TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaImpress 30.11. v klubu Pekelnej Bar

22.11.2007

V  pátek 30.11.07 se v pražském klubu Pekelnej Bar na Andělu odehraje další pokračování stále oblíbenější noci, která Vám rozproudí Vaše pocitové buňky a to party Impress plná rozmanitých zvuků a melodií. A kdo že Vás světem elektronické hudby provede tentokrát? Chybět rozhodně nemůže zkušený průvodce stylů trance a progressive a to resident této akce – Dj Rewis, který Vás nenechá na pochybách, že patří mezi českou tranceovou špičku. Mimo jiné se také začal věnovat společně s Petem Walkem vlastní produkci a již brzy vyjde jejich první track! Jako hlavní host vystoupí jedna z největších českých producentských nadějí a to DJ a v současné době také velmi úspěšný producent – Michal Poliak, který již v srpnu 2006 vydal svou první desku s DJem Orbithem nazvanou Phantom EP a krátce na to další vinyl ve spolupráci s DJem Preachem – bootleg hitu Crazy od Gnarlse Barkleyho, který ve svých setech zahrál např. Paul Van Dyk. Michal Poliak v současné době slaví také úspěchy se svým nejnovějším singlem – World Republic, kterou mimo jiné remixovali všem dobře známí Filterheadz a samotný Carl Cox jej zařadil a hrál ve svém Essential mixu na rádiu BBC1.
Dalším, kdo Vám bude tuto noc umocňovat dojmy z hudby, bude Všem známý DJ, o kterém dozajista slyšeli všichni, jenž alespoň párkát navštívili kluby jako jsou Mecca, Roxy nebo Studio 54 – a to stálice české klubové scény Pete Walk.
A to ještě není vše! Svůj díl práce na Vaší spokojenosti také připojí DJ Techpower, které ho jste mohli slyšet mimo jiné například také na Warm Upu Apokalypsy v Praze a Objev roku 2006 podle ankety Dance Music Awards a to ústecký Dj Tonez, resident Mosteckého Duplexu.
Vstupné je ZDARMA!

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.