TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaGiuseppe Ottaviani brzy vydá druhou část alba Horizons

28.10.2022

Italský hudební producent a žádaný live performer Giuseppe Ottaviani poslední rok nepracuje na ničem jiném než na svém autorském albu Horizons, jehož první část spatřila světlo světa v květnu tohoto roku. A ani druhá část na sebe nenechá dlouho čekat, na pulty obchodů totiž dorazí již 11. listopadu a to nejen v digitální podobě, ale i na CD, které bude obsahovat obě části Horizons na jednom nosiči a můžete si ho předobjednat zde. Jedná se cekem o 18 tracků, z toho pouze 4 jsou instrumentální skladby.
 

 
Spolupráce s vokalisty, kteří jsou v Giuseppeho uměleckém prostoru z velké části neznámí, je jen jedním z atypických přístupů, které Giuseppe Ottaviani zvolil pro svůj projekt alba Horizons. S tím přichází jeden úžasný studiový výtvor za druhým, z nichž všechny přetvořily chápání toho, kdo je Giuseppe Ottaviani. Většina songů z alba již byla představena v podobě samostatných singlů. V poslední době to byl dojemný nářek Bittersweet, spolupráce s norskou zpěvačkou Katrine Stenbekk. S blížícím se vydáním alba Horizons (Part 2) Giuseppe přináší fanouškům ještě jeden poslední singl před vydáním samotné dlouhohrající desky. Kvůli němu se spojil se zpěvačkou Jess Ball, která se narodila a sídlí v Melbourne, výsledkem je strašidelná a neméně fascinující Silhouettes & Outlines.
 

GIUSEPPE OTTAVIANI & JESS BALL – SILHOUETTES & OUTLINES

Release date: 21.10.2022

Label: Black Hole Recordings

Catalog: BH13080

Hudební služby: https://blackhole.lnk.to/Silhouettes

 

Tracklist:

01. Original Mix (4:24) 126 bpm

02. Extended Mix (6:22) 126 bpm

 
 
Vzhledem ke svým 22 letům přináší australská vokalistka do Giuseppeho nejnovějšího díla množství předchozích zkušeností. Nahrávala již se známými producenty včetně EDX, Super8 & Tab a Dash Berlin pro labely jako Monstercat, Spinnin’ či Armada. Je to dívka, která ví jak nazpívat chytlavý vokál, když je dobře napsán. A to se v plné míře povedlo v případě Silhouettes & Outlines, skladbě ještě bohatší na metaforu, než naznačuje její název. I přes to, že hudba z alba Horizons je typicky méně zaměřená na taneční parket, Giuseppe vybavuje svou aktuální produkci účelnými bicími, technotickými perkusemi a stinnějšími efekty. Harmonie skladby se pěkně vlní, zatímco potápějící se basy zajišťují uchovatelnost nálady.
 

Dolvich
Author: Dolvich

Napsat komentář:

Please Login to comment
  Odebírat  
Upozornit