TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaEssential Progressive Tribal party ve Zlíně

22.11.2011

V pátek 25. listopadu se chystá obnovená premiéra párty Essential Progressive Tribal v legendárním zlínském klubu DJLab, jenž se nově nachází v centru města v Soudní ulici na místě bývalého Backstage baru. Dříve jste se mohli s akcí setkávat právě ve starém, dnes již zaniklém DJLabu a poté jsme hledali vhodný prostor a konečně, s otevřením útulného Backstage music baru, jsme měli možnost pokračovat v hudebním výletě za hranice všedních dnů. Jsme velmi rádi, že se nakonec akce vrací tam, kde je její pravé místo a to právě v znovuotevřeném DJLabu – kruh se uzavírá 🙂

Jako vždy jsme si pro Vás připravili několik specialit. Večerem Vás bude provázet, jak jinak, hudební formace the Progressive Brothers ve složení DJ MCB & Sunafera. Díky jejich dlouhodobé, dlouholeté spolupráci a vytříbenému, téměř totožnému výběru hudby, se jejich produkce zaručeně vždy promění v jeden harmonický celek. Můžete se těšit na masívní, atmosferický, undregroundový sound okořeněný správnou dávkou stupňujícího se napětí, tribalové zvuky, našláplý tepající beat, příjemné vokály a také špetku dnes již klasických progressive pecek. DJ MCB má pro Vás na úvod připravený speciální set jeho projektu POLAPA, se kterým prezentuje mystickou chill out/downtempo hudbu, jenž Vás hned na začátku dostane do uvolněné pozitivní atmosféry. Pozvání také přijal hráč na Bonga, neúnavný zlínský pařič Beda, který Vás tradičně nebude šetřit a zcela určitě přispěje svou hrou k navození těch správných vibrací.
Atmosféru večera podtrhne nevšední a vychytaná projekce, která je nedílnou součástí show a dotváří tak dokonalý audio-vizuální zážitek. Pro osvěžení bude na baru připraveno čerstvé ovoce. A pozor, nezapomeňte, že zde Kaczka bude oslavovat narozeniny. Takže se bude připíjet, tančit, pařit, slavit a možná přijde i kouzelník Pokuston.
Již se na Vás těšíme,
the PB & DJLab.
ESSENTIAL PROGRESSIVE TRIBAL
25. 11. 2011 – DJLab Music Bar Zlín
start – 21:00
entry – free
special videoprojection
free fresh fruits
Kaczka B-Day special
DJ’s
the PROGRESSIVE BROTHERS – deep and dark progressive
(DJ MCB & SUNAFERA)
(idj.cz/mcb, idj.cz/sunafera)
+ Live Bongo Drums by BEDA

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.