TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaEnemy-9, jeho srdce opět bije pro hard trance

12.06.2022

Švýcarský DJ a producent André Pfister alias Enemy-9 je na scéně od roku 1994. První zkušenosti jako DJ sbíral v klubu pro teenagery, který navštěvoval. Nadšený a infikovaný hard trance a acid techno hudbou a inspirován švýcarskou trance legendou DJ Mind-X se sám stal DJem. Klubové pódium mu dalo příležitost prožít své emoce spojené s hudbou a udělat radost sobě i ostatním. Když byl ještě dítě, tak to měl André velmi těžké, protože pochází z rodinného prostředí, které se vyznačovalo násilím. Pak našel trance a to mu dalo smysl života. Dlouhá léta trénoval DJing doma, první živé vystoupení absolvoval v roce 2000 a od té doby hrál ve všech známých švýcarských klubech a festivalech.
 

 
Postupem času chtěl realizovat své vlastní nápady a proměnit je ve skutečnost a produkovat hudbu. Tak v roce 2010 udělal svou první společnou hudební produkci Enemy-9 meets HiBeatz – Heart & Soul pro Toxic Records. Tento singl vypráví příběh ztracené lásky a vášně pro hudbu. Ve stejném roce následoval remix pro DJ X Face – Eternal Rhapsody (DJ Enemy-9 HS Mix) na Mental Madness Records. V roce 2014 se Enemy-9 rozhodl po 20 letech ukončit kariéru. Scházela mu inspirace, motivace a také dobré trance produkce k tomu, aby v tomto procesu pokračoval. V té době mnoho známých a velkých klubů ve Švýcarsku zavřelo své brány. V roce 2018 však hrál na narozeninové párty DJe X Face a radost z hudby byla opět na světě. Tak v roce 2020 zahájil svůj livestream Fusion Of Soundz a krátce poté se vrátil i do světa hudební produkce. Během posledních 6 měsíců vydal tři singly. Nejprve to byl Last Survivor na labelu Atomika, pak Humanity na HTE Recordings a zatím posledním singlem je The One na Hyper Reality Records.
 

ENEMY-9 – THE ONE

Release date: 20.5.2022

Label: Hyper Reality Records

Catalog: HRR079

Hudební služby: https://www.hyperrealityrecords.nl/HRR079/

 

Tracklist:

01. Original Mix (7:18) 140 bpm

02. Leo Van Goch & The Sixth Sense Remix (6:21) 140 bpm

 
 
Aktuální skladba švýcarského hudebníka se nese na vlně klasických hard trance vibrací. Očekávat tak můžete masivní kopáky, pulzující basy a gradující syntezátorovou melodii, která se vám ve vaší hlavě určitě usadí na celé dny. Přidejte trochu acidu a je to dokonalý recept na rozpoutání šílenství na tanečním parketu. Produkční duo Leo van Goch & The Sixth Sense při remixování vložilo do syntezátorové práce více povznášející ráz, přičemž jádro věci ponechalo tvrdé a věrné originálu. Ať už si vyberete jakoukoli příchuť, The One jistě dostojí svému jménu. Mezitím sám autor na svých sociálních sítích oznámil spolupráci s dalším výrazným hard trance labelem HQ Recordings, takže se i do budoucna máme na co těšit.
 

Dolvich
Author: Dolvich

Napsat komentář:

Please Login to comment
  Odebírat  
Upozornit