TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaI5land sbírá další úspěchy

11.09.2013

Již od roku 2007 se Karlovarský producent a remixér Luděk Šimčík věnuje tvorbě trance music a v posledních letech pod svým uměleckým pseudonymem I5land sbírá jeden úspěch za druhým. Již vyhrál nejeden remix contest, jeho skladby se objevují na kompilacích a v playlistech známých DJů, např. Paul Oakenfold. Tento rok se I5land dostal také do Top 10 prestižní hitparády a o jeho služby projevilo zájem další hudební vydavatelství, které mu umožní vydat debutové album.

Tím labelem je Sorcery Records a oním albem maxi-singl The Book Of Memories s remixy od Fedde Van Diemen či Outcasted. Britské vydavatelství požádalo Západočeského hudebníka také o remix ke skladbě Alekzander & Sky 9 – Chimera, který je již hotov a velmi se povedl. I5land remix obsahuje také release Matt Pincer – Mirrors, jenž vyšel minulý měsíc u nově vzniklého nizozemského labelu Niika Music. Venku je též remix pro Final Aeon – Open Water. Této pobídky si I5land velice váží, neboť sám si tvorbu tohoto německého dua oblíbil, zejména pak jejich collab s Trance Arts nazvaný Sunstorm (na kterém se nachází i Spark7 remix). Zbývá ještě doplnit, že zmiňovaným hitparádovým úspěchem je 3. místo v The Trance Chart singlu Purple Dream, jenž vyšel na začátku léta u Vectiva Recordings.
Pokud jste zvědaví na nové I5land skladby a remixy, tak si nezapomeňte naladit tento pátek od 18:00 hodin naší radioshow na rádiu Sensation Factory, kde si je všechny pustíme.

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.