TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaImpress & Revis b-day v Mecce na začátku prosince

31.10.2011

Impress Revis B*Day ve velkém stylu první prosincovou sobotu 3.12. s exkluzivním hostem z Ministry Of Sound – Gavyn Mytchel (UK). Člen projektu Proud-M a rezident hned několika českých klubů DJ Revis oslaví první prosincovou sobotu své narozeniny společně s exkluzivním britským hostem a zástupcem renomované značky Ministry Of Sound, Gavynem Mytchelem a osmnácti dalšími DJ’s z řad domácí DJské špičky a talentů nastupující DJské generace. Datum 3.12. si rozhodně zapište do svých party kalendářů. Pražský klub Mecca a DJ Revis vám přináší další vydání prestižní klubovky Impress, kterou netřeba více představovat. Nutno podotknout, že rezident tohoto eventu, právě v tento den oslaví ve velkém stylu své narozeniny.

Hlavní hvězdou prosincového vydání party Impress je zástupce britského hudebního imperia – Gavyn Mytchel, který vystupuje po celém světě, produkuje nespočet kvalitní hudby, jež je vydávána na předních světových labelech typu Armada Music a supportována DJskými esy jako je Eddie Halliwell, Marco V nebo Armin van Buuren. Gavyn Mytchel je již šestým rokem rezidentem známého klubu Turnmills a zároveň prestižní noci The Gallery v Ministry Of Sound. Jeho zvuk se pohybuje na pomezí tech house, tribal a house a vy se tak můžete těšit na skvělou show v podání tohoto sympaťáka.
Kromě hlavního hosta se na hlavním pódiu představí již zmiňovaný oslavenec a jeho hosté, John Culter, Adam Cloud, Pete Walk, Subgate, Gold Dust, Danny Bright, Marty Fish, Hozzy a Nick Martino. Druhá stage bude patřit kouzelníkům, Nkyp, Gusman, Deivis, Otik Von Hell, Tokátko, Michael Calda & Cube, Peter Costa a Tripod.
Kompletní informace naleznete na www.impressevent.cz a www.djrevis.cz a na http://www.facebook.com/event.php?eid=311000758915985
Party Impress, která bude 3.12. v pražském klubu Mecca se kvapem blíží a my Vám představujeme oficiální trailer k party.
Oficiální afterparty proběhne v klubu Studio 54 – Hybernská 38, Praha 1

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.