TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaHouse Factory live ve Fabricu s Blank & Jones – lineup

28.01.2009

Úspěšný pořad rádia Helax House Factory Live pod taktovkou Martina Grednera bude mít svou již 3. release party v klubu Fabric. Je zde několik příjemných novinek, které jste na vizuálu rozhodně nemohli vidět. Tedy: prvních 500 příchozích obdrží zcela zdarma novou promo kompilaci, kterou namixoval Martin Gredner a je to další pokračování jeho série My Case. Pro rozšíření kapacity a zmenšení čekacích dob na barech jsme připravili venkovní párty stan s barem, který bude propojen s klubem a bez ohledu na okolní teploty bude příjemně vytopen. Duo Blank&Jones, které potvrdilo příjezd obou aktérů se již velmi těší a nezbývá, než dodat: Uvidíme se 30.1. ve Fabricu!
 
 
LINE UP HOUSE FACTORY LIVE
Main stage
21:30 – 23:00 Ringo
23:00 – 00:30 Martin Gredner
00:30 – 02:30 BLANK&JONES
02:30 – 04:00 Pico
04:00 – 05:30 Jerry
05:30 – 07:00 Jet Fever
1st floor:
22:00-01:00 Lucash
01:00-04:00 Robiq
——————————————————————-
Úspěšný pořad rádia Helax House Factory Live pod taktovkou Martina Grednera bude mít svou již 3. release party v klubu Fabric. Předchozí 2 díly byly pod taktovkou takových hvězd jako Filterheadz a Valentino Kanzyani, ale u tohoto pokračování můžeme směle říct “do třetice všeho dobrého”. Poprvé v českém klubu totiž vystoupí projekt, který více než 10 let určuje trendy nejen trance music, duo německých legend Blank&Jones! Projekt House Factory Live není zaměřen na jeden žánr, proto je line up koncipován pro milovníky taneční muziky, i když ruku na srdce, radovat se nyní budou především fanoušci trance a progressive music. Pojďme pokračovat dál a nahlédnout do obvykle bohatého line up party HFL. Nesmí chybět rezident Martin Gredner, jehož moderovaná show s live mixy probíhá každý čtvrtek ( 93,7, fm, www.helax.tv) mezi 19-22 hod. Komu to nestačí, Martinovy aktuální sety s názvem Evolution Show jsou k poslechu na internetovém rádiu Sensation Factory (www.sensationfactory.cz) , každou 1. neděli v měsíci od 20:00.
Předprodej zahájen!
Lístky jsou k zakoupení od 15.1. na tradičních místech ( Titty Twister Ostrava, kancelář klubu Fabric ) v limitované edici ( cena 250 czk ).
Pro případnou rezervaci kontaktujte tel 774838183, resp. E-mail martinabric.cz

Dalším hostem je slovenská trance jednička, dj Pico, který je mj. pořadatelem proslulých nocí Beautifull Things s hosty jako Tiesto, Markus Schulz a také duo Blank&Jones. Pico bude přebírat dj pult po B&J a věřte, dokáže s davem čáry a kouzla. Další, populární jméno v line up je dj Jerry, známý bavič a showman, který se umí flexibilně přizpůsobit koncepci párty a nejinak tomu bude i teď. Ale i support dj´s jako Jet Fever, Robiq, Ringo, či Lukash byli pečlivě vyselektováni s cílem předvést umění výborných setů, jako to dokázali již mnohokrát.
Shrnuto – na House Factory Live najdete těžko hluché místo!
Pochopitelně Vás jako tradičně čekají skvělý sound, posílená laser show, LED moduly, ovocné a čokoládové bary a chybět nebudou go-go dancers.
Uvidíme se 30.1. ve Fabricu!

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.