TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaForerunners připravil druhý díl kompilace Pure Progressive

04.08.2022

Rich Mowatt aka Solarstone je jednou z nejvlivnějších osobností v trancovém světě a stejně tak i jeho značka Pure Trance, která brzy oslaví 20 existence, zanechala významný otisk na scéně a je synonymem kvality. Rich toto vydavatelství založil v roce 2006 poté, co odešel z Deepblue Records a Solarstone se stal sólovým projektem. V roce 2015 britský DJ a producent založil také sublabel Pure Trance Progressive zaměřený na deeper sound, což reflektovalo tehdy nastupující trendy. O dva roky později byl název zkrácen na Pure Progressive. Své tracky zde vydávají přední jména progressive trance a progressive house žánru jako třeba Orkidea, Gai Barone, Basil O’Glue, Jamie Baggotts, Slum Duck, Gordey Tsukanov, Andromedha, Hal Stucker, Vadim Zhukov, Dark Matter či ZOYA a od začátku s labelem byl i Forerunners. To je plejáda plná kvalitních umělců a uznávaných producentů. Byla to tedy jen otázka času, kdy začne vycházet regulérní labelová kompilace.
 

 
Ta je na světě od roku 2020 a o pilotní díl se postaral finský matador Orkidea, pokračování Pure Progressive Vol. 2 pak dostal na starosti americký producent Brenden LaBonte alias Forerunners a vychází právě v těchto dnech. Koncept desky byl od začátku jasný. Jedná se o dvoudiskovou kompilaci. Na prvním disku nazvaném The Artist jsou pouze nové vlastní skladby a remixy autora kompilace a je to tedy jakési studiové album. Druhý disk je již klasický mixovaný výběr tracků zejména jiných autorů a je nazvaný The DJ. Majestátní progressive a impozantní mix se line celou kompilací a dokonale odráží zvuk Pure Progressive. Narazíte tak na hudbu od stálic labelu jako Nick Stoynoff, Qoob, Nick Silvestri a Basil O’Glue, stejně jako na další dvě nové produkce Forerunners a objeví se zde i můj osobní oblíbenec Yuriy From Russia.
 
Pure Progressive 2 vychází 29.7.2022 na labelu Black Hole Recordings a dokonale Vás zchladí v těchto parných dnech. Deska je k dostání jak digitálně, tak i na CD. Více informací, odkazy, tracklist atd. najdete zde.
 
Trailer:

 
Youtube playlist:

Dolvich
Author: Dolvich

Napsat komentář:

Please Login to comment
  Odebírat  
Upozornit