TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaErnesto vs Bastian vystoupí poprvé v Čr

17.08.2010

Co si takhle zpříjemnit začátek školního roku na pořádné párty pod vedením špičky holandské taneční scény, která má podporu u samotných jmen jako je Tiesto, Armin van Buuren, Paul van Dyk či Ferry Corsten? Dne 3.9.2010v brněnském klubu Tee Pee budete mít možnost poprvé v Čr slyšet holandský projekt Ernesto vs Bastian, který snad nikomu nemohl uniknout, neboť celému světu dal o sobě vědět svými počiny jako je “monster tune” Thrill (hymna Trance Energy 2008), Dark Side Of The Moon, Who Is The Starter a nutno podotknout, že také neodmyslitelně patří k legendárním parties TRANCE ENERGY.

Dále se můžete těšit na energickou elektro progresivní fůzi, o kterou se postará pražský DJ Nesquik, známý ze svých residentních nocí Rehab a také vítěz soutěže Bassline Cup. Místní publikum jistě potěší brněnský matador a také hlavní mozek párty O´Seex Hydrophonic. A aby toho nebylo málo, tak nebude chybět ani brněnská trancová elita Stepan Bruck & Vyrys alias E-Motion Brothers. Pro příznivce tvrdšího soundu bude připraveno synonymum moravské techtrancové krve a to “dance floor killer” Phil Albedo se svou pestrou smrští ala Bryan Kearney, Simon Patterson, Reaky, Peppelino… Samozřejmě se nesmí zapomenout ani na posilu z bookingu Soulgate.eu jejichž sestavu bude tvořit DJ Mase a slovenský Jonathan Van Reed, kterého jste mimo jiné mohli letos slyšet na festivalu Bee Free. Hlavní stage v neposlední řadě doplní producentský talent Free Gate, kterému v nejbližší době vyjde release na labelu Silent Shore Records.
Těšit se můžete také na venkovní stage (18:00 – 22:00), kterou bude mít pod palcem stálice klubu Tee Pee – Adam Suizo & James Haste.
Vstupné:
50 Kč – 18:00 – 20:00
100 Kč – 20:00 – 23:00
130 Kč – od 23:00
Při nákupu v obchodě Deecom – nad 500 Kč – Vstup zdarma!
Ernesto Vs Bastian – DJ Mag Video 2010

Ernesto vs Bastian – Thrill (Trance Energy Trailer 2008)

Tiesto In Concert 2003: Ernesto vs. Bastian – Who’s The Starter?

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.