TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaFLY GATE – Enter to B

03.12.2001

Kaľdý první pátek v měsíci je v Industry55 vyhrazen pátry s názvem “GATE”, tedy něco jako “brána” nebo “vchod”. Je to název sám o sobě dost symbolický, název, který dává tuąit, ľe se onou branou dostaneme do úplně jiných dimenzí a těm nejvnímavějąím se moľná otevře i jiný časoprostor! Celý název párty, která nás čeká v pátek 7. prosince, je “FLY GATE – Enter to B”, coľ naznačuje, ľe se bude i tak trochu “lítat” a ľe to bude v pořadí druhá party GATE.
Pohled na line up prozrazuje, ľe by to hudebně mohla být hodně zajímavá a vydařená párty. Styl Joela Einhorna (deep a tribal trance) si získává stále více příznivců, a to zejména díky dvou rezidenturám v klubu Roxy – ZEN a Reason. V podobné poloze se Joel představí zřejmě i na GATE. Styl dj Holmiho (mimochodem Gate je jeho rezidentní party) se v posledních několika měsících výrazně změnil. Zůstává sice stále věrný tranceu, ale tomu současnému s výrazně progresivním soundem. Ten je sice sám o sobě dost deep, ale díky Holmiho typickým kontrastům a nečekaným zvratům, půjde zřejmě o set aľ překvapivě sviľný. Podobný hudební vkus má i dj B.One.K., takľe by se sety vąech tří uľ zmíněných djs měly výborně doplňovat. Určitou porci zdravého kontrastu naservíruje dj Goes-F, který hraje větąinou o poznání rychleji a jeho set by se měl pohybovat někde kolem hranic stylu, který bývá označován jako techtrance.
Fly Gate – Enter to B nabídne také daląí moľnosti “párty-radovánek”. Dance performance je uľ taková samozřejmost, ľe snad ani není nutné se o tom nějak zvláą» rozepisovat. Za zmínku ovąem stojí chill-out zone, kde je nově instalovaná výstava fotografií zachycujících nádherné graffity. V chill-outu bude také druhý stage, na němľ nebude záměrně stanoven ľádný konkrétní program s přesným line-upem. Zahrají djs, kteří budou mít zrovna chu» si zahrát a můľete si tam dokonce sami vyzkouąet, jaké to je mixovat z vinylů. Prostě ľádný pevný řád, ale naopak taková free a happy pohodička.
V pátek 7. prosince by uľ měla být v provozu pípa, coľ asi udělá radost vąem, kterým leľí na srdci, abychom neustoupili z tradičně předních pozic ve spotřebě pivka. Jo a pro vąechny “sportovce” je v Industry stolní fotbálek. Tak to bude “FLY GATE – Enter to B” – v pátek 7. prosince od 22 hod.

Klub Industry 55,
Vinohradská 40, Praha 2
Pátek 7. prosince 2001, 22 hod.
FLY GATE – Enter to B djs: Joel Einhorn, Holmi, B.One.K., Goes-F

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.