TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaINCREDIBLE – Nová taneční party v Praze

10.08.2006

Léto a festivalová sezóna je sice v plném proudu, ale podzimní party sezóna již pomalu klepe na dveře. Agentura United Music Events připravila na druhou polovinu tohoto roku tři zásadní taneční události, které by neměli milovníci mejdanů a taneční muziky rozhodně vynechat. Na poslední zářijový víkend je připravena exkluzivní noc – INCREDIBLE. Těšit se můžete na nový koncept největší klubové party u nás. Nádherný prostor Průmyslového paláce na pražském Vystavišti se tak v pátek 29. září změní v exkluzivní super klub s atmosférou a zábavou, kterou jinde v Čechách nezažijete. Pravé křídlo paláce bude přetékat extravagancí, exkluzivními dekoracemi, bohatě zásobenými bary, a mnoha zónami určených k zábavě a relaxaci. Zkrátka INCREDIBLE NIGHT. Jak tomu bývá na parties United Music dobrým zvykem, za djským pultem se představí celá řada hvězdných jmen.
Těšit se můžete na oblíbenou dvojici Layo & Bushwacka!, kteří tentokrát přijíždí představit své nové album “Feels Closer” vycházející na jejich slavném labelu Olmeto Records. Dalším INCREDIBLE headlinerem je německý progressive houseový mág Tom Novy. Autora mnoha veleúspěšných hitů, rezidenta klubu Space na Ibize jste také mohli vídat v několika televizních show na MTV. Jako první německý Dj namíchal kompilaci pro Ministry Of Sound, má vlastní rádiovou show na Radio Energy. V právě probíhajícím hlasování německých Dancemusic awards byl vybrán mezi šestici nejoblíbenějších Dj´s. Tom Novy rovněž přijede představit jeho nové album “Superstar”, které vychází koncem září. Velkou lahůdkou bezpochyby bude legendární holandský houseový projekt HouseQuake, který tvoří Djové Roog, Erick E a jejich MC Gee. Erick E je uznávaným holandským Djem a producentem. DJ Roog byl třikrát vyhlášen nejlepším holandským houseovým Djem. V loňském roce vytvořili projekt HouseQuake, který nesmí chybět na žádné tamní větší party či festivalu. Poslední velké vystoupení bylo bezpochyby na Sensation White v Amsterdam Aréně, kde bavili čtyřicetitisícový dav návštěvníků. Posledním zahraničním hostem je Benjamin Bates. Tenhle sympatický holanďan patří mezi novou generaci Djů, kteří začínají dobývat svět. Jeho kariéra se začala budovat v okamžiku, kdy mu nabídl spolupráci jeho dlouholetý vzor Marco V. Společně začali produkovat pod různými pseudonymy, a následně vznikly jeho první skladby a autorské album. Benjamin Bates pravidelně vystupuje na největších holandských parties a festivalech. Po své premiéře na květnové party Mxtronica se nyní opět vrací do Průmyslového paláce. Domácí scénu zastoupí Djská dvojice The Kaos Boys, aka Lucky Lucaso & Uwa. Tito nepřehlédnutelní rezidenti pražského klubu Duplex, kteří jako jedni z mála českých Djs vystupují pravidelně v zahraničí, vám předvedou jejich pojetí house music se stále oblíběnějšími prvky minimal.

INCREDIBLE tak slibuje neuvěřitelné zážitky, atmosféru a super začátek podzimního party kalendáře. Vstupenky jsou v prodeji do konce srpna za zaváděcí cenu 390 Kč. Pro ty, kteří si chtějí INCREDIBLE užít v luxusní VIP loungi, která bude na hlavním podiu za Djem, a kde šampaňské poteče proudem, jsme připravili nabídku VIP vstupenek za 900 Kč. Vstupenky jsou v prodeji exkluzivně v síti www.ticketstream.cz. Ceny vstupenek uvedeny bez manipulačních poplatků.
INCREDIBLE
29.09.2006 PRŮMYSLOVÝ PALÁC, PRAHA
LAYO & BUSHWACKA! (UK) // TOM NOVY (D) // HOUSEQUAKE + MC GEE (NL) // BENJAMIN BATES (NL) // THE KAOS BOYS (CZ) 

Více informací již brzy na www.incredible.cz

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.