TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaGiuseppe Ottaviani pokračuje ve spanilé jízdě

11.03.2022

Italský hudebník, producent a live performer Giuseppe Ottaviani patří beze sporu mezi špičku žánru trance a všichni jeho fanoušci již netrpělivě vyhlížejí nové album, které spatří světlo světa v nadcházejících měsících. Bude se jednat v Giuseppeho sólové kariéře o již páté studiové album, předchozími longplayery byly GO! (2009), Magenta (2013), Alma (2016) a Evolver (2019). Každá z těchto desek byla pozitivně přijata a svým způsobem byly všechny originální. A jedinečnost můžeme očekávat i od nadcházejícího alba Horizons.
 

 
Na samotné album si sice ještě budeme muset počkat, ale v mezičase nám Giuseppe sype singly z alba, které jsou dostatečnou ochutnávkou soundu, který bude na desce reprezentovat. Zkušený producent se během této aktuální série singlů vědomě vymanil ze své vlastní hudební komfortní zóny. To mu však otevřelo cestu pro první spolupráci se zpěvačkami jako Monika Santucci a Mila Josef na atmosférických skladbách With You a Fade Away. V souladu s touto dynamikou přidává italský mistr další vokálovku nazvanou Something I Can Dream About.
 
GIUSEPPE OTTAVIANI & APRIL BENDER – SOMETHING I CAN DREAM ABOUT

Release date: 25.2.2022

Label: Black Hole Recordings

Catalog: BH12020

Hudební služby: https://blackhole.lnk.to/dreamabout

 

Tracklist:

01. Original Mix (4:10) 125 bpm

02. Extended Mix (7:20) 125 bpm

 
 
Tentokrát se k Giuseppemu připojila zpěvačka April Bender, která dříve propůjčila hlas práci takových autorů jako jsou BT, Yotto, Arty, KhoMha či Sick Individuals. Americká vokalistka, skladatelka a textařka je spoluautorkou hudby dalších interpretů a mimo taneční scénu je aktivní i v televizním průmyslu, kde se zaměřuje zejména na tvorbu pro děti a dospívající. Na jejím společném počinu s italským producentem však nic dětinského není. Možná je to účelově tempem, ale song působí zpočátku spíše jako house než trance alespoň co se bicích týče. Vše však brilantně kontrastuje s industriálními efekty a náladovými progresemi not. K tomu si přidejte pronikavé basy a jemnou, ale ostře efektní klavírní linku. Emotivní hloubka skladby pak nemá konce a Aprilin zpěv je tak autentický, jako by si sama zpěvačka prošla zkušeností, o níž básní. Pro pořádek uveďme, že spoluautorkou Something I Can Dream About je ještě další zpěvačka a songwriterka Lena Leon. Skladba vyšla exkluzivně 25.2. u Black Hole Recordings a je již čtvrtým singlem z velmi očekávaného alba Horizons, jenž se na pultech obchodů objeví ve druhém čtvrtletí tohoto roku.
 

 

Dolvich
Author: Dolvich

Napsat komentář:

Please Login to comment
  Odebírat  
Upozornit