TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaiRadio Sensation Factory – nejsilnější line-up v českém éteru

05.10.2009

Již celý měsíc vysílá na rádiu Sensation Factory nejtalentovanější hvězda DJingu samotný Eddie Halliwell. Svou show Fire it up! roztáčí každé úterý mezi 19 a 20h. Eddie je vyhlášeným bavičem a člověkem, co dokáže publikum přetáhnout během chvilky na svou stranu a dostat ho do naprosté extáze, kdy se vzduchem nese jediné Eddie, Eddie, Eddie, Eddie… Další nálož neskutečného kalibru jako Judge Jules, Marcel Woods, Matt Hardwick, Richard Durand, Sean Tyas, Simon Patterson, Super8 & Tab, Cosmic Gate. Všichni tito skvělý DJs a producenti se budou pravidelně střídat každé pondělí od 18h na rádiu Sensation Factory.V tento čas jsou 100% jen pro vás připraveni roztočit svoje gramofony a připravit vám tak neskutečný zážitek nejen u vás doma. Jako první je pro vás připraven Matt Hardwick se svým hodinovým setem v rámci iAM radioshow. Když nejsilnější line-up, tak na vás čeká ještě další jméno.Je to světoznámý Italský producent Manuel Le Saux, který vydává a pracuje pro známé labely jako Bonzai, Flux, Deluxe a jiné.A nyní se s ním budete setkávat pravidelně každou středu od 21h.Top Ten Twenty je jednou z nejdéle celosvětově vysílaných radioshow.Vysílá se nepřetržitě již od roku 2003 a jsme opravdu hrdí, že ji pro vás můžeme přinášet v našem vysílání.
pondělí 5. až středa 7. října 2009, Sensation Factory Radio 
DJ´s: Eddie Halliwell , Manuel Le Saux , Judge Jules, Marcel Woods, Matt Hardwick, Richard Durand, Sean Tyas, Simon Patterson, Super8 & Tab, Cosmic Gate
———————————————————
iRadio Sensation Factory opět přináší svým posluchačům to nejlepší
Internetové rádio Sensation Factory, které vám hraje ty nejlepší věci ze světa Trance & Progressive vám opět přináší další skvělá světová jména v pravidelném vysílaní. Prvním je Ronny K. česká producentská jednička v oblasti Uplifting Trance který se v poslední době začíná dostávat do povědomí Trance příznivců v zahraničí, ale i u nás. V minulosti vystřídal mnoho hudebních stylů, jako například Dance a Funky house, ale v roce 2006 zakotvil u Uplifting Trance. V začátcích své Trance produkce se věnoval remixovaní zahraničních titulů, čímž prokázal své kvality a zároveň zdokonaloval své producentské schopnosti. Nyní se však věnuje převážně vlastní produkci, kterou podporují DJs jako DJ Shah, Pedro Del Mar, Sean Tyas, Daniel Kandi, N2O, Tom Colontonio, Woody Van Eyden, Airbase, Menno De Jong, Jorn Van Deynhoven, Ferry Tayle, Anguilla Project, Ernesto vs Bastian, Manuel Le Saux, Static Blue, Eddie Sender, Suzy Solar, Judge Jules, Mark&Norman, Sasha da Link, Smith and Pledger, Hydroid, Paul Miller, Digital Nature, Dreas, Acues, Lazarus, Sebastian Brandt, John Wright, B.E.N. a mnoho dalších.
Většina Ronnyho vlastních skladeb zatím čeká na vydání, avšak při nahlédnutí do seznamu labelů, u kterých jsou jeho vydané, i zatím nevydané, práce podepsány, je zřejmé, že se rozhodně máme na co těšit. Figurují zde jména jako Fenology, Bonzai, KYR Music, Resonate Records nebo dokonce i Magic Island/Armada Music, kde vyšla Ronnyho skladba Seashore. Tím se stal historicky prvním českým producentem, který podepsal smlouvu s takto renomovaným labelem.World Where We Want To Live pod taktovkou Ronnyho K můžete naladit každou 4. středu v měsíci od 20h.
Druhá persona v lineupu je Holandsky mág DJ Dazzle a jeho radioshow pojmenovaná The Weekly Mix hosted by DJ Dazzle. DJ Dazzle startoval svou kariéru pod labelem Black Hole Recordings, kde se potkával se samotným Tiëstem a pro jeho budoucnost to byl zásadní zlom. Dazzleův osobitý styl se vyvinul do rytmického a energického Techtrance, také však velice rád experimentuje s Uplifting a Progressive Trance s důrazem na melodičnost. DJ Dazzle je pravidelným hostem na předních evropských eventech typu Dance Valey, Trance Energy, Frequience Outdoor, ale mohli jste ho také slyšet už i několikrát v našich luzích a hajích, kdy dokázal, že je po právu hoden své pověsti. O tom , jak v těchto dnech hraje DJ Dazzle si můžete udělat sami představu každý pátek od 20h na rádiu Sensation Factory.
SensationFactory
www.sensationfactory.cz
facebook:http://www.facebook.com/group.php?gid=83768680040
myspace: http://www.myspace.com/sensationfactory
koule.cz: http://www.koule.cz/cs/radia/sensationfactorycz-11.shtml
Ronny K.
myspace: http://www.mypsace.com/moeronnyk
facebook: http://www.facebook.com/profile.php?id=676836930&ref=mf
twitter: http://twitter.com/Ronny_K
DJ Dazzle 
http://www.djdazzle.com/dazzle
myspace:http://www.myspace.com/djdazzle

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.