TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaExpedition s Arctic Quest ve Vertigu

31.03.2008

Už tento pátek, 4. dubna, se hudební klub Vertigo promění ve slavnostní síň (skoro by se dalo říct až Síň slávy). Svoje 25. narozeniny tady totiž bude oslavovat ATHRO, jeden z nominovaných v Dance Music Awards v kategorii Nejlepší český DJ roku 2007. A večer to nebude ledajaký. Gratulanty budou totiž velice speciální hosté. Až z Nizozemí přijede člen Arminovy stáje Armada, Tiestův oblíbenec a zakladatel vlastního labelu a internetového DJ shopu Expedition Music, ARCTIC QUEST. Jeho tracky hrají přední světoví DJs, balancuje na pomezí trancu, progressivu, electra a dokonce i techna. Výstižně jeho styl komentoval jeden německý novinář takto: “Dejte do mixéru Sashu, Armina, Tiesta a Sandera Van Doorna a výsledkem bude Arctic Quest.” Českému publiku není třeba příliš představovat domácího miláčka s kyperskými kořeny, BONa FINIXe [www.bonfinix.com]. Za posledních pár let se z něj stal nejobsazovanější DJ u nás, jeho vystoupení vyhledává nejen v jeho residentním klubu Mecca stále více a více tancechtivých clubberů. Jeho projekt BonTrip s parťákem Tripmainem zažívá úspěchy nejen u nás a jeho nabitý program v následujících týdnech obsahuje hraní v Anglii, na Slovensku nebo třeba v Polsku.
Znojemský rodák STEPAN BRUCK [www.myspace.com/stepanbruck] patří bezesporu mezi českou DJskou špičku, o čemž svědčí i residentura na brněnské E-motion. A právě emoce, které naplňují jeho sety, jsou hlavním prvkem stylu, který reprezentuje, melodického uplifting trancu. Hudební pionýr a experimentátor, momentálně na hraně mezi tech-housem, deep-housem a dubstepem, to je PAUL ANDREWS [www.plasticjourney.blogspot.com]. VJing, tedy živé mixování hudby a obrazu, u nás na mnohých akcích neuvidíte. Ve Vertigu ano, a to ještě ve spojení s energickým psytrancem v podání mistra – ZOOROPA [www.myspace.com/jiricvancara]. Speciální narozeninový set si střihne taky hostitel a oslavenec, ATHRO [www.athro.net].
Klub Vertigo bude otevřen už od 19 hodin, pro nejrychlejší bude připraveno i malé pohoštění a do 23 hodin i výjimečné ceny na baru. Tento večer bude prostě zvláštní, protože nadělovat bude oslavenec. A vstup ZDARMA! Jste srdečně zváni i bez dárku 😉
Přibližný lineup:
20:30-21:45 Paul Andrews
21:45-23:00 Stepan Bruck
23:00-00:15 Bon Finix
00:15-01:15 Athro
01:15-03:15 ARCTIC QUEST (NL)
03:15-04:30 Zooropa
04:30-end DJs Session
VERTIGO Music Club
Havelská 4, Praha 1
Tel: 774744256
www.vertigo-club.cz

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.