TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaGiuseppe Ottaviani běží vstříc budoucnosti

27.05.2024

Rok 2024 odstartoval italský producent Giuseppe Ottaviani výraznými spolupracemi se zpěváky, skladateli a koproducenty z různých oblastí elektronické hudby. Na přelomu ledna a února to byla skladba Nothing Else Matters, která vznikla ve spolupráci s Like Mike. Další collab vyšel v březnu na Armada Music, na tracku nazvaném In My Mind se podílel Gabry Ponte. A na konci dubna jsme se pak dočkali songu Carry On od hvězdného tria Gareth Emery, Giuseppe Ottaviani a Sarah De Warren.
 

 
Asi nebude překvapením, že aktuální Giuseppeho hudba nepřekonává rychlostní hranici 133 BPM a tak tomu bude podle všeho i do budoucna. Avšak italský producent si čas od času vzpomene i na fanoušky svého starého euforického soundu. Naposledy se tak stalo v listopadu loňského roku, kdy vyšel collab s Johnem O’Callaghanem nazvaný Cloudsurfer, který velmi připomíná Giuseppeho nejlepší trancová léta. A aktuálně vychází Giuseppeho nový sólový track Keep Running, jenž je sice tvořen aktuálním soundem, ale zároveň nepostrádá i něco z Giuseppeho dávné minulosti.
 

GIUSEPPE OTTAVIANI – KEEP RUNNING

Release date: 10.5.2024

Label: Black Hole Recordings

Catalog: BH14800

Hudební služby: https://blackhole.lnk.to/keeprunning

 

Tracklist:

01. Original Mix (3:30) 126 bpm

02. Extended Mix (5:50) 126 bpm

 
 
Temná hudba s berlínským přízvukem pro ty, kteří vědí. Giuseppe během své kariéry prozkoumal mnoho různých stylů a není mu tedy cizí kombinovat trance i s technem a tak nějak vzniklo toto chytlavé dílo. Pochodové kopáky, technotický puls, hnací perkusivní rytmy a LFO, které nadchnou zejména milovníky basů. Nejchytřejší z klíčových změn jsou melodic techno prvky, jenž neustále zvyšují svůj tlak, zatímco se vám refrén „Utíkej dál, nikdy se neohlížej“ vryje pevně do hlavy. Giuseppe už sice není, co býval, ale stále má co říct a to dokazuje i tímto počinem.
 

Dolvich
Author: Dolvich

Napsat komentář:

Please Login to comment
  Odebírat  
Upozornit