Giuseppe Ottaviani (VANDIT Records), Rome
Filo and Peri (VANDIT Records), New York City
Saturday, October 31st, 2009, 21:00pm
Columbiahalle
Columbiadamm 13-21, 10965 Berlin

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.