TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaFabric – na Crystalu zahraje Laydee Jane

06.11.2007

Královna české trance music Laydee Jane se po menší odmlce opět představí ostravskému publiku v oblíbené, rezidentní noci Crystal. Laydee Jane má ve svých řadách nemalý počet svých fanoušků a pokud chcete být mezi nimi i vy, rozhodně neváhejte a vychutnejte si její energické sety. Hostem této populární, klubové párty bude exotický dj, rodák ze Zimbabwe a v současné době člen bookingu klubu Mecca Tripmain. Již mnohokrát se předvedl ve skvělém světle jako nefalšovaný bavič a Vy se o jeho umění budete moci přesvědčit poprvé ve Fabricu. Zahanbit se samozřejmě nenechá rezident klubu Fabric dj Ringo a také vynikající a všestranný talent dj PK, který se naposledy ve Fabricu představil na párty 3G v tom nejlepším světle.

Noc Crystal vypukne už zítra a my doporučujeme se dostavit co nejdříve, protože kvarteto vynikajících djs se na Vás těší od:
22:00 – 23:30 PK
23:30 – 01:30 Ringo
01:30 – 03:30 LAYDEE JANE
03:30 – 05:30 Tripmain
Profil Laydee Jane
Lucie Králová alias LayDee Jane pochází z České republiky, ale své debutové vystoupení měla v roce 1999 ve Švýcarsku, kde se v místních klubech také vyučila. Publikem ji vítalo s otevřenou náručí a okamžitě přijalo její talent a vášeň pro hudbu. Během relativně krátké doby ji její energické a průkopnické DJ sety postupně zavedly do hostujících pozic po celé Evropě, Asii a Africe. Talentu LayDee Jane si velmi brzy povšimlo nemálo prestižních klubů, které chtěly být součásti její kouzelné cesty a nabídly ji rezidenturu. LayDee Jane má v současnosti rezidenci v klubech Duplex v Praze (CZ), Fabric v Ostravě (CZ) a vyhlášeném klubu MAD ve Švýcarsku, kde působí jako rezident již čtvrtým rokem. Kromě toho několik sézón vystupovala na Mallorce v klubech BCM a Riu Palace a jeden rok byla rezidentem legendárního klubu Monte Cristo ve Francii.
Ve svých setech nejčastěji kombinuje melodický trance s progresivním tech-trancem, čímž dokáže často vytvořit až neuvěřitelnou atmosféru. Své umění ukázala i na významných festivalech jako Creamfields v Čr, FFWD dance parade v Holandsku, Streetparade ve Švýcarsku a spousty dalších. V posledních letech se často objevuje na lineupech společně s takovými jmény jako jsou Marco V, Ferry Corsten, Paul van Dyk, Svenson, Rank 1, Johan Gielen, Randy Katana, Armin van Buuren a mnoho dalších a několikrát si zahrála i s DJem Tiësto, například při jeho historicky prvním vystoupením v České Republice.
LayDee Jane bavila hudba již od dětství. Navštěvovala různé umělecké školy, kde měla hodiny zpěvu, tance a hry na klavír. Tyto dlouholeté zkušenosti jí pomohli nejen v její Djské kariéře, ale také při její produkci, které se začala aktivně věnovat v roce 2002. V současné době už má na svém kontě pět skladeb včetně velmi úspěšného singlu Titan-ic. Vedle produkování vlastního materiálu si LayDee Jane našla i čas k namixování CD kompilace Sonic 5, jež se vydala k příležitosti stejnojmenné indoor párty ve Švýcarsku.
Podle žebříčku The Dj List patří LayDee Jane mezi 70 nejoblíbenějších djů světa a v tranceu dokonce do první třicítky! Sledujte LayDee Jane pečlivě, protože její energické živé sety a zajimavá produkce můžou být velmi návykové.

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.