TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaIN Trance – poslední informace + lineup

25.02.2013

Již tento pátek 1. 3. se rozduní pražský klub Touster s akcí pod názvem IN Trance. Jako hlavní hvězdy večera vystoupí anglický talent, jeden z nejvytíženějších producentů vůbec a hlavně oblíbenec Armina van Buurena, JAMES DYMOND. Poněkud lehce ostřejší hudební nálož můžeme očekávat i od další hvězdy večera MATTA SKYERA z Polska. I pro milovníky upliftu tu máme svého zástupce, kým není nikdo jiný než slovenský divoch a pařanů král, REORDER. Večer otevírá královohradecký sympaťák ROSSIGNOL a jak je už na akcích IN Trance zvykem, na pořádný výprask se těšte od usměvavého BOXIho. In Trance tým si tentokrát pro Vás přichystal překvapení v podobě druhé stage ve stylu house.

DOPRAVA
Touster club and lounge se nachází v blízkosti samotného centra Prahy, na adrese Sokolovská 152, Praha 8, jen několik metrů od známého hotelu Olympik. Klub je dobře dostupný jak metrem (zastávka Palmovka či Invalidovna, cca 300m) tak i tramvají, včetně těch nočních. Ve spolupráci s partnery vám rádi objednáme spolehlivé taxi za výjimečně výhodné ceny, a pokud přijedete autem, nezoufejte – k dispozici je šest parkovacích míst a parkovat lze bez potíží i v blízkém okolí.
VSTUP
Klub se otevře v 17:00, ale hudební produkce začíná až v 21:00.
VSTUPENKY
Rezervace lístků za 120kč je automaticky pro ty, co jsou přihlášení na události ZDE:
http://www.facebook.com/events/534332703251085/
Na místě bude v prodeji ještě dostatek vstupenek v ceně 150Kč , ovšem akce má omezenou kapacitu 200 párty účastníků.
Tým IN Trance se těší na Vaši hojnou účast protože Vy jste párty!

——————————————————–
IN Trance – rozhovor s Jamesem Dymondem
Ahoj Jamesi, začátkem března dorazíš do Prahy, byl si tu již někdy předtím? Pokud ne, mohl by si přiblížit, co si o naší zemi slyšel? Zdravím. Ano, byl jsem v Praze již jednou a opravdu se mi tam moc líbilo. Fantastické město s tolika místy, které člověk musí vidět. Nejvíce mě zaujala architektura – každá budova má svůj vlastní styl, charakter. Opravdu se moc těším, až se k Vám vrátím, tentokrát ale jako DJ.
Mohl by si nám říci, co si ve svém setu připravíš?
– Hromadu nové energické, uplifting progressive a uplifting trance produkce. Možná premiérově zazní i osobní bootleg nebo možná dva 🙂
Můžeme se také těšit na to, že budeš hrát i svojí velice originální a energickou produkci?
– No jasně! Jako obvykle, budu hrát hodně své muziky. Mám připravených celou řadu nových skladeb, které chci zahrát, některé jsou moje solo kousky a pravděpodobně Vám nabídnu i ochutnávku mé kolaborace s Benem Nickym, na které jsme dost spolupracovali. Je to 140 upliftový tech nářez, perfektní do klubu!!!
V Dubnu v Nizozemsku proběhne v klubu Den Bosch oslava Arminova pořadu ASOT 600. Tebe Armin pozval. Jak si se cítil, když si to zjistil?
– Jojo, je to úžasné. Já jsem za to Arminovi neuvěřitelně vděčný, že si vybral mě, abych mu po jeho boku hrál na takové akci s tak úžasným lineupem. Bude to mé první hraní v Holandsku, takže by bylo vhodné to udělat opravdu něčím speciálním 😀
Už si ale měl tu možnost hrát v různých klubech po celém světě. Rádi bychom se tě chtěli zeptat, kde podle tebe byla nejlepší party atmosféra?
– Hrál jsem nedávno v Madridu a tam to například bylo opravdu skvělé. Fanoušci byli úžasní a vypadali, jako když si opravdu užívají skvělý čas během hraní mého setu. Oni naprosto úžasně reagovali na každý track, co jsem hrál, což tomu dodalo obrovskou atmosféru. Další úžasnou atmosféru jsem zažil daleko blíže mému domovu. Bylo to mé první hraní v Londýně. Bylo tam obrovské propojení mezi mnou a parketem, kteří prostě nemohli přestat tancovat!
Mnoho lidí spojuje elektronickou muziku s drogami. Jaký je tvůj osobní názor na drogy a lidi, kteří tvrdí, že si pořádnou akci nemohou bz nějaké drogy užít?
– Myslím si, že lidé nemusí brát drogy, aby si trance akci pořádně užili. Trance je o setkání jeho fanoušků a hlavně o muzice jako takové!
Článek byl připraven ve spolupráci s insound.eu
———————————————————
IN Trance s Jamesem Dymondem, info o second stage a promo mixy 
Jako bonus jsme pro Vás tentokrát připravili také druhou stage, která bude ve znamení house music. Vystoupí zde rezidentní djs brněnského klubu 7.nebe Ivo Hilszek a Andy Smitth, které doplní rezident klubu Event z Hradce Králové, dj a výborný producent Martin Trax. Z pražských djs se můžete těšit na youngster dj Venatio.
Profily Djs:
Martin Trax – https://soundcloud.com/mukupka
Ivo Hilszek – http://www.djivohilszek.com/
Andy Smitth – http://www.facebook.com/AndySmitth
Dj Venatio – http://www.touster.cz/music-club/touster-djs/dj:158/
Zveřejněny byli i první dva promo mixy:
Boxi
Stahuj: http://www.uloz.to/xrVw888/dj-boxi-in-trance-1-3-2013-promomix-mp3
Poslouchej:https://soundcloud.com/boxi-boxi/dj-boxi-in-trance-1-3-2013
Rossignol
Poslouchej i stahuj:
https://soundcloud.com/djrossignol/february-promo-2013-for-in#play
—————————————————–
IN Trance s Jamesem Dymondem, další informace
Po velkém úspěchu jarní IN Trance s Ferry Tayelem a Manuelem Le Sauxem je tu další, a to již páté, pokračování této clubery oblíbené trancové párty a to opět s nablýskanými jmény z celé evropy. Toto jarní vydání si vzalo za přídomek “138 bpm edition”, což pro laiky jednoduše znamená “pořádný kotel”. Na tomto vydání se vám určitě nestane, že usnete, nebo že vás přepadne chuť na nějaký inteligentní český seriál v televizi. Tady to prostě pojede od začátku do konce a doporučujeme pořádný “svačinky” na doplnění energie 🙂 Zárukou těchto silných slov je anglický dj a producent JAMES DYMOND, který vystoupí na jarní A State of Trance 600 se stejným přídomkem “138 bpm edition”, kde si zahraje po boku světové elity jako je dj-ská jednička Armin van Buuren, John O’Callaghan, nebo Aly & Fila.
Důležitá informace k rezervaci lístku: Ti, co se přidají na událost, že se akce zúčastní, mají automatickou rezervaci lístku za 120 kč
událost ZDE: http://www.facebook.com/events/534332703251085/534332706584418/?comment_id=534345679916454&notif_t=event_mall_comment
Druha informace: IN Trance team zveřejnuje SECOND STAGE: první jméno je královehradecký dj a především skvělý producent Martin Trax – jeho profil ZDE: https://soundcloud.com/mukupka
Myslíme, že už teď je na co se těšit
—————————————————–
Po velkém úspěchu jarní IN Trance s Ferry Tayelem a Manuelem Le Sauxem je tu další, a to již páté, pokračování této clubery oblíbené trancové párty a to opět s nablýskanými jmény z celé evropy. Toto jarní vydání si vzalo za přídomek “138 bpm edition”, což pro laiky jednoduše znamená “pořádný kotel”. Na tomto vydání se vám určitě nestane, že usnete, nebo že vás přepadne chuť na nějaký inteligentní český seriál v televizi. Tady to prostě pojede od začátku do konce a doporučujeme pořádný “svačinky” na doplnění energie 🙂 Zárukou těchto silných slov je anglický dj a producent JAMES DYMOND, který vystoupí na jarní A State of Trance 600 se stejným přídomkem “138 bpm edition”, kde si zahraje po boku světové elity jako je dj-ská jednička Armin van Buuren, John O’Callaghan, nebo Aly & Fila.
Další trancový zabiják je nikdo jiný než MATT SKYER. Tento mladý polský producent dokázal skloubit techtrancové linky s parádními upliftovými prvky, takže jásat mohou jak skupiny tech- tak i uplift-trancařů. Zahraniční djské zastoupení uzavírá jeden z nejznámějších slovenských producentských es, a pařičů krááál REORDER. Z jeho producentské dílny v poslední době vychází jemu netypické tracky s podstatně tvrdší basou a vyšším bmp, takže do naší partičky “šílenců” s vyšším bmp perfektně zapadá.
Z českého djského prostředí není potřeba přestavovat residenta večera, Boxiho. BOXI zazářil nejen na posledním vydání IN Trance, kde uzavíral line-up po duu Ferry Tayle a Manuel Le Saux, ale především na pre-párty Trancefusion v pražském klubu Mecca.
A lineup uzavírá vám dobře známý východočeský DJ, který si říká ROSSIGNOL. Můžete ho znát mimo jiné především z warm-up parties pro Trancefusion, na kterých ho můžete zaslechnout po celé republice a také hlavně z poslední Trancefusion PRE-party v pražské Mecce.
Lineup:
James Dymond – http://www.facebook.com/JamesDymondMusic
Matt Skyer – http://www.myspace.com/mattskyer
ReOrder- http://www.facebook.com/pages/ReOrder/28407609871
Boxi – www.djboxi.cz
Rossignol – http://www.facebook.com/djrossignol
James Dymond
James Alexander Dymond je jméno, které se ještě do tranceové produkce zapíše důrazným zlatým písmem, protože přichází s melodickou produkcí, která se nebrání tvrdšímu podkladu a hlavně je plna atmosféry arabských nástrojů, ve kterých se James maximálně vyžívá. James celkově tíhnul k hudbě již od svých sedmi let, kdy se začal učit hrát na piáno. Po sedmi letech k tomu ještě přidal jazzový saxofon a kytaru, které z něj udělali nesmírně nadaného multiinstrumentalistu.
V roce 2008 James chodil na univerzitu v Gloucestershire, kde začal skládat elektronickou tanční hudbu jako koníček. Po dvou letech, kdy nakonec odstudoval hudební management, se začal James věnovat produkci naplno. Během této doby si také udělal známosti především u kamaráda a DJe Darren Baytona, který taktéž vlastní Digital Insomnia Records. Jamese okamžitě vpravil do elektronické hudby a dal mu možnost pracovat ve vydavatelství jako A&R, tedy ten, co poslouchá muziku těch, kteří ji do labelu posílají a hodnotí výsledky mladých nadějných talentů.
James ihned, jakmile ukončil školu, začal svojí produkci vydávat i světu, přičemž to chtěl zkusit jinde než na vydavatelství, na kterém pracuje. Proto mu pomocnou ruku nabídlo Defcon Records, následující Mondo Records a Unerthed Records. Skladba System Situation, vyšlá právě na Mondo Records ihned získala podporu jmen jako jsou Aly and Fila, Kyau and Albert nebo Rogera Shaha.
music:
https://www.youtube.com/watchv=wCtYD-ikrsM
https://www.youtube.com/watchv=QXlaGqKTzUQ
https://www.youtube.com/watchv=z2NSxG91HNU
https://www.youtube.com/watchv=wYcDLpNYau4
Matt Skyer
Říká si Matt Skyer a k muzice se dostal naprosto klasickou nenucenou formou. Začal jí prostě poslouchat. Nejdříve to byly přední pořady jako ASOT nebo TATW. Později ale dostal chuť proniknout poněkud hlouběji. Nakoupil si studio a začal trénovat. Ve svých 18ti letech pak vydal svůj naprosto první release, a to ne ledajaký.
Zajímavé na jeho skladbách je především to, že dokáže zakomponovat prakticky veškeré prvky tranceu do jednoho. Ať už je to tech-trance, proggresive, melodic nebo uplift. A vše nakonec vydává pod nejzajímavějším Polským labelem současnosti: Emphase Recordings. Nesmím opomenout, že je tu jistá spojitost se Simonem Pattersonem.
music:
https://www.youtube.com/watchv=cUDImLyxXRU
https://www.youtube.com/watchv=n5kC8U1B2GM
https://www.youtube.com/watchv=2YAXGUE-YEY
https://www.youtube.com/watchv=EceSZoqOurk
ReOrder
Další významnou hvězdou večera je úžasný slovenský producent ReOrder, který minulý týden opět dobyl pevnost” ASOT – 595″ s parádním trackem “ReOrder – Friday “. Úspěch této skladby se ze světa rychle rozšířil i do českých luhů a hájů.
Music:
http://www.youtube.com/watchv=G27oUGYK0tc
http://www.youtube.com/watchv=BjXot1fOiKg
http://www.youtube.com/watchv=BvjTAl3ZvIk
Boxi 
Tento vysmátý pařmen, jeden ze základních pilířů djského osazenstva královéhradeckého klubu Event music bar a v posledním roce především pražského klubu Touster, začal v Country Clubu Lucie, kde po dobu 4 let organizoval studenty oblíbené dýchánky plné pohody, úsměvu i energie. Na těchto akcích poprvé usedl za mixážní pult, kde reprodukoval snad všechny možné hudební styly. Profesionálnímu Dj-ingu se věnuje od roku 2006. Jeho styl byl ze začátku charakteryzován pžedevším uplift trancem(euforický trance), ale v posledním roce se přehoupl do stylu “138 bmp Trance”. Jeho energické taneční sety jsou doprovázeny nezaměnitelnou komunikací s publikem, která rozjede i mrtvého klubera z hrobu. V jeho setech dominují producenti jako jsou SeanTyas, Simon Patterson, Arctic Moon, John O’Callaghan, Andrew Rayel, James Dymond, Alex M.O.R.P.H., Sebastian Brandt, Will_Atkinson, Darren Porter, Dimension a další.
V roce 2009 se stal hlavním organizátorem pravidelné trancové akce pod názvem IN TRance, kde vystoupil po boku světových zvučných jmen jako jsou Jorn van Deynhoven (NL) Artento Diviny(NL),Daniel Kandi (DK), Ferry Tayle (FR), Manuel Le Saux (IT), Temple One (UK), Arctic Moon (PL)A.R.D.I (PL), Matt Bukovsky (PL), Mike Wind (PL) ,Karu San (DE), ReOrder (SK), Laydee Jane (CZ), Tomas Coastline (CZ), Matamar (CZ), Sandeagle (CZ) Michael C (CZ), Wolscha (CZ), Martin Trax (CZ) a dalších..
Music:
https://soundcloud.com/boxi2/dj-boxi-autumn-trance-mix
http://www.youtube.com/watchv=sozRCXthPTw
https://soundcloud.com/boxi-4/dj-boxi-best-of-summer-trance
Stránky akce
http://www.facebook.com/IN.trance.cz?ref=hl
http://www.facebook.com/events/534332703251085/534332706584418/?comment_id=534345679916454&notif_t=event_mall_comment

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.