TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaIN Trance s Ferry Tayle v Praze, poslední informace a lineup

23.05.2012

Již tuto sobotu 26.5 se rozduní pražský klub Touster s akcí pod názvem IN Trance. Jako hlavní hvězdy večera vystoupí francouzský pohodář Ferry Tayle s italským kolegou Manuelem Le Sauxem. Line-up zdobí i jména jako jsou ReOrder, Pizz@dox, Boxi nebo N-Rico, takže je opravdu na co se těšit.

DOPRAVA
Touster club and lounge se nachází v blízkosti samotného centra Prahy, na adrese Sokolovská 152, Praha 8, jen několik metrů od známého hotelu Olympik. Klub je dobře dostupný jak metrem (zastávka Palmovka či Invalidovna, cca 300m) tak i tramvají, včetně těch nočních. Ve spolupráci s partnery vám rádi objednáme spolehlivé taxi za výjimečně výhodné ceny, a pokud přijedete autem, nezoufejte – k dispozici je šest parkovacích míst a parkovat lze bez potíží i v blízkém okolí.
VSTUPY
Klub se otevře v 17:00, ale hudební produkce začíná až v 21:30.
VSTUPENKY
Na místě bude v prodeji ještě dostatek vstupenek v ceně 100Kč , ovšem akce má omezenou kapacitu 200 párty účastníků.
FOTO
Na místě bude profesionální fotografické studio, které Vám na místě vytiskne pořízené fotografie za drobný poplatek.
Oficiální autogramiáda s djs probíhá v těchto časech:
0:00 – 0:30 – Ferry Tayle and Manuel Le Saux 0:30 -1:00 – ReOrder and Pizz@dox
Fotografie si můžete nechat vytisknou a podepsat
Tým IN Trance se těší na Vaši hojnou účast… protože Vy jste párty!

——————————————————————–
IN Trance s Ferry Tale v Praze, trailer a promoset

Trancová francouzská hvězda Ferry Tayle se představí společně s italským kolegou Manuelem le Sauxem v Praze na pravidelné klubové párty pod názvem “IN Trance”. Fanoušci tohoto klubového večera, který do České republiky přiváží velká zvučná jména z celé Evropy, se mohou těšit na důstojné ukončení úžasného trancového jara, které nemá v česku obdoby. Představovat blíže upliftového velikána Ferryho Tayla českému trancovému publiku by bylo podobné, jako popisovat humor filmového velmistra Lui de Funese. Na okraj jeho úžasné produkce, je nutno připomenout fenomenální skladbu Trapeze, která oživila tehdejší stojaté vody upliftu a rozhýbala ji do nejeuforičtějších výšin.

Promoset: Boxi zvolil směsku mezi uplifting,vokal a hard trancem. Set má být ochutnávkou toho,na co se můžete u Boxiho 26.5 těšit

http://djboxi.cz/sety/dj_boxi_-_promo_to_in_trance_26_5_2012.mp3
Official trailer IN Trance

Zahájení předprodeje na trancový svátek “IN Trance” s Ferry Tayelem a Manuelem le Sauxem v pražském klubu Touster. Předprodej lístků začne 24. 4. 2012 a probíhá pouze v samotném klubu na adrese Sokolovská 152, Praha 8, nebo rezervace na čísle 732 555 522. Počet lístků je omezen!
Po bookingu Ferryho Tayla se týmu IN Trance automaticky vybavilo legendární B2B vystoupení s Manuelem le Sauxem v Polsku (Exchange Of Sound Festival 2010), které bylo natolik úspěšné, že následný booking toho italského mága byl jasnou volbou.
Další významnou hvězdou večera je úžasný slovenský producent ReOrder, který minulý týden opět dobyl pevnost” ASOT – 555″ s jeho vokálovou nádherou “SEIZE THE DAY”. Úspěch této skladby se ze světa rychle rozšířil i do českých luhů a hájů, a dosáhl nejvyšších příček oblíbené Dance Line Chart. Na IN Trance zahraje po boku jeho kolegy Pizz@doxe “special trance classic set”, který je mezi fanoušky v poslední době čím dál tím víc oblíbený. Z českých trancových djs se představí resident večera Boxi, kterého jste si mohli užít na právě proběhlé warmup tour akce roku Trancefusion. Line-up uzavírá šarmantní borec z Frýdku-Místku, na party nepřehlédnutelný svou legendární hláškou “Kalíímééé” , N-RICO. Vice info o djs později.
Akce proběhne 26.5 2012 v pražském klubu Touster. Klub je limitovaný svou kapacitou, proto fanouškům doporučujeme si lísky předem zakoupit, nebo rezervovat. Předprodej lístků začne 20. 4. 2012 a probíhá pouze v samotném klubu na adrese Sokolovská 152, Praha 8, nebo rezervace na čísle 732 555 522
Hlavní mediální partner je rádio Zlatá Praha, trance.cz a sampler.cz
Na Vaši účast se těší tým IN Trance

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.