TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaEvolution Special 12.12.2008, lineup + set ke stažení

10.12.2008

Martinovy oslavy spojené nerozlučně s nocí Evolution jsou nerozlučně spojeny s totálně pohodovou atmosférou, přátelskými lidmi, naladěnými na jednotnou hudební vlnu, vynikající line up a spoustou technických vychytávek, ale i dobrot na baru. Tyhle oslavy budou v něčem opravdu vyjímečné! Line up bude opravdu našlapaný a navíc hlavním gratulantem mezi kamarády dj´s bude holandská megastar Matthew Dekay!! Veleúspěšný producent, skvělý dj, který jako jeden z mála dokáže využít služeb Abletonu na 100%, dlouhodobý člen prestižního Armada crew a DLP bookingu společně s Arminem van Buurenem (world´s dj nr.1). České a především moravské publikum si Matthewa jistě pamatuje coby headlinera 7.Narozenin Fabricu, kde naplnil očekávání a předvedl aktuální sound a dokonale si pohrál s davem. Matthew také vystoupil v létě 2008 na prestižním festivalu Summer of Love coby jeden z headlinerů! Dalšími hosty a gratulanty bude duo BonTrip složené ze stále populárnějších bavičů a skvělých dj´s Bon Finix a Tripmain. Oba mají kořeny v zahraničí, Tripmain (Zimbabwe), Bon Finix ( Kypr ). V současné době oba sídlí v Praze a jsou předními rezidenty klubu Mecca a Duplex v Praze. Představovat nemusíme vynikající jméno Michael C a také zakladatel projektu Progressive Session dj Tazz. Oslavenec pochopitelně za dj pultem také nesmí chybět, ale věnujme se ješě dalším hostům, kterými budou rezidenti klubu Fabric Robiq a Ringo. Při pohledu na počet vystupjících musí být každému jasné, že to bude skutečně exkluzivní noc a to nejen hudebně. Moc se na Vás těším, Martin Gredner.

LINE UP EVOLUTION SPECIAL – 12.12.2008

21:30 – 23:00 Ringo
23:00 – 00:30 Martin Gredner
00:30 – 02:30 Matthew Dekay

02:30 – 04: 00 Bon Finix&Tripmain aka BonTrip
04:00 – 05:00 Tazz
05:00 – 06:30 Michael C
Aktualni set Evolution Show vol.4 je malou ochutnavkou k patecni Evolution s Matthew Dekayem.
http://www.fabric.cz/downloads/Evolutionmartingrednerevo4.mp3

PROFIL MATTHEW DEKAY
Už odmalička to vypadalo, že Matthew D. Kerkhoff je předurčen k tomu stát se hudebníkem. Vyrůstal v domě doslova naplněném hudbou, vždyť oba jeho rodiče měli k hudbě velice blízko. Brzy začal ovládat klavír a první skladby naškrábané v notové osnově přisly na svět už v jeho 12 letech. Jeho prvními velkými vzory byli Jean Michel Jarre a Kraftwerk a ti ho přivedli ke snaze začít s tvorbou muziky naplno. Klavír vyměnil za počítač a analogové syntetizéry a odebral se do amsterdamského studia, kde se začal věnovat taneční hudbě. Ze začátku to byl dance, brzy poté se však potkal s holandským producentem-veteránem Erickem E, jehož label One Star Recordings byl pro Dekaye velice úrodnou půdou. Právě tady si ho všimli Sasha, John Digweed a Sander Kleinenberg. Jeho styl se odlišil od toho, co dělal v minulosti, měl větší hloubku a byl více propracovaný.
Erick E pomohl na svět prvnímu Dekayovu singlu Sunblarity a nedlouho poté také ještě několika dalším. Dekayovy skladby byly široce oblíbené, Danny Howells dokonce zařazoval jeho tracky Passion a Beautiful Monday pravidelně do svých setů. Sander Kleinenberg si při příležitosti otevření svého nového labelu Little Mountain Recordings vybral právě Dekayovu Higher Thoughts jako první release. Zajímavá byla také spolupráce se skupinou Beastie Boys na jejich hitu Intergalactic. Dekayovy kvality dokládá i to, že se jeho singly objevily na kompilacích Renaissance, A State Of Trance nebo In Search Of Sunrise. Matthew produkuje také jako Lowriders nebo MDK a zárověň patří společně s Austinem Leedsem a Markusem Schulzem do projektu Starsign.

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.