TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaFeel Trance, aneb holandská smršť ve Vertigu

15.04.2008

Holanďané Daniel Wanrooy z notoricky známého projektu PROGRESSION a Trance-O-Matic, Steven Liquid z Německa a jako zástupci české scény Matamar a Thadeas – to jsou protagonisté noci “FEEL TRANCE ON TOUR”, která se na vás chystá v sobotu 19.4. ve Vertigu. Tranceová párty nabídne širokou škálu různých přístupů k trance. Od čisté “holandské školy” se vydáme mnoha směry – k progresivnímu trance s přesahy do electro-house, tech-trance i k uplift trance. Feel Trance navazuje na úspěšnou sérii vertigovských parties, které v intimním klubovém prostředí představují umělce s výraznou vlastní produkcí a na kterých v minulosti vystoupili Daniel Kandi, Kamil Polner, Arctic Quest a další. Daniel Wanrooy se kromě projektu Progression věnuje produkci i pod hlavičku Odysee (oba projekty spolu s Robinem van de Wielem) a také jako samostatný producent. Průlomem v jeho kariéře bylo album “Different Day Different Light”, vydané u Black Hole, které MTV označila za “dvě hodiny facsinující hudby” Album vyvolalo nejen nadšené ovace hudebních kritiků, ale zejména tranceových fanoušků a dostalo se na track-listy mnoha uznávaných DJs. Z Danielovy tvůrčí dílny vyšly i hity jako “Technophobia”, “Evolution” a další. Velkou poklonu mu složil Tiesto tím, že si pro své kompilace “In Search of Sunrise” vybral ne jeden, ale hned čtyři Danielovy tracky, což je úspěch, kterým se nemůže pochlubit žádný jiný producent. Produkci Daniela Wanrooye hrají pravidelně nejen Tiesto, ale i Armin Van Buuren, Ferry Corsten a další. Hudebně se jeho produkce pohybuje mezi progressive trance a uplift trance.
Steven Liquid z Německa se kromě produkce (v kolaboraci s mnoha dalšími umělci, jako například Daniel Neuman nebo Andrew Fields) věnuje hlavně svým třem radio show. Je otcem projektu “Feel Trance” (spolu s Pedro Del Mar a Shah) a zakladatelem labelu Ultimate House Records. (www.myspace.com/stevenliquid) Holandský projekt Trance-O-Matic, aka T-O-M, jsme ve Vertigu slyšeli již dvakrát, naposledy na Silvestra. Srdce pražský clubberů si získali bezprostředním vystupováním a schopností vytvořt perfektní atmosféru. Za projektem stojí Theo Mulder a Janco Krale (který o sobě tvrdí, že nemá žádné slovanské předky ;-). Zatímco Theo je fromtman projektu, DJ a bavič, Janco se věnuje “serioznější” činnosti – radioshow TOM Fairytales, produkci, výběru hudby a konverzacím s pohlednými tmavovláskami na baru. (www.tranceomatic.nl)
České barvy budou reprezentovat residenti Vertiga Matamar – duo, které poslední dobou zdatně víří emoce. Za poslední dva roky se vyprofilovali ve stálice a výrazné osobnosti pražské tranceové scény. Je mnoho těch, kteří jim nemohou přijít na jméno a ještě více těch, které jejich bezprostřední a energický přístup k hraní hodně baví. Matamar stojí za oblíbenými projekty “Language of Trance” a “Avenue”. Poslední dobou hrají zejména trance a progressive s prvky electra. (www.matamar.com).
Thadeas je mladý nadějný producent z bookingu LOT Music, který bude v hudební škále párty “Feel Trance” zastupovat čistý, melodický uplift trance.
Více o párty najdete na www.myspace.com/feeltrance, nebo na www.vertigo-club.cz.
Line-up:
21:00 – 22:00 Thadeas
22:00 – 23:30 T-O-M
23:30 – 01:00 Steven Liquid
01:00 – 03:00 Daniel Wanrooy
03:00 – xx:xx Matamar
Free guest-list na info@vertigo-club.cz, nebo na telefonu 774744256.
VERTIGO MUSIC CLUB
Havelská 4
Praha 1
www.vertigo-club.cz

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.