TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaGalaxy s Angelo Mikem – soutěž o 2x 2CD Poland Calling + volný vstup

27.01.2009

První pátek v měsíci únoru se můžete těšit na první díl nové domácí klubové party s názvem “Galaxy”. Jak již sám název napovídá , půjde o večer plný hvězd. K prvnímu vydání si pořadatelé dovolili pozvat osobu s velkým O, dje, producenta a také promotéra ,který již spolupracoval s takovými jmény jako je Ferry Corsten, Paul Van Dyk, Mauro Picotto, Above & Beyond, Tiesto a další… Má za sebou vystopení na takových eventech jako Creamfields, Love Parade, Sensation White, Mayday, Nature One, Tiesto EOL. Potkat jste ho mohli také v klubech Vision [USA], Space a Fabric a další. Můžete se těšit na jednoho z nevlivnějších dju Polska, který svou djskou karieru odstartoval již v roce 1995. Tento dj přijede k nám do Brna představit svoji novou kompilaci Poland Calling. Dámy a pánové v pátek 6.února pro Vás bude svítit hvězda jménem Angelo Mike.
 
—————————————————————————————-
Soutěž o 2x 2CD Poland Calling + volný vstup
Jak se jmenuje v pořadí druhý track od Angela Mike na jeho kompilaci POLAND CALLING CD1?
a) Transport
b) Road To Agra
c) Six Feet Above
d) Hypno

Pro výhru stačí odpovědět na naši otázku a poslat do 4. února správnou odpověd na tento e-mail. Otázku zkopírujte do těla emailu a na další řádek napište odpověd. Podepisujte se pravým jménem a příjmením. Výherci bude kontaktován emailem po skončení soutěže. Pokud se Vám automaticky nevyplní do předmětu emailu text TRANCE.CZ – Soutěž o 2x 2CD Poland Calling + volný vstup, zkopírujte si jej tam také. Hodně štěstí!
—————————————————————————————-
Angelu Mikovi bude sekundovat na hlavní stage jeden z neobsazovanějších DJů v Česku-Bon Finix. Jeho kvality jste mohli ocenit na největších domácích eventech, tak i na úspěšných klubových akcích. Působí jako resident v předních českých klubech jako Mecca nebo Duplex. Další, který doplní tento večer bude velice oblíbený brněnský dj a producent Javas. Aby to však neměli tak těžké, na pomoc jim přijedou Jimmy James, Max Pyro či Lokomotivos djs. Na druhé stagi se můžete těšit na djs: Ishtar,Sandro,Marcel De Valerio,MisMatch. To vše v prostorách krásného brněnského klubu 7.nebe.
Abychom Vám přiblížili nezaměnitelnou atmosféru galaxie a aby jste se cítili skutečně jako ve hvězdách, jsou pro Vás připraveny speciální dekorace a výzdoba klubu.
Vstupné je stanoveno na 100 kč (do 22:00), poté na 150 kč. Start ve 21:00.
Galaxy
06.02.2009 – Brno, 7.Nebe

DJ’s: Angelo Mike , Bonfinix, Javas, Jimmy James, Max Pyro, Lokomotivos djs, etc.
Více informací na :
www.monoproduction.cz
www.7nebe.cz
info@monoproduction.cz

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.