TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaGATE s LayDee Jane

28.05.2002

Také první červnový GATE v klubu Industry 55 nabídne muziku, která vás odnese hodně daleko, moľná aľ k fiktivní bráně vedoucí k jiným světům. Line-up je tentokrát hodně vychytaný a příznivci trance budou určitě mručet blahem. Na své si přijdou ti, kterým se líbí spíąe progresivní forma tohoto ľánru, ale také ti, kteří si rádi “ulítnou” na melodické podobě trance. Poslední předprázdninový GATE zahájí dj TAZZ v progresivnějąím stylu. Pak uľ budou gramce patřit ąvýcarským hostům. O půlnoci dostane slovo dj De Luks. Od něj bychom měli slyąet set zaloľený předevąím na anglickém deep tranceu. Ve dvě hodiny ráno přijde řada na hvězdu noci dj LayDee Jane. Od ní se dá očekávat, ľe zvolí klasičtějąí podobu trance, takľe se těąte na energický set plný melodických ploch a nečekaných zvratů. A co zahraje dj Holmi? To bude záleľet na momentální náladě a přísunu nových desek. Ale je pravděpodobné, ľe první polovina aľ dvě třetiny setu budou spíąe progresivnějąí a v závěru uľ pak bude Holmi asi “ladit” na afterparty, takľe se dočkáme i nějakých klasických “lítaček”.
Velký důraz bude tentokrát kladen i na vizuální stránku party. Světelný park bude posílen mimo jiné o laser, bude speciální videoprojekce a chybět nebudou vychytané dekorace. K tomu samozřejmě působivé a inspirující dance performance. Bude se podávat i něco malého na zub, nejspíąe “amarouny”. A navíc se můľete těąit na nějaké to překvápko.
LayDee Jane, česká djka ľijící ve ©výcarsku, hraje od jara roku 1999. Nejraději mixuje euro-trance a club-trance, ale poslední dobou se nebojí ąáhnout i po nějaké té tech-houseové skladbě a ve svém repertoáru má i progresivnějąí tracky, jak dokazuje jeden z jejích sedmi dosud vydaných CD demosetů. Na podzim roku 2000 absolvovala malé turné po Německu, kde si zahrála i s dji z Aquagen nebo Lightforce. Na jaře 2001 se opět vrátila do ©výcarska, kde hrála v několika klubech a zároveň se připravovala na turné po “Mallorce”. Lehce přitvrdila repertoár, natočila své čtvrté demo-CD a v červnu 2001 vyrazila na Mallorku. Nejdříve hrála v menąích klubech, ale po čase se dostala i do Riu Palace (asi pro 3500 lidí), kde uľ později hrála pravidelně. Vrcholem tohoto turné bylo 24.srpna 2001 vystoupení v druhém největąím klubu Evropy – BCM! (asi pro 6000 lidí). Od října 2001 začala opět vystupovat převáľně ve ąvýcarských klubech a několikrát se objevila i na jednorázových akcích, jako je kaľdoroční Castello (CH), Atlantis Party(CH), Sunset Party (CH) a daląí. Kromě toho jezdí pravidelně hrát kaľdé 3-4 měsíce do České republiky. Na začátku roku 2002 se LayDee Jane dohodla na spolupráci se ©výcarskou agenturou Atlantis, která ji zastupuje hlavně v německy mluvících zemích. Domluvila se také na exklusivním zastoupení na Slovensku s Clubber.sk . V současné době pracuje na svém prvním maxi-singlu. LayDee Jane uslyąíte a uvidíte 7. června v klubu Industry55 na pravidelné tranceové party GATE.

Také dj De Luks je Čech ľijící ve ©výcarsku. V roli dj stál poprvé v létě 1989, kdy s několika kamarády zorganizoval party s krycím názvem “Taneční maraton”. Následovalo hraní v různých diskotékách a rádiích. V roce 1996 otevřel s kamarádem klub House N.K. (cti “housenka” ), kde se hrál převáľně house. S daląím kamarádem natočil svoji první skladbu, kterou pod názvem Bomb Shakers vydal Aifel rec. na kompilaci 100% Czech Progressive. V roce 1998 si podruhé vyzkouąel roli managera v teplickém disko-klubu Contrast World, kam jezdili djs Tráva, Loutka, Aiffel, La Di Da a daląí. V témľe roce dostal nabídku i na natačení Alba Zlato, pojď na to, a hrál trance s dj Richiem (slyąeli jsme ho na jednom z minulých “Gateů”) v klubu Flashdance v Mar. Lázních. V létě 99 dostal nabídku zahrát si ve ©výcarsku, kde od té doby převáľně hraje. Vystupoval také v Německu a na Mallorce. Celkem hrál ve více neľ padesáti klubech. Pod jménem dj De Luks hraje převáľně anglický progressive trance a pod jménem dj Lucky mixuje tracky ve stylu euro-trance. Zároveň se věnuje projektu LayDee Jane.
Gate – soutěľ o 3 x 2 volné vstupy:
Otázka: Hrála někdy dj LayDee Jane na Mallorce?
Odpovědi posílejte na: info@industry55.cz 
GATE
Pátek 7. června 2002, začátek ve 22 hod.
klub INDUSTRY55, Vinohradská 40, Praha 2
Djs: dj Petr Holman aka Holmi (resident, Clubber.Sound) uvádí své hosty: LayDee Jane (CH), de Luks (CH), TAZZ (white and round)

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.