TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaFrozen Gate – progressive trance v Industry 55

03.01.2012

Kaľdý první pátek v měsíci je v Industry55 vyhrazen pátry s názvem “GATE”, tedy něco jako “brána” nebo “vchod”. Je to název sám o sobě dost symbolický, název, který dává tuąit, ľe se onou branou dostaneme do úplně jiných dimenzí a těm nejvnímavějąím se moľná otevře i jiný časoprostor! Celý název párty, která nás čeká v pátek 4.ledna, je “FROZEN GATE – Enter to C”, coľ naznačuje, ľe budeme (alespoň co se týče dekorací a performance) tak trochu “mrznout” a ľe to bude v pořadí třetí party GATE.
Pohled na line up prozrazuje, ľe by to hudebně mohla být hodně zajímavá a pestrá párty. Hostitel dj Holmi tentokrát zahraje dva kratąí, asi hodinové sety. První bude hned na začátku party od 22 hod. a bude ve stylu, který v poslední době slýcháváme od Holmiho stále častěji – deep a tribal trance, coľ by mělo být na rozjezd to pravé ořechové. Na Holmiho naváľe dj Paolo Tuschelo, který asi začne také poněkud volněji, ale dá se očekávat, ľe v průběhu jemu vyhrazených dvou hodin to uľ pěkně rozjede. Hodinu po půlnoci pak přijde doba pro frontmena party stále populárnějąího dj Raie, kterého asi mnozí znají z častého vystupování v klubu Roxy, zejména v chill outu při tranceových parties ZEN. Ve tři ráno dostane svoji dosud největąí příleľitost mladý nadějný dj TAZZ, který si uľ v Industry55 několikrát zahrál, ale bylo to na menąích parties, či v okrajovějąích časech. Jeho trance je hodně rychlý a dynamický a často se dotýká aľ hranice tech-trance. Závěr party pak bude opět patřit dj Holmimu, který tentokrát zahraje mnohem sviľnějąí set neľ na začátku, takľe nářez “ala Tazz” bude pokračovat. Holmi zůstane u gramců jeątě chvíli po ąesté hodině ranní. V tu dobu uľ s největąí pravděpodobností sáhne po starąích a melodičtějąích deskách, protoľe to uľ bude vlastně čas právě začínající afterparty.
Hodně vychytané budou tentokrát i dekorace v zimním mrazivém stylu – obří sněhové vločky a dlouhé rampouchy, to vąe pod intenzivním UV světlem – tedy takové ledové království. Ale věřte, ľe to bude jen a jen velmi efektní vizuální dojem. Zima vám určitě nebude, spíą naopak. Také dance performance budou v zimním mrazivém stylu – nechte se překvapit. V chill-outu bude uľ tradičně druhý stage bez (také uľ tradičně) pevného line-upu, bude se tedy spíąe improvizovat, coľ přináąí mnohá, povětąinou příjemná překvapení. Chybět nebude ani občerstvení v podobě čerstvého ovoce. Servírovat budou čtyři z dvanácti měsíčků (červen – září).
“FROZEN GATE – Enter to C” bude zatím nejvychytanějąí party v Industry55. Pátek 4. ledna, start 22 hod.
Klub Industry 55, Vinohradská 40, Praha 2
a agentura Moonlight Production present:
Pátek 4. ledna 2002, 22 hod.
FROZEN GATE – Enter to C
djs: RAI, Holmi, Paolo Tuschelo, TAZZ

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.