TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaHEAVEN GATE – Enter to D

28.01.2002

Kaľdý první pátek v měsíci je v Industry55 vyhrazen pátry s názvem “GATE”, tedy něco jako “brána” nebo “vchod”. Je to název sám o sobě dost symbolický, název, který dává tuąit, ľe se onou branou dostaneme do úplně jiných dimenzí a těm nejvnímavějąím se moľná otevře i jiný časoprostor! Celý název párty, která nás čeká v pátek 1.února, je “HEAVEN GATE – Enter to D”, coľ naznačuje, ľe si budeme “ulítávat” aľ do nebeských výąin a ľe to bude v pořadí čtvrtá party GATE.
Pohled na line up prozrazuje, ľe to hudebně bude hodně zajímavá party hlavně ve stylu progressive trance. Hostitel dj Holmi svěřil tentokrát nelehkou úlohu party rozjet nadějnému dj Micronautovi z Tripmagu. Od půlnoci převezme kormidlo dj BoDan, který bude mít (stejně jako Micronaut) v Industry premiéru. Dvě hodiny po půlnoci jej vystřídá dj Holmi. Jeho set bude tentokrát sestaven převáľně z novinek posledního měsíce a zazní moľná i nějaká ta hitovka (včetně Tiestova Suburban Train, či Dalekova remixu Kay Cee: I feel You nebo Subsky: Four Days). Holmi slibuje svůj typický pestrý set od deep a tribal trance, přes veselé tracky aľ po hodně naąláplý tech-trance. Závěr party obstará dj TAZZ, který se uľ představil v Industry několikrát, naposledy na minulém Gate. Jeho sety se vyznačují vysokou dynamikou, a tak tentokrát dostane příleľitost na konci party, kdy bývá atmosféra v Industry nejrozjetějąí.
V průběhu únorového GATEu uvidíte vůbec poprvé v Industry módní předhlídku. Určitých na míru ąitých změn dozná světelný park a vizuální dojem umocní speciální “nebeské” dekorace a videoprojekce. Chybět nebude ani tentokrát dance performance v podání Night Storm.
Od ąesti ráno začíná uľ tradiční afterparty. Bude výjimečná v tom ľe to bude oficiální Afterparty po IBIZA NIGHT III. Na ní vás budou bavit djs Jerry, Holmi + jeątě někdo z rezidentů a moľná i někdo z line-upu Ibiza Night III (přesný line-up není jeątě znám).
Klub Industry 55, Vinohradská 40, Praha 2 
a agentura Moonlight Production present:
Pátek 1. února 2002, 22 hod.
HEAVEN GATE – Enter to D
djs: Holmi, BoDan, Micronaut, TAZZ

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.