TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaHardy Hard headlinerem další party Electroma v Retro Music Hall

26.04.2008

Také si pod pojmem “electro music” i dnes vybavíte v první řadě neskutečné mejdany Electric Kingdom, které procestovaly Evropu a zastavily se dokonce i u nás v Benešovském KC Karlov? Jedním z členů tohoto týmu je samozřejmě i producent a dj Hardy Hard, jeden z králů německého “technolectra”, spolupracovník jmen jako jsou Westbam, Afrika Islam, Lexy & K – Paul, ale i Afrika Bambaataa, a hlavně rezident parties Love Parade, Mayday a Electric Kingdom. Hardy Hard vystoupí jako headliner party Electroma 6. 6. v Retro Music Hall a navíc ho doplní rezident této akce dj Orbith a to ve speciálním 3hodinovém “technolectro” setu!

Hardy Hard je jedním z nejproslulejších německých DJs a producentů. Své první producentské krůčky si odbyl jako Hardsequencer, když v roce 1993 vydal svůj první titul “Noise is the Message”. Následovaly hity jako “Sound Tranceformation”, “The Healer” a “The Silver Surfer”. Pod pseudonymem Chemical Reaction Food pak vydal výborné album “Fatburner”. Hardy je jedním z nejkreativnějších a nejvěrnějších členů Electric Kingdom a tak momentálně společně s Westbamem připravuje i další EK Tour. Ještě o něm tedy určitě hodně uslyšíme!
Orbith jako rezident party Electroma si pro vás představil také lahůdku a to 3 hodinový “technolectro” set. Aleše není asi potřeba nějak zvlášť představovat, jen musíme zmínit, že se na tuto akci bude pečlivě připravovat a to, že vás dostane do varu, je jisté!
Předprodej vstupenek byl již spuštěn a to za výhodnou cenu 150 kč včetně poplatků. Cena na místě bude do 23:00 180 kč a poté 200 kč. Vstupenky jsou k dostání exkluzivně v síti Ticket Stream, cestovních kancelářích Čedok a Firo Tour, knihkupectvích Kanzelsberger a pokladně
Retro Music Hall.
Oficiální after party všech akcí v Retro Music Hall v klubu Studio 54, Hybernská 38, Praha 1, www.studio54.cz.
ELECTROMA PRESENTS HARDY HARD
Hudební styl electro & house
pátek 6.6. 2008, Retro Music Hall
(Francouzská 4, Praha 2, www.mind.cz)
DJS:
1st Trance stage:
HARDY HARD (www.electric-kingdom.de, www.hardyhard.de)
Orbith (3 hours set, Electroma Resident, www.djorbith.com)
2nd House stage:
Bude zveřejněno v květnu.

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.