TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaInterview s Photographer + soutěž o CD Goodgreef Future Trance

17.10.2014

Dmitry Chumak více známý jako Photographer je vycházející hvězdou uplifting trancu a nejmladším DJem nadcházející Transmission. Vyzpovídali jsme pro Vás tohoto Ukrajinského DJe a producenta v exkluzivním rozhovoru. Dozvěděli jsme se nejenom, jak se těší na velkolepou Transmission, ale i proč Photographer tvoří taneční hudbu, co je jeho cílem a jakým směrem půjde do budoucna a také třeba kde žije na krizí zmítané Ukrajině. Zasoutěžit si též můžete o 3CD plná energického trancu.

Ahoj Dmitry, jak přesně vznikl název Photographer? Rád fotografuješ?

Rozhodl jsem se pro tuto přezdívku, neboť mi to slovo znělo hezky. Nemá to nic do činění se skutečným významem tohoto slova. To je celý příběh mého aliasu.
Co tě přivedlo k elektronické hudbě a DJingu? Kdo je tvůj vzor? Jaké jsou tvé ambice, čeho chceš dosáhnout?
Před časem jsem se velmi zajímal o taneční hudbu, způsoby jak jí dělat a DJing a tento můj zájem mě přivedl tam, kde teď jsem. Strávil jsem mnoho času pracováním na svém zvuku / stylu, dělal jsem jej jedinečným a v tomto budu pokračovat. Všechno co chci a čeho se snažím dosáhnout je nějaký druh nové generace taneční hudby.
Jsme rádi, že tě budeme moci v říjnu přivítat v Praze na Transmission. V ČR budeš hrát poprvé, co od tebe můžeme čekat? Jak bys charakterizoval styl, který jako DJ reprezentuješ?
Jsem opravdu nadšený z této nadcházející show a budu se snažit vydat ze sebe to nejlepší. Chci zahrát energetický set a také prezentovat některé ze svých nových věcí. Podle mého názoru jsem představitelem energické taneční hudby.
Tvoříš si své tracky sám nebo ti v tomto asistují jiní producenti? Co nového chystáš? Jsi žádaným remixérem, plánuješ v tomto trendu pokračovat nebo se teď zaměříš na vlastní tvorbu a brzo bude první album?
Své tracky a remixy si tvořím pouze já sám. Dlouhou dobu jsem hledal způsob, jak zlepšit svůj styl a jeho kvalitu, tak jsem pracoval na technice a paralelně na remixech. A teď se chci soustředit na svou originální tvorbu a spolupracovat s dalšími umělci a zpěváky. Aktuální myšlenka mého studiového alba je ve vývoji, doufám, že další informace budou brzy k dispozici.
Co si myslíš o současné scéně? Jakým směrem půjde tvá produkce? Budeš se držet osvědčeného tempa 140 BPM nebo budeš zpomalovat? Plánuješ zkusit i jiné styly elektronické muziky?
Situace kolem aktuální trance scény je dnes již mnohem lepší. Lidé projevují velký zájem o tento druh hudby. Také se na této scéně objevilo mnoho nových jmen a věřím, že společně můžeme přinést tento styl taneční hudby na jinou úroveň. Já se budu držet osvědčené rychlosti 140 BPM, avšak samozřejmě chci vyzkoušet sám sebe v různých stylech elektronické hudby. Mám o to zájem a alespoň to bude zlepšovat mé dovednosti.
Kde přesně žiješ na Ukrajině a jak vnímáš tamní krizi?
Na Ukrajině bydlím v malém městě s názvem Odessa.
Přílohou i tohoto rozhovoru je soutěž o CD zpovídaného DJe. Onou výhrou je mixovaná kompilace Goodgreef Future Trance obsahující 3CD, které namixovali Jordan Suckley, Craig Connolly a právě Photographer.
Vyhrát ji můžete tím, že jako první správně zodpovíte následující soutěžní otázku. Kolik je Photographerovi let?
Odpovědi zasílejte mailem na dolvich@trance.cz

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.