TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaFEEL 2000 v Karlových lázních je za dveřmi

31.10.2000

KARLOVY LÁZNĚ Pátek 3.listopad DANCEFESTIVAL FEEL 2000
otevřeno od 19:00 hod.
vstupné na místě : 350,-Kč
předprodej: TICKETPRO a bar v MCM Café : 300,- Kč
akreditace novinářů : karel@karlovylazne.cz

MCM CAFÉ – LIVE
21:00 Babylon Rocker
23:30 HYPNOTIX
01:00 Dys-Martin vs. Charlie One
03:00 Vilém
04:30 Tvyks
Velmi rozmanité a krásné prostory přízemí budou vyuľity pro ľivé vystoupení čtyř formací, z nichľ vrcholem bude jistě koncert nejpopulárnějąí domácí taneční kapely HYPNOTIX, která má za sebou mnoľství vyprodaných koncertů jak u nás, tak i v zahraničí.
Lahůdkou budou vystoupení Dj Dys-Martina s vokalistkou a zpěvačkou kapely Ohm Square Charlie One a Dj Viléma.
Hypnotix
začínali ve stylu Nuselsko – Senegalský rock. Původně vystupovali s ľivým bubeníkem. Jiľ od začátku se netajili tím, ľe chtějí koncertovat hlavně v zahraničí, ale naąí klubovou scénu neodbývali, prolomili bariéru a jsou jednou z naąich nejlepąích koncertních kapel, která jezdí po západní Evropě.
Hrají do ąiroka pojaté Reggae a jeho Dub variace a stále se více přibliľují současné taneční hudbě, která obsahuje prvky meditativnosti a je plná barevných afrických rytmů. V čele stojí zpěvák, textař a básník Bourama Badji ze Senegalu. Jiľ deset let v této sestavě propagují rytmické tradice pocházející z Afriky. Muľem v pozadí a základem rytmiky je baskytarista Michal Ditrich a perkusionistka Milada Ditrichová.
Daląí melodie dodávají klávesy a samply Přemysla Urbana, kytara a programování rytmů Petra Pokorného.
Během letoąního jara a léta se zúčastnili několika desítek festivalů převáľně v Německu a v Holandsku. Svá alba vydávají u Německé značky African Dance.
DYS-MARTIN
Hustě střídavý rezidentní DJ Karlových lázní hrající Progressive, Funky, Garage, Jazzy House, který sám o sobě tvrdí, ľe je “hodně bubínkovej” .Začal hrát v roce 1995 převáľně v mimopraľských klubech.
HOUSE
20:30 James (UK) deep
22:30 Geert (B)
00:00 Pete Heller (UK)
02:00 Funkstar DeLuxe (DK)
04:00 Pat Heart (CH)
V současné době nejpopulárnějąí klubový styl House obsadí první patro. Za DJ-ským pultem se objeví ąpičková sestava domácích a zahraničních DJ´s.
PETE HELLER
rodák z Brightonu, zahájil svoji DJ kariéru při studiích v Manchesteru v roce 1986 hraním Hip hopu a Funku . V roce 1989 se stal rezidentem Londýnského houseového klubu The Shoom Club. Tam se také potkal s Terry Farleyem a Andym Weatherallem a vytvořili svou první společnou nahrávku. Posléze remixovali například nahrávky U2, M. Jacksona i jeho sestry Janet, New Order nebo Kylie.
V současné době je Pete Heller znám ąiroké veřejnosti hlavně díky svému hitu “BIG LOVE”.
Funkstar DeLuxe
Narodil se v malém městě Odense v Dánsku. Začínal tím, ľe vyráběl reklamy pro rozhlasovou stanici “The Voice”, při tom ho chytly zvuky od Leftfield, Chemical Brothers, a Kraftwerk. K cestě vzhůru mu pomohl jeho manaľer Jan Meedom od Hypnotic. Funkstar DeLux dosáhl svého úspěchu remixy písně “Sun is shining” Boba Marleye. Byl to hit Ibizi’99. Následovník “Rainbow Country” si vyslouľil přezdívku “jednohitový zázrak” a veąel do záznamů UK Charts pod číslem 11.
Neustále sleduje, co se děje na tanečním parketu, vedle práce ve studiích se věnuje i DJingu, vlastně má v úmyslu hrát víc a víc. Na Ibize v New Yorku i na Miami je na vrcholu seznamu ľádaných DJs.
TRANCE
20:30 Electromajk
23:00 CORVIN DALEK (MFS Berlin)
01:00 MARCO ZAFFARANO (BXR D)
03:00 Electromajk
Zóna ve druhém patře bude vyhrazena tanečnímu stylu Trance, jehoľ popularita je vąeobecně známa. Po boku nejlepąího domácího trancového DJe Electromajka se objeví legenda světového trancu Marca Zaffarana.
MARCO ZAFFARANO
Tento DJ, působící v Německu jiľ od roku 1987, sklízí mnoho úspěchů v klubech po celém světě. Jeho účast na světových tanečních festivalech jako Love Parade, Mayday, Street Parade apod., je samozřejmostí a setkává se s obrovským úspěchem.
CORVIN DALEK
třetí DJ, který zahraje svůj set, je rodák z Budapeąti. V současné době působí v Německu pod labelem MFS.
Corvin je vąeobecně označován za vycházející hvězdu tanečního nebe a jeho popularita jiľ dosáhla světových měřítek.
Jeho první singl Pounds & Pénz se stal světovým hitem. V současné době pracuje na remixech pro londýnský label Positiva.
TECHNO
20:30 Agent
23:00 G -FORCE ( B )
00:00 GAETEK ( I )
02:00 Toky ( SK )
03:30 Matrix
CHILL – OUT
Své návątěvníky si jistě najde i tzv. odpočinková zóna ve čtvrtém patře Chill-out, kde k načerpání nových sil budou roztáčet své sety DJ Dan Cooley a DJ Rai. V rámci této zóny čeká na návątěvníky nejedno překvapení.
21:00 Dan Cooley
01:00 Rai
Doprovodné akce festivalu: dekorace, videoprojekce světelná show, kreativní hostesky performance tetování HENNA (1 měsíc)

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.