TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaFuture Sound of Egypt se speciálním číslem 400 opět v Praze

19.03.2005

Na konec srpna si pro Vás BTL Agency připravila skutečnou hudební láhůdku a z Prahy udělá jednu z mála zastávek k výroční show Future Sound of Egypt se speciálním číslem 400! Přesně po dvou letech si tak fanoušci této oblíbené rádiové show budou moci vychutnat atmosféru starého Egypta s nejzvučnějšími zahraničními i tuzemskými DJs. Oblíbenou rádio show, kterou od roku 2009 vysílá z Egypta každé pondělí známá dvojice ALY & FILA, poslouchají pravidelně statisíce posluchačů z celého světa. BTL Agency si nesmírně váží toho, že opět dostala důvěru uspořádat FUTURE SOUND OF EGYPT v Praze, kde tentokrát promění prostory Forum Karlín ve starobylé místo, jehož mystickou atmosféru podpoří show Starověkého Egypta a účast světových jmen, které si ALY & FILA povolali.

Kromě samotných ALY & FILA se fanoušci mohou těšit na jedno z nejzvučnějších jmen posledních let, kterým je FERRY COSTEN, na irského autora mnoha hitů Johna O’Callaghana. V exkluzivním B2B setu pouze pro pražskou show se představí Arctic Moon a Indecent Noise. Mezi další jména, která zpestří tento tajuplný večer bude patřit francouzský Ferry Tayle, z Velké Británie Dan Stone, veterán Tech-Trance Mark Sherry, italský matador Alex Di Stefano, rostoucí hvězda Will Atkinson, nadaný Mohamed Ragab a chybět nebudou ani miláčci domácího publika Driftmoon a Thomas Coastline, kteří se představí ve speciálním B2B setu. Úžasná atmosféra celého večera bude podtrhnuta nádherným zpěvem Roxanne Emery, která se v České republice představí poprvé. Celá show bude podpořena mohutným technickým supportem z dílny Ministry Rental.
Vstupenky:
Vstupenky jsou k dostání od 590CZK na adrese www.ticketstream.cz/fsoe
Více informací na www.btl-agency.cz
Pátek 28.8.2015, 18:00 start, 06:00 konec
DJs:
FERRY COSTEN, ALEX DI STEFANO, ALY & FILA, ARCTIC MOON, INDECENT NOISE, DRIFTMOON, THOMAS COASTLINE, FERRY TAYLE, DAN STONE, JOHN O’CALLAGHAN, MARK SHERRY, MOHAMED RAGAB, WILL ATKINSON
Speciální hosté:
ROXANNE EMERY LIVE

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.