TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaIn Trance – The best of Czech trance + promomix k akci

11.12.2010

IN TRance, pod výmluvným názvem – The best of czech trance – představí 30.12. 2010 v královohradeckém Eventu tentokrát jen české trance interprety, ale přesto je se na co těšit. Hlavní chirurgové večera, co vám naordinují to nejlepší ze současné progresivní a trancové muziky budou, v českých prosluněných krajinách velice známá dvojka MATAMAR a mladý stylový Dj ROSSIGNOL. Neméně důležitá součást chirurgického týmu budou pro hradecké publikum proslulý Dj BOXI a pražský trancový veterán a producent Dj THADEAS.

 
MATAMAR – fanouškům elektronické hudby, zejména trance a stylům jim podobným, tento výrazný projekt není třeba zdlouhavě představovat, proto zmíníme jen nejvýraznější mezníky jejich djské kariéry. Djský projekt Matamar je tvořen dvojicí Mark Airman a Mata C. Svoji pouť na klubové scéně odstartoval v létě roku 2006 svojí vlastní akcí v klubu CZ Beat. Krátce na to započali pořádání dnes už jedné z tradičních tranceových akcí – Language of Trance v klubu Vertigo. Tato noc byla první vlaštovkou tranceových klubových nocí a objevila se také v časopise X Mag v rubrice 24 vyvolených parketů, kde společně s nocí E-Motion jako jediné zastupovaly tranceovou scénu u nás. Na této noci se pod taktovkou residentů Matamar postupně vystřídali ty nejlepší trance jména u nás jako je Michael C, Laydee Jane nebo Petr Holman a v dalších dílech pak i zahraniční hosté jako Kamil Polner (Armada/SK), Daniel Kandi (Anjunabeats/DK), Daniel Wanrooy (Progression – Black Hole/NL), Stoneface & Terminal z labelu Euphonic a další.
Díky svému osobitému stylu začal být Matamar zván už krátce po startu svojí kariéry na různé zajímavé akce v klubech po celé ČR. Kromě ČR se předvedli i slovenskému publiku na hlavní stagei festivalu Motor Summer Fest v Martinu. Hned v prvním roce jejich působení se Matamar umístili v prestižní anketě o2 Dance Music Awards 2006 na 3. místě v kategorii Objev roku a také v anketě Trance.cz Awards 2006 a v kategoriích objev roku (2. místo) a Domácí dj roku (9. místo).
Netrvalo dlouho a dostavily se další výsledky jejich snažení. Přišlo mnoho významných hraní jako např. výroční vydání akce STEAM!, kde byli Matamar společně s Michaelem C headlinery tranceové stage, akce EnTrance v pražské Roxy, prestižní klubovka E-Motion v brněnském klubu Fléda, kde si Matamar zahráli po boku Adama Whitea (UK) a nebo v ostravském klubu Fabric po boku Mike Foylea (UK). Slyšet jste je mohli i v pražském klubu Retro Music Hall po boku hvězd tranceového nebe jako je Alex M.O.R.P.H. (GE) a Woody Van Eyden (NL) a nebo ve známém prostoru Abaton po boku samotného Richarda Duranda (NL) na akci Full Moon. Svou stylovou rozmanitost představili i publiku pražského kubu Mecca na akci Selectro. K jejich největším úspěchům patří také vystoupení na kultovní halové akci Apokalypsa v brněnském Boby Centru a to dokonce na jejím jubilejním 30.tém díle
MATAMAR jste kromě vystoupení v klubech mohli slyšet i v mnoha radio show, kterými jsou například Podvečer s Foxem na radiu Akropolis, Numark Dance Conference a Clubmix na Dance Radiu. Především je třeba zmínit jejich vlastní radioshow s názvem Language of Trance, která se v současné době vysílá každý týden na více než 50 světových radiostanicích, kde Matamar představují nejen aktuální novinky z daného měsíce, ale také pravidelné exlusivní guestmixy od zahraničních trance star.
V současné době se Matamar soustředí na tvorbu vlastní produkce a rozvoj své radioshow, kam si zvou čím dál tím zajímavejší hosty i na pořádání nových parties pod hlavičkou Language of Trance, kterou zaštiťuje jejich pořadatelská a bookingová agentura LOT Music.
http://www.languageoftrance.net
http://www.facebook.com/matamar
http://www.facebook.com/languageoftrance
Dj Rossignol, vlastním jménem Michal Slavík pochází z Rychnova nad Kněžnou. Jeho první myšlenky o tom stát se DJem ho přepadly po návštěvě vyhlášeného festivalu Summer Of Love v roce 2003, kde ho svým vystoupením nadchli hlavně Dj´s Ladida, Felipe, Rush a Marco Zaffarano. Po tomto skvělém zážitku se Michal začal zajímat více o tento styl hudby (Techno, později ještě El.House a House)! Po nějaké době myšlenky o tom, stát se djem, začali sílit a když jednou od kamarádky dostal do rukou cd kompilaci In Search of Sunrise od Tiesta, tak ve všem bylo jasno. Trance se stává pro Rossignola (tehdy ještě Nightingalla) No. 1.
Ovšem konkretizovat styl, kterým se DJ Rossignol prezentuje, by bylo obtížné. Dalo by se říct, že jeho sety obsahují převážně Progressiv Trance ve kterém se objevují prvky Upliftu, Techna, El. Housu i Housu. Má svůj specifický styl, jeho vystoupení jsou energická a na svých vystoupeních dostane vždy spoustu lidí do varu.
Na akci IN TRance se můžete těšit na bezpočet jeho nejnovější produkce.
Dj Boxi učitel německého jazyka a tělesné výchovy, je jeden ze základních pilířů djského osazenstva královéhradeckého klubu Event music bar.(www.eventmusicbar.cz) Svou hudební pouť začal v Country Clubu Lucie, kde po dobu 4 let organizoval studenty oblíbené dýchánky plné pohody, úsměvu i energie. Na těchto akcích poprvé usedl za mixážní pult, kde reprodukoval snad všechny možné hudební styly. Profesionálnímu Dj-ingu se věnuje od roku 2006, mezi jehož nejoblíbenější styl patří uplift trance.(euforický trance). Jeho energické taneční jsou doprovázeny nezaměnitelnou komunikací s publikem, která rozjaří i toho nejsmutnějšího klubera. V roce 2009 se stal hlavním organizátorem pravidelné trancové akce pod názvem IN TRance, kde vystoupil po boku světových zvučných jmen jako jsou Jorn van Deynhoven (NL) Daniel Kandi (DK) Temple One (UK), Karu San (DE), Laydee Jane (CZ), Tomas Coastline (CZ), Matamar (CZ) Martin Trax (CZ) a dalších.
promomix na akci naleznete ZDE:
Special christmas trance set 2010 by DjBoxi

Thadeas
Tento dj má za sebou mnoho hraní po celé ČR po boku zvučných jmen jak z české, ale i zahraniční scény jako např.: Adam White, Daniel Kandi, Daniel Wanrooy, Trance-O-Matic, Dazzle, Pico, Eddie Sender a mnoho dalších… Za dobu svého působení na klubové scéně byl také residentem pražských akcí Avenue a nebo velice známé Language of Trance. Za zmínku stojí rozhodně i jeho spolupráce s dvojicí MATAMAR, po jejichž boku si zahrál například na jejich Summer Tour po České Republice a na mnoha dalších akcíh. Vystoupil také na proslulé brněnské akci E-Motion a nebo warm-upu na Summer of Love v libereckém klubu Liquid. Jeho sety jsou vždy plné energie a pohybují se na hranici uplift/melodic tranceu, ale občas zabrousí i do vod progressiveu či tech-tranceu. V současné době je Thadeas ve stáji LOT Music po boku MATAMAR Djs, Petra Hauze a nebo slovenského producenta Petera Silvera. Díky tomu dostal prostor ve světové radioshow Langauge of Trance, která se vysílá na více než 70ti rádiích ve více než 40ti zemích světa a tak můžete jednou za měsíc slyšet aktuální sound tohoto hudebníka a dje v jedné osobě.
Info o akci
– START- 21:00
– END – 5:00
– ZELENÉ A BAREVNÉ LASERY
– KOKTEJLY NA BARU
– VSTUP 50 KČ
– INFO O KLUBU www.eventmusicbar.cz
Těšíme se na Vaši návštěvu

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.