TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaJak bude vypadat první MUSICA v Mecce? (line-up & last info)

17.01.2008

Asi nemá cenu opakovat, co že se to vlastně tuhle sobotu odehraje v pražské Mecce. Všichni moc dobře víme, že je před námi první vydání nové klubovky s názvem MUSICA, na které poprvé v Česku zahraje německý DJ Wippenberg. No ale pojďme si to pěkně shrnout, co se tedy v Mecce chystá. Na hlavní stagei celou párty zahájí DJ P@co, kterého všichni znají jako nezapomenutelného Dje, baviče a showmana. Celou párty rozjede svým osobitým balearským pumpingem. Po něm přesně o půlnoci nastoupí za mixák resident párty Musica, DJ Bon Finix, který vás před Wippenbergem určitě naladí na tu správnou hudební frekvenci. Má pro vás nachystáno spousty novinek, které jste ještě nikde jinde nemohli slyšet. No a pak už bude ten správný čas a Bona Finixe vystřídá hlavní host večera, německý DJ a producent a také výborný remixér Wippenberg. Jak sám řekl, do Meccy se moc těší a chystá si na vás exklusivní dvouhodinový set toho nejlepšího co v současnosti hraje všude po světě. Po tomhle nářezu dostane prostor severočeský nadějný mladý DJ Ludweek, který celou párty na main flooru uzavře. Atmosferu na Main flooru budou dotvářet vám už dobře známí electroboogie dancers a vše bude podpořeno speciální videoprojekcí z produkce Zooteamu, připravené speciálně pro tuto párty. Mno a pokud byste si chtěli v tomto nabitém večeru trošku oddechnout, máme pro vás druhou chill stage o patro níž. na ní se vám představí DJs Yannick z roxy bookingu, dále DJ Paul Andrews a DJ Zelden. Celou noc tedy bude o patro níž pohoda, ve které si můžete sednout a dát nějaký drink s přáteli v chill baru. Patříte-li mezi náročnější návštěvníky, máme pro vás připravenou i VIP zónu s odděleným sektorem v klubu s vyjímečným výhledem na DJs, s pohodlným posezením, s dvěma oddělenými bary, horním lounge patrem a vlastním sociálním zařízením.
Víc už snad není co dodat. Asi jen, že se na vás těšíme v sobotu v Mecce. Tak se v pátek a v sobotu přes den pořádně vyspěte, ať pak večer fyzicky i psychycky náš hudební mejdan zvládnete bez úhony. Nemáte-li ještě lístek na tuhle vypečenou párty, máte poslední možnost si je zajistit v předprodeji sítě ticketstream. (www.ticketstream.cz)
A Pozor. Na místě budou v prodeji vstupenky do 23:00 za předprodejní cenu 300,- korun a po 23:00 zvyšujeme cenu na 390,-. (VIP za 600,-)Veškeré akreditace, guestlisty a jiné podobné listiny jsou platné pouze do 23:30. Pro první z vás je nachystáno ještě jedno překvapení. U vstupu bude k dispozici exklusivní Musica CD Dje Bona Finixe, který nikde na internetu ani v radiu neuslyšíte. Tak pokud chcete vyvoněné nové CD, přijďte včas.
startujeme ve 22:00
line-up
main floor
22:30 P@co
00:00 Bon Finix
01:30 Wippenberg
03:30 Ludweek
05:00 to se ještě uvidí
chill floor
23:00 Yannick
01:00 Paul Andrews
03:00 Zelden
05:00 rychle nahoru :o)
—————————————————————————
MUSICA: Wippenberg se těší do Meccy
Už tuhle sobotu 19. ledna 2008 se na nové klubovce MUSICA v prestižním pražském klubu Mecca, poprvé českému party-publiku představí německý DJ, producent a uznávaný remixér Wippenberg a jak sám řekl, do Prahy se už moc těší. Pokud stále nevíte, kdo že Wippenberg vlastně je, čtěte dál. Wippenberg odehrál uplynulou sobotu svůj exklusivní 3hodinový set na akci v Bratislavě a tam se nám ho při této příležitosti podařilo vyzpovídat. Mimo jiné nám Wippenberg odpověděl na otázku: Jak se těší do Prahy do Meccy a jestli už někdy o tomhle klubu něco slyšel. “To víte že ano, samé dobré věci. Znám několik dj´s, co zde dřív hráli. Meccu si velice chválili, dokonce ji označili jako TOP klub v Praze, takže se hrozně těším, nemůžu se dočkat. Věřím, že všichni fandové přijdou do Meccy, protože se budu snažit ze sebe dostat to nejlepší, no a snad se budou dobře bavit. Fakt se těším, tak jim to řekněte :)” celý rozhovor s Wippenbergem je možné číst na www.djz.cz.

Wippenberg – profil
: Německý DJ a producent Olaf Dieckmann, skrývající se pod pseudonymem Wippenberg, je hybnou silou taneční scény déle než celou dekádu. Jak by také ne, vždyť díky svému uměleckému talentu stoupl v očích nejen veřejnosti, ale i uznávaných kolegů z branže. Pokaždé, když si jeho věrní fanoušci mysleli, že je na vrcholu, dokázal se překonat a přijít s další skvělou skladbou popostrkující ho dál v jeho producentském nadání. První hudební krůčky učinil Olaf již jako teenager. Bylo to krátce po jeho osmnáctých narozeninách, když nastartoval svou kariéru vydáním prvního z řady veleúspěšných singlů pojmenovaného Neurodancer. Ten se stal absolutní stálicí všech DJských setů, a tak není divu, že ho nejedno vydavatelství chtělo vzít pod svá elektronická křídla. Nakonec byl ´Neurodancer´ upsán váženému labelu Prolekult/Hooj Choons. Jak se později ukázalo, byl to velmi zdařilý krok, neboť Olafův první počin neztrácí svou popularitu ani dnes.
Po prvotním úspěchu se Wippenberg zaměřil na spolupráci se známými jmény na scéně a chystal se udeřit na citlivém místě – v hitparádách. To však mělo za následek zanedbávání vlastní tvorby pod jeho sólo projektem. To se změnilo později, přesněji v roce 1999, jelikož Olaf obdržel nabídku zremixovat hitovku Castles In The Sky od Ian Van Dahl. Tento remix obletěl svět a na Wippenbergův práh přivedl taková jména jako ATB nebo Blank & Jones. Z této spolupráce vzešly perfektní b-strany ke skladbám Let U Go a Nightclubbing. V té době byl Wippenbergův neotřelý sound v hledáčku všech slavných DJských tváří, což dalo vznik dalším a dalším remixům tracků, mezi jejichž autory vyčnívali např. Fragma, Dance Nation, Ayu či Tiesto. Všechny tyto zkušenosti Olaf zužitkoval při zakládání svého vlastního labelu, který nazval příznačně Touched By Sound Records. První release si obstaral samozřejmě sám singlem Elemental EP 1/2, obsahujícím tracky Fire a Water. Hned v závěsu byl singl Elemental EP 2/2, na kterém byly pro změny songy Earth a Air. Obě tyto EP byly předně určené pro DJe a partypeople, kteří mají rádi ´pure club music´, Olaf ale určitě myslel i na ekologické aktivisty. Ohlasy na tento release byly přímo fantastické a Wippenberg se na výsluní už doslova opékal. Rok 2006 byl snad ještě lepší, především ve chvíli, kdy němečtí kolegové Cosmic Gate nabídli možnost kooperace. Výsledkem je Cosmic Gate vs. Wippenberg – Guess Who? a můžete ho nalézt na albu Earth Mover právě od Nica a Bossiho, tedy Cosmic Gate. Pokračování spolupráce těchto německých ikon nevypadalo vůbec marně a nakonec vyústilo další skladbou, tentokrát Wippenbergovým remixem pro pecku Should Have Known, který většina posluchačů obohatila přívlastkem ´úžasný´. V tu dobu Olaf ještě stihl přerušit dlouhou stagnaci svého aliasu, co se jeho vlastní tvorby týče; světlo světa spatřil Promisedland okořeněný vokály té nejpovolanější – Tiff Lacey. Na jaře roku 2007 ještě vyšly remixy od Nica Chagalla a také Sphaery – dalšího z Wippenbergových zapomenutých pseudonymů.
Červenajíc se nad pozitivními reakcemi na svou práci si vzal Olaf na paškál opus Needs To Feel od Finů Super8 & Tab a jeho verze aspirovala na pomyslný titul partykiller roku. Pozornost však budily všechny skladby, na které jen sáhl, ať už byly od Gabriel & Dresden, Above & Beyond či projektu Dogzilla. Sledovat tuto továrnu, jež chrlí jeden remix za druhým, je tedy určitě namístě.

19.1.2008 MUSICA – club Mecca, Praha – DJ´s: Wippenberg, Bon Finix, P@co, Ludweek a další
Předprodej na Musicu za 300 v síti Ticketstream (www.ticketstream.cz)
info: www.myspace.com/inmusicinfo
———————————————————————————————–

Vánoční nadílka od In Music – lístky na Musicu levněji nebo zadarmo 

19. ledna pro vás pořadatelská skupina In Music chystá v pražské Mecce novou klubovou párty s názvem Musica, na které jako headliner vystoupí německý DJ, producent a remixer Wippenberg, ze stáje High Contrast Recordings. A vzledem k tomu, že se nezadržitelně blíží Štědrý den, tak pro vás agentura In Music společně s předprodejní sítí Ticketstream připravily vánoční překvapení v podobě levnějších vstupenek, nebo dokonce možnosti navštívit párty Musica v pražské Mecce zcela zdarma. No a jak se lze na tuto párty dostat levněji, nebo dokonce zadarmo? Není na tom nic těžkého. Stačí, když se se svými přáteli a kamarády, se kterými se na tuhle akci chystáte, včas rozumně dohodnete a utvoříte skupinky se čtyřmi členy. Pak si pro tuto skupinku čtyř lidí zakoupíte 4 vstupenky na párty Musica, avšak účtovány vám budou pouze 3 kusy. To znamená, že čtvrtou vstupenku dostanete úplně zadarmo. A teď záleží jen na vás, jestli si mezi sebe rozpočítáte cenu 3 vstupenek na 4 a tím pádem půjdete všichni 4 na Musicu ne za 250 korun ale jen za 187,50 včetně poplatku, nebo jestli tu čtvrtou vstupenku někomu darujete a tím mu umožníte navštívit akci Musica zcela zadarmo. Tahle specialní nabídka je k dostání ve všech kamenných předprodejních místech sítě Ticketstream a platí od dnešního dne až do 24.12.2007. Pozor na e-tickets se tato nabídka nevztahuje.
Všechny předprodejní místa sítě ticketstream naleznete na www.ticketstream.cz.
Další důležité informace, videa a sety ke stažení naleznete na myspace.com/inmusicinfo.
Pro jakékoli dotazy piště na info´at´inmusic.cz Veselé Vánoce 2007.
————————————————————————————————
Pořadatelská skupina In Music, která, jak jsme již zmínili, za tímto projektem stojí, není žádným nováčkem na naší scéně. V letošním roce uspořádala mimo jiné například párty Koule s Marcelem Woodsem z Holandska a nebo velmi vydařenou a lajckou i odbornou veřejností vychvalovanou akcí “Filterheadz v Mecce”, na přelomu září a října 2007. Ale vraťme se k Musice. Tahle akce propukne v pražské Mecce poprvé 19. ledna příštího roku a jako headliner na ní vystoupí německý DJ a producent a v současnosti i velmi žádaný remixér, WIPPENBERG. Pozice residenta této party byla agenturou In Music nabídnuta jednomu z nejoblíbenějších a nejobsazovanějších DJs u nás a tím je již všem dobře známý kypřo-čech Bon Finix. A proč právě on? Protože za posledních několik let o sobě dává čím dál více vědět. Má několik residentur po cele republice, měl možnost předvest své umění na velkých českých ale i zahraničních parties a festivalech, na kterých vždy zazářil v tom nejlepším světle a nikdy nezklamal. A v neposlední řadě dokáže snad v každé situaci na jakékoli párty vytvořit svým seten společně s pařícími lidmi nezapomenutelnou atmosféru.
A teď velmi důležité informace: Předprodej k akci Musica už byl zahájen. Do konce roku 2007 máte možnost exklusivně v síti Ticketstream (www.ticketstream.cz) zakoupit lístky za 250,- korun včetně poplatku. Potom cena poroste. V prodeji jsou také VIP vstupenky za cenu 600,- korun. Info o teto akci, videa a sety ke stažení, odkaz na online předprodej a další zajmavosti naleznete na myspace.com/inmusicinfo
19. ledna 2008 se na vás všechny těšíme v Mecce.
————————————————————————————————
Wippenberg přijede 19. ledna 2008 na párty MUSICA v pražské Mecce
Do Meccy se i v roce 2008 pohrnou další hvězdy. Hned po novém roce je na vás připravena nová klubová noc s názvem MUSICA. Na svědomí jí má agentura in Music, která v letošním roce stála za párty Koule s Marcelem Woodsem z Holandska a nebo velmi vydařenou a lajckou i odbornou veřejností vychvalovanou akcí “Filterheadz v Mecce”, na přelomu září a října 2007. Ale vraťme se k MUSICE. Tahle akce propukne v pražské Mecce poprvé 19. ledna příštího roku a jako headliner na ní vystoupí německý DJ a producent a v současnosti i velmi žádaný remixér, WIPPENBERG ze stáje High Contrast Recordings. Jeho tracky i jeho remixy hrají snad všichni známí DJs současnosti. Například Wippův remix ke skladbě “Needs to feel” od projektu Super 8 vs DJ Tab hraje jak současný nejoblíbenější DJ světa Armin van Buuren, tak ho můžeme slyšet v setech i takových jmen jakymi jsou Paul Van Dyk, nebo Markus Schulz. V našich luzíích a hájích tento track hraje například Michael Burian, Bon Finix. a nebo DJ Orbith. Krom tohoto hitu dobývá světové parties další Wippenbergův povedený remix a to k hitu od Gabriel and Dresden “Tracking treasure down”. Wippenberg v Praze pod touto svou značkou zahraje úplně poprvé a sekundovat mu budou další zvučná jména.
Pozice residenta této party se ujal jeden z nejoblíbenějších a nejobsazovanějších DJs u nás, již zmíněný Bon Finix, dále zahraje DJ a neúnavný šoumen P@co a šanci předvest své umění dostane i ústecký DJ Ludweek.
Předprodej k této akci už byl zahájen. Do konce roku 2007 máte možnost exklusivně v síti Ticketstream (www.ticketstream.cz) zakoupit lístky za 250,- korun včetně poplatku. Potom cena poroste.
Info o teto akci, sety ke stažení, odkaz na online předprodej a další zajmavosti naleznete na myspace.com/inmusicinfo

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.