TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaGetUp se vrací na klubovou scénu

10.08.2009

Také už jste přejedeni monstrakcí pod širým nebem a rádi byste vyrazili na něco komornějšího? Už vás nebaví pít pivo z kelímku, čekat frontu na mobilní záchod a moknout na placu bez možnosti si pořádně muziku užít, protože se kolem vás mačkají další tisíce lidí? Tak si v kalendáři zakroužkujte pátek 21.8., a na půl desátou večer dorazte do pražského klubu Ústuff – GetUp je totiž zpět! Můžete se těšit na osvědčenou trojku z minula a ani tentokrát vás nebudou F1D0, Hellman a Andrew Mallet šetřit. A jako host přijala pozvání dnes už legenda české klubové scény, dj Motka. Servírovat se bude ten nejvypečenější progressive, trance a tech trance a až to vaše nohy přestanou zvládat, můžete si oddychnout v sedě s něčím dobrým z bohatě zásobeného baru. Že vám to je málo? Tak vězte, že vás vstup na tenhle mejdan nebude stát ani korunu. A to už se opravdu nedá odmítnout.


Motka

Motka se na české scéně pohybuje od roku 1995 a zkušenosti, které za tu dobu nasbíral, by mu mohla většina českých djs jen závidět. Se svým vinyl bagem (a později cd bagem) procestoval celou Českou Republiku a své umění předváděl i například ve švédském Malmö. Zkusil si vystupování s živou kapelou, měl svůj vlastní dj shop a na svědomí spoustu vydařených akcí, kde návštěvníky bavily hvězdy jako Corvin Dalek, Mr.Sam, Laydee Jane, Ladida či Michael Burian. V současné době je rezidentem Street Café v Praze a jeho doménou je progressive a progressive trance hudba. A i když je na scéně již dlouhých 14 let, energie a zábava z jeho setů nevyprchala, ba právě naopak.
www.myspace.com/djmotka
F1D0
Ač je Filip Mařák, alias F1D0, pro většinu českých partypeople neznámé jméno, tento 25ti letý dj si zejména v posledním roce vydobil velmi slušné renomé ve světě trance music. Jeho bootlegy zařazují do svých setů djs jako Judge Jules, Bryan Kearney, Mike Koglin či Agnelli & Nelson a některé z nich se objevily i v radioshow Judge Julese Weekend Warmup vysílané na britském BBC Radio1. Jako dj je F1D0 aktivní od roku 2007, přičemž v ČR působil do podzimu 2008, načež pak na rok odjel do portugalského Lisabonu. Zde velmi brzy získal rezidenci v klubu Mini-Mercado a zahrál si i ve vyhlášených klubech jako jsou LX Factory či Queens. Jeho sety jsou plné melodického tech-trancu chvílemi se přelévající až do techna, ale nedělá mu problém nastartovat celou noc pomalejšími progressive rytmy.
www.myspace.com/djf1d0
Hellman
O taneční hudbu se začal zajímat v roce 2000, v roce 2006 uchopil vážněji myšlenku začít s dingem, o dva roky později zakoupil vlastní techniku a začal se seriózně věnovat hraní. Svým stylem se brzy dokázal dostat nahoru, hrál na řadě parties po celé České republice, mezi jinými i na E-motion, Avenue a Pure Decibel, pokaždé s řadou pozitivních ohlasů. V počátcích hraní byl ovlivněn upliftingovou vlnou, tu opustil pro inspiraci v tvrdších stylech jako techtrance a hardtrance, později i techno. Jeho současný styl se dá definovat jako rychlý energický trance s prvky upliftingu, techtrancu i techna, který rád prokládá staršími tracky. Krom toho má Hellman také velkou zálibu v UK hardtrance/hardhouse, který několikrát na party s velkým úspěchem předvedl. Hellmanovy sety hýří energií a neotřelými tracky.
www.myspace.com/hellmanmusic
Andrew Mallet
Jako většina si začal pro zábavu mixovat v djských softwarech a mixing ho začal zajímat více. Zlom nastal na konci roku 2007, když v soutěži na českém EDM webu poslouchej.net vyhrál CD-Playery a mix – v té době mu bylo pouhých 16 let. První příležitost hrát na veřejnosti dostal o půl roku později, když se 20.6.08 konal další díl akce Czech This Future a tehdy odehrál b2b set se svým dlouholetým kamarádem a kolegou DJem Hellmanem, se kterým spolupracuje a hraje dodnes. Během několika měsíců hrál ještě na několika akcích jak v Praze, tak i mimo ni. Často hraje na pondělních akcích Avenue v Praze. Na začátku listopadu 2008 rozjel svou radioshow s názvem “Living Room”. Má rád nejen všechny podžánry trancu, ale i progressive house. Ve svých setech klade důraz na vývoj setu a mix jednotlivých tracků, při live hraní hraje spíše uplifting až techtrance tracky. Nebojí se zahrát i techno.
www.myspace.com/andrewmallet
GetUp!
Kdy: 21.8. 2009
Kde: Ustuff, Masarykovo Nábřeží 12, Praha 1 (www.ustuff .eu)
Start: 21:30
Vstup: 0,-
Více info na www.getupparty.blogspot.com

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.