TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaI5land opět válí

10.04.2013

Karlovarský producent a remixér Luděk Šimčík více známý pod pseudonymem I5land je nenápadným ale nadějným Českým tvůrcem trance music. Již ve školním věku se věnoval hře na klavír a s vlastní produkcí začal v roce 2007. První úspěchy se dostavily o tři roky později, když I5land vyhrál hned dva remix contesty, které vyhlásili Miroslav Vrlik (4Beat Records) a Matt Pincer (Made2dance Magenta). I následující rok 2011 byl povedený. Track Air Turbulence byl obsažen na mnoha kompilacích a zazněl v nejrůznějších radioshows. A tentýž rok vyšla i skladba The Frozen World, kterou zahrál i legendární DJ Paul Oakenfold ve své radioshow Planet Perfecto. Minulý rok nás I5land potěšil tracky Great Tribulation, Time Of The End či Neon Lights a i letos přichází s bohatou nadílkou.

Již v únoru vyšel u Club Nation Records release Paradise Lost, který byl v březnu následován dvojící tracků u Vectiva Recordings Apollyon a Proof In The Sky. A na začátku tohoto měsíce byla vypuštěna spolupráce s Matthiasem Maurerem (Luca De Maas) pod názvem Nano District, taktéž u Vectiva Recordings. Ale i u Club Nation Records je přichystaný collab a to konkrétně s Christopherem Kaufmanem a Brooklynským vokalistou, jenž si říká J.A.Z.Z.Y. Singl Bukowski vyjde během následujících týdnů. Nutno ještě dodat, že I5land je i schopným remixérem, nově jsou již hotové remixy pro Vechigen a Thomase Beringhera.
Pokud jste zvědaví na I5land sound, tak máte možnost slyšet tento pátek od 18:00 hodin na rádiu Sensation Factory hodinový set plný tracků a remixů od tohoto talentovaného Českého producenta.

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.