TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaHouse Vision 2 ve Vertigu – lineup

07.05.2009

Po zhruba měsíci přichází na řadu další díl rezidentní party s názvem House Vision v pražském Vertigu. Minulé vydání této párty bylo velmi úspěšné, proto navazujeme další sérii. První díl pokřtila DJane KSandra společně s Davidem Justianem, Mr. Pervzidentem a Petrem Hauzem. Ani tentokrát rezidenti této noci nezapomněli na DJskou slečnu. Tentokrát jí bude úspěšnáDJane E-LITE. Jako první se představí DJ N-ZYM, který hraje nejraději všechny polohy Progressive Houseu. Ale občas zabloudí třeba i do Breakbeatu, Celý set nechává vést spíše publikem, pro které hraje.. Hraní je pro N’zyma velikým koníčkem a podle toho i vypadá vystupování a obrovská energie, kterou do něj vždy vkládá. Slyšet jste ho mohli v klubech jako: Touster, Vertigo, Cafe-Life, Roxy, Pekelnej Bar, Mystery, Bizzare.A proč vlastně N’zym? Protože má rád Terryho Pratchetta 😉

Pátek se nám pomalu blíží a už je znám LINE-UP párty House Vision ve Vertigu, vstup je samozřejmě zdarma.
LINEUP:
21:00 – 22:30 – N´zym
22:30 – 23:30 – Elite
23:30 – 01:00 – David Justian
01:00 – 02:30 – Mr.Pervzident
Hlavní hvězdou večera bude již zmiňovaná E-LITE, která zahájila svou DJskou kariéru v roce 2002 kurzem v DJ škole MP4 v Ostravě. Pár měsíců po ukončení DJ kurzu následovalo první veřejné vystoupení na populární akci Eternity v ostravském klubu Fabric. Jelikož DJ E-lite zapůsobila svým talentem a hudební rozmanitostí, a okamžitě udělala dobrý dojem jak na promotéry české hudební scény, tak na klubery navštěvující akce tohoto typu, nabídky na hrají se od roku 2003 jen hrnuly. Mezi nejvýznamnější akce patří vystoupení v pražském klubu Duplex, či na obrovských letních festivalech Creamfields a Hradhouse nebo v nejlepším českém klubu Roxy. V roce 2004 se raketový vzestup DJky E-Lite nadále zrychloval. Vydání oficiálního CD mixu, titulní strana v časopise Xmag, hostování v několika rádiích, vystoupení s DJ Tiestem v T-Mobile Aréně, vystoupení na dalším ročníku festivalu Creamfields po boku Tall Paula, Timo Maase, Westbama, Paula Oakenfolda a mnoha dalších, jsou jen zlomkem toho, co všechno má E-lite po roce 2004 za sebou. Od roku 2007 je DJ E-lite pod prestižní německou bookingovou agenturou Evolution Music, která má zastoupení po celém světě. Spolu s ní již reprezentovala Českou republiku v pravidelně v Italii, Německu, ale i v zemích jako jsou Španělsko, Francie, UK, Lucemburg, Italie, Finsko, Maroko, Makedonie, Maďarsko, Polsko, Rakousko, Řecko, Turecko, Kypr, Kréta, Libanon, Malajsie, Quatar, Abu Dhabi, Dubai a Kolumbie. Mezi její největší úspěchy patří hraní na Loveparade 2007 a 2008. Zahrála si po boku Mauro Picotto, Timo Maas, Angelo Mike, Tiesto, Paul Van Dyk, Marco V, Sander Kleinenberg, Chris Sadler.
Na řadu pak přijde rezident celé noci David Justián, kterého již dobře znáte z prvního vydání House Vision. Také ho můžete znát z klubů, jako jsou například, Chapeau Rouge, Vertigo, Touster, World Club, O2 bar, Gecko Bar, Sýpka. David se věnuje i producentské činnosti a jeho sety často doplňuje právě svojí produkcí. V roce 2008 byl osloven Soňou Peroutkovou, aby se stal součástí knihy o Českých DJs. Často je jeho jméno spojováno s DJem a producentem Zdeňkem Suchánkem, známým jako MCB, který je proslulý od Moravy až po Střední Čechy.
Jako další DJ, který se Vám na HOUSE VISION představí, je Mr.Pervzident, který se postará především o chytlavý a melodicky příjemný house. Znát ho můžete z výše jmenovaných klubů, jako jsou Vertigo, Chapeau Rouge, World Club, Touster, Mystery, O2 bar, Gecko bar, v zahraničí pak ze stockholmského Vanilla Clubu.

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.